loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Türkiye Teknoloji Buluşmaları Gaziantep 22 Eylül 2022

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) himayelerinde Eticaret Merkezi A.Ş. ve Teknolojide Kadın Derneği (WTECH) tarafından Ozan Elektronik Para A.Ş. ana sponsorluğunda, KOBİ’lerin dijitalleşmelerini ve dünyadaki değişime ayak uydurmalarını sağlamak amacıyla Türkiye Teknoloji Buluşmaları, bu yıl Dijital İşler ana konusu ile 22 Eylül 2022 Perşembe günü 09:00-17:00 saatleri arasında Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri tarafından da desteklenen etkinlikte, Türkiye’nin önünü açan sektör temsilcileri ile birlikte gerçekleşecek olan ve "Eticaret & E-ihracat", "Dijitalleşme", "Metaverse", "NFT", "Blockchain" gibi alt konularda KOBİ’ler ile bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunulacaktır.

WTECH ve Eticaret Merkezi tarafından düzenlenen ve her ilde 200 kadının faydalandığı ücretsiz vizyon eğitimlerinin lansmanının da yapılacağı etkinlik için www.teknolojibulusmalari.com adresinden ücretsiz kayıt yaptırılabilmektedir.

Söz konusu etkinliğe katılımınızı rica eder, bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ekli Dosyalar