loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN HER ZAMAN YANINDAYIZ

KAHRAMAN TÜRK ORDUSUNUN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Gazi şehrin iş dünyası temsilcileri olarak devletimizin milletimizin, kahraman Türk ordusunun her zaman yanındayız.

Gazi şehrin iş dünyası temsilcileri olarak devletimizin milletimizin, kahraman Türk ordusunun her zaman yanındayız.

Tüm dünya bilmelidir ki “Barış Pınarı Harekâtı” Türkiye Cumhuriyeti’nin uluslararası hukuktan doğan haklarını dünya barışı için kullandığı bir harekâttır.

Bu harekâtı itibarsızlaştırmak isteyenler, küstahça tehdit etmeye çalışanlar bilsinler ki bu harekât en az Türk toplumu kadar kendi toplumlarının da huzuruna hizmet etmektedir. Önümüzdeki günlerde 96. Kuruluş yıldönümünü kutlayacağımız bu aziz vatanın kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “İnsan, mensup olduğu milletin varlığını ve mutluluğunu düşündüğü kadar bütün dünya milletlerinin huzur ve refahını düşünmeli…”

Tüm dünya bilmeli, anlamalı ve desteklemelidir ki Türkiye Cumhuriyeti ülkemizin ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü ön planda tutarak, bölgesinde bir barış üssü olma hedefindedir. Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak, bölgemizi huzura ve istikrara kavuşturmak amacıyla yapılan bu harekât bir savaş değil, güvenliğimiz için atmamız gereken bir adımdır, Türkiye'nin terör örgütlerine karşı masum halklara kalkan olmasıdır. Kimse başka bir art niyet aramasın.

Yıllardır kucak açtığımız Suriyeli kardeşlerimizin de, ata topraklarında yaşama, kendi seçtikleri yöneticilerle kendilerini yönetme haklarını almaları için de bu harekât büyük önem arz etmektedir.

Antep savunmasında 6317 şehit veren, nüfusunun neredeyse tamamı Gazi olan biz Gazi şehirliler olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zorlu şartta gerekeni yapacağız. İş dünyasının temsilcileri olarak, devletimizin milletimizin, kahraman Türk ordusunun her zaman yanındayız. Mehmetçiklerimiz orada bizler için mücadele ederken bizler de durmayacağız. Bizler daha da çok çalışacak, daha çok üretecek, daha çok ter akıtacak, bu kahramanlar yurdu memleketimiz için, yarınlarımız için, daha güçlü bir Türkiye için çaba sarf edeceğiz.

Allaha şükür olsun ki kahraman Mehmetçiklerimiz sayesinde bizler rahat uyuyor, işlerimizin başında duruyoruz. Siz rahat olun kahraman Mehmetçikler, sizler var oldukça biz canımıza başımızla çalışmaya bu milletin daha kudretli ve kuvvetli olabilmesi için daha fazla üreteceğiz.

Allah Barış Pınarı Harekâtına katılan tüm askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Ayaklarına tek bir taş değdirmesin, daima muzaffer eylesin...

Ortak deklarasyona katılan kurumlar;

 -          GAZİANTEP TİCARET ODASI- Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Hilmi Teymur

-          GAZİANTEP TİCARET BORSASI- Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı

-          GÜNEYDOĞU İHRACATÇILAR BİRLİĞİ- Koordinatör Başkan V. Mehmet Çıkmaz

-          GAZİANTEP ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ- Yönetim Kurulu Başkanı  Ömer Küsbeoğlu

-          GAZİANTEP ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ-Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Şimşek

-          KİLİS TİCARET VE SANAYİ ODASI- Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı

-          NİZİP TİCARET ODASI- Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, Meclis Başkanı Bekir Karabacak

-          NİZİP TİCARET BORSASI- Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sarı

-          İSLAHİYE TİCARET ODASI- Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Gelebek