loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Türkiye-Türkmenistan İş Forumu, Aşkabat/Türkmenistan

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden Odamıza ulaşan yazıda, Türkiye-Türkmenistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (HEK) Eş Başkanı T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'ın HEK 7. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Türkmenistan ziyareti kapsamında 6 Aralık 2023, Çarşamba günü Türkiye-Türkmenistan İş Forumu'nun TOBB ve DEİK işbirliğinde Aşkabat'ta düzenlenmesinin öngörüldüğü bildirilmektedir.

Bahse konu İş Forumuna katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin 27 Kasım 2023, Pazartesi günü saat 18:00'e kadar https://anket.tobb.org.tr/#/anket/turkmenistan-is-forumu linkinde yer alan formu doldurarak ön kayıt oluşturmaları gerekmektedir.

Başvuru ve Katılım Koşulları:

Uçak biletleri ve Aşkabat'ta konaklama katılımcılar tarafından münferit olarak organize edilecektir. Toplantının gerçekleştirileceği yer ve program kayıt yaptıran firma temsilcilerine bilahare iletilecektir.

Türkmenistan Türk vatandaşlarına vize uygulamaktadır. Bu bağlamda, katılım formunu dolduran kişilerin listesi, vize kolaylığı sağlanması amacıyla Türkmenistan Ankara Büyükelçiliğine tarafımızdan iletilecek olup, vize başvurusu ve takibi katılımcılar tarafından münferit olarak gerçekleştirilecektir. Dolayısıyla, diplomatik notaya işlenecek pasaport bilgilerinin katılım formuna eksiksiz eklenmesi önem arz etmektedir.

Detaylı bilgi için:
TOBB: Anara Daylan, Uzman
E-posta: anara.daylan@tobb.org.tr
Tel.: 0312 218 22 23

DEİK: Tuğba Bal Bahar, İş Konseyleri Koordinatörü
E-posta: tbal@deik.org.tr
Tel.: 0212 339 50 55

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ