loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

TEDARİKÇİM DEPREM BÖLGESİNDEN

TEDARİKÇİM DEPREM BÖLGESİNDEN

TOBB tarafından “Tedarikçim Deprem Bölgesinden Programı” başlatıldı

Türkiye genelindeki büyük ölçekli işletmelerin hammadde ve ara madde ihtiyaçlarını deprem bölgesinden karşılanmasını sağlayarak, Kahramanmaraş ve Hatay merkezli yaşanan depremlerden etkilenen işletmelerin yeniden faaliyete geçme sürecini hızlandırmak ve destek olmak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından “Tedarikçim Deprem Bölgesinden Programı” başlatılmıştır.

Program Kapsamında TOBB tarafından büyük işletmelere ve tedarikçilere çeşitli hizmetler verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için http://www.tobb.org.tr/tdb

Programa katılarak satın alma ihtiyaçlarını deprem bölgesinden karşılamak isteyen büyük işletmelerin aşağıdaki linkten formu doldurarak ön başvuru yapmaları gerekmektedir. Deprem bölgesinde yer alan tedarikçi işletmelerin bilgileri ön başvurunun ardından büyük işletmelerle paylaşılacaktır.

Anket için: https://anket.tobb.org.tr/#/anket/tdb

Deprem bölgesinden diğer illere satış yapmak isteyen afet bölgesinde faaliyet gösteren işletmelerin görünürlüğünü artırmak ve diğer illerde faaliyet gösterip, deprem bölgesinden alım yapmak isteyen işletmelerle bir araya getirmesi hedeflenmektedir. Söz konusu programa deprem bölgesindeki tedarikçilerin başvuru yapması gerekmektedir. Böylelikle diğer illerdeki büyük ölçekli işletmeler de sisteme giriş yapmış deprem bölgesindeki tedarikçileri görebilecektir.

Başvuru için: https://tedarikcim.globalpiyasa.com