loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

World of Concrete 22-25 Ocak 2024

Sayın Üyemiz,

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığın’dan odamıza ulaşan yazıda, ABD ve Türkiye arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik programlar yürütmekteyiz. (http://trade.gov/turkey ).

Bu çerçevede 22-25 Ocak 2024 tarihlerinde Las Vegas’ta gerçekleşecek, Dünyanın en büyük inşaat fuarlarından biri olan World of Concrete (https://www.worldofconcrete.com/en/home.html) fuarına Türk iş insanlarından oluşan bir heyet organize ediyoruz.

World of Concrete inşaat malzemeleri, fuarı beton onarımı ve yıkımı, beton üretimi, dekoratif beton, prekast ve duvarcılık da dahil olmak üzere inşaat sektörünün birçok alanından katılımcıların olacağı ve standın açılacağı prestijli bir fuardır. Bu yıl fuarın 50. Yılına özel olarak konferanslarda inşaat sektöründe kullanılan en son teknoloji ve donanımlarının tanıtımına ilaveten kapsamlı eğitim programları ve çeşitli aktiviteler de gerçekleşecektir.

Fuar, Amerika’ya ihracat yapmak isteyen firmalara uygun değildir. Amerika’da firma kurarak büyümek isteyen ya da ürün veya teknoloji satın almak isteyen firmaların katılımı için uygundur. 

Resmi heyetin katılımcılarına sağlayabileceğimiz avantajlardan bazıları;

  • Vize süreçlerinin hızlandırılması
  • Amerikalı firmalar ile B2B ve B2G toplantı desteği
  • Konferans ve eğitimlere katılma hakkı
  • Kayıt sırası bekleme zorunluluğunu ortadan kaldıran kimlik basımı
  • Uluslararası Ticaret Merkezini kullanma hakkı- özel toplantı odaları, bilgisayar, yazıcı, hızlı internet erişimi ve atıştırmalıkların olduğu lounge olanakları sunulacaktır.
  • Uluslararası delegelere özel hoş geldin brifingi
  • Stant açan firmaların listesine erişim hakkı
  • Otel fiyatlarında özel indirimli fırsatlar ve fuara ücretsiz ulaşım imkânı
  • Anlaşmalı otellerden fuar alanına ücretsiz ulaşım

Otel ve uçak bileti masrafları kendi tarafınızdan karşılanacak olup, bu fuara delegasyon kapsamında katılmak ve yararlanmak isteyen üyelerimiz 30 Ekim 2023 tarihine kadar ali.bestas@trade.gov e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilir, fuar ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitesinden ulaşabilirsiniz. https://www.worldofconcrete.com/en/home.html 

Delegasyon katılım ücreti: Kişi başı $180 

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ