loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Türkiye-İran İş Forumu, 4 Ocak 2024, Ankara

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) Odamıza ulaşan yazıda, daha önce 28 Kasım 2023 tarihinde yapılacağı duyurulan ancak İran resmi heyetinin program değişikliği nedeniyle ertelenen Türkiye-İran Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi (YDİK) 8. Toplantısı kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu iş birliğinde, Türkiye-İran İş Forumu'nun 4 Ocak 2024 Perşembe günü Ankara'da düzenlenmesi planlanmaktadır.

Foruma, gıda, tarım, üretim makinaları, sağlık, medikal, ilaç, kimyevi ürünler, Makine, elektronik ve elektrik, madencilik, finans ve bankacılık sektörlerinde faaliyet gösteren Türk ve İranlı firmalarından katılım sağlanması beklenmektedir.

İş Forumu'na katılım sağlamak için https://anket.tobb.org.tr/#/anket/iran-is-forumu linkinde yer alan formun 2 Ocak 2024 Salı günü saat 13.00'e kadar eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İş Forumu'na ilişkin güncel bilgiler ve program yalnızca katılım formunda belirtilen e-posta adreslerine iletilecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ