loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Türkistan Yatırım Turizm ve İş Forumu 24-25 Kasım 2023

Sayın Üyemiz,

Türkiye odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) Odamıza ulaşan, Kazakistan Cumhuriyeti Ulusal Girişimciler Odası'ndan (ATAMEKEN) alınan bir yazıda, 24 - 25 Kasım 2023 tarihlerinde Kazakistan'ın Türkistan şehrinde, "Uluslararası Yatırım, Turizm ve Ekonomi Forumu"nun düzenleneceği bildirilmektedir.

Bahse konu toplantıya katılacak Kazakistan Cumhuriyeti Bakanları arasında, Milli Ekonomi Bakanı Sn. Alibek Kuantyrov, Ulaştırma Bakanı Sn. Marat Karabayev, Tarım Bakanı Sn. Saparov Aidarbek, Su Kaynakları Bakanı Sn. Nurzhan Nurzhigitov, Ticaret ve Entegrasyon Bakanı Sn. Arman Shakkaliyev ve Türkistan Valisi Sn. Darkhan Satybaldy yer almaktadır.

Türkçe-Rusça ve İngilizce simultane tercüme hizmetinin sağlanacak olan etkinlik 24-25 Kasım 2023 tarihleri arasında Türkistan şehrinde gerçekleştirilecek olup taslak program katılım teyidi veren firmalarımıza ayrıca iletilecektir. Katılım teyidinin en geç 21 Kasım 2023 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (adem.kula@tobb.org.tr, Tel:0533 7419279 ) iletilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

EK: Başvuru Formu (1 Sayfa)

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ

Ekli Dosyalar