loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU GSO'YU ZİYARET ETTİ

CHP GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU GSO'YU ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, GSO'yu ziyaret ederek sanayici ve iş insanlarıyla bir araya geldi.

Eski Kültür Bakanı Genel Başkan Baş Danışmanı İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, Genel Başkan Yardımcıları Ali Öztünç ve Tuncay Özkan, Parti Meclisi Üyesi İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Adıyaman Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Milli Savunma Komisyonu Üyesi Bayram Yılmazkaya, Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar,  Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, CHP Parti Meclis Üyesi Devrim Barış Çelik ve beraberindeki CHP heyet ile GSO’yu ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sanayici ve iş insanlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıya, GSO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayiciler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında, Gaziantep’in her türlü koşulda çalışmaktan ve üretmekten asla vazgeçmediğini dile getiren Ünverdi, GSO’nun projelerini ve sanayicilerin beklentilerini paylaşarak, gerçekleştirdikleri ziyaret için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Ev sahipliğinden dolayı GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kuruluna teşekkür eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da ekonomi ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunarak sanayicilerin sorularını yanıtladı.