loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

“AYDINLIK GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN CUMHURİYETİMİZİN 97. YILI KUTLU OLSUN"

“AYDINLIK GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN CUMHURİYETİMİZİN 97. YILI KUTLU OLSUN"

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 97. yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “Milli mücadelenin sonunda büyük fedakarlıklarla kurulan Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tüm yurtta büyük bir gurur ve sevinç yaşandığını belirten Adnan Ünverdi, mesajında şunları kaydetti:

“Cumhuriyet, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığında, kadını erkeği, genci yaşlısıyla verilen mücadelenin sonucunda kazanılan büyük bir zaferdir. Bu büyük zaferin ardından atalarımız cennet vatanımızı ve Cumhuriyetimizi bizlere emanet etmişlerdir. Cumhuriyetin ilanı tarihimizdeki en önemli dönüm noktalarından olup, aydınlık geleceğimizin teminatıdır.

Cumhuriyet; özgürlük, demokrasi ve bağımsızlık demektir. Bir ve beraber olarak gelişmenin, erdemin, hür ve özgür yaşamın temelinde Cumhuriyet vardır. Dün olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyetimizin değerlerini genç nesillere aktararak ilelebet yaşatacağız. Atalarımızdan aldığımız güçle daha çok çalışacak eğitim, bilim, kültür, sanat, spor gibi her alanda ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin de üstüne çıkartacağız. Tüm dünyada yaşanan bu zorlu sürecin aşılmasında da aziz milletimizin çelikten iradesi ve Cumhuriyetimize olan inancımız hepimize yol gösterecektir.

Gaziantep Sanayi Odası olarak bizler de günümüz dünyasında en büyük güç olan ekonomi cephesinde sanayicilerimizle birlikte üretim, ihracat ve istihdamımızla şehrimize ve dolayısıyla ülkemize değer katmaya, yenilikçi projelerimizle bölgemize öncülük etmeye, memleket aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.”