loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

“AZİZ MİLLETİMİZ HER TÜRLÜ GÜÇLÜĞÜ AŞABİLECEK GÜÇ VE KUDRETE SAHİPTİR”

“AZİZ MİLLETİMİZ HER TÜRLÜ GÜÇLÜĞÜ AŞABİLECEK GÜÇ VE KUDRETE SAHİPTİR”

GSO Başkanı Adnan Ünverdi, TBMM'nin açılışının 103. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı

-GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ’NİN, TBMM’NİN AÇILIŞININ 103. YIL DÖNÜMÜ VE 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI

-“TARİHİMİZDE OLDUĞU GİBİ AZİZ MİLLETİMİZ HER TÜRLÜ GÜÇLÜĞÜ AŞABİLECEK GÜÇ VE KUDRETE SAHİPTİR”

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 103. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “İmkansızlıklar içerisinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni kurarak millet iradesiyle kurtuluşa giden yolu açan aziz milletimiz her zorluğu aşacak güç ve kudrete sahiptir” ifadelerini kullandı.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, mesajında şunları kaydetti:

“Aziz milletimiz tarih boyunca zorluklara karşı birlik ve beraberlik içerisinde mücadele etmiş, koşullar ne olursa olsun hiçbir zaman pes etmemiştir. Kurutuluş mücadelemizin dönüm noktası olan TBMM'nin açılışı da bu azim ve kararlılığın bir göstergesidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 23 Nisan 1920’de Millet Meclisimiz açılarak İstiklal Harbi’nin ana karargahı olmuş ve büyük zaferler kazanılmıştır. Millet iradesinin tecelli ettiği TBMM’nin açılış tarihi olan bu özel günü Büyük Önder Atatürk çocuklara armağan ederek onlara olan sevgisini göstermiş ve gelecek nesillerin önemine işaret etmiştir.

Gaziantep Sanayi Odası olarak bizler de aynı zamanda bu yılı çok özel kılan Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümüne ulaşmanın gururuyla yarınımızın teminatı olan çocuklarımız için çalışıyor, gençlerimize yönelik projeler geliştiriyor, ülkemizin kalkınması ve refah seviyesinin yükselmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Bu doğrultuda, Atamızın izinde yürümeye devam edecek; pandemi ve ardından yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını el ele vererek saracak, kardeşlik içerisinde geçmişimizden aldığımız güç ve ilhamla yaşamış olduğumuz güçlüklerin üstesinden hep birlikte geleceğiz. Tarihte olduğu gibi bugün de aziz milletimiz her türlü zorluğu aşabilecek güç ve kudrete sahiptir.

Bu duygu ve düşüncelerle, TBMM’nin 103. kuruluş yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, rahmet ve minnetle anıyorum.”