loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

DUBAİ GULFOOD Uluslararası Gıda Fuarı 20-24 Şubat 2023

Sayın Üyemiz,

KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü’nden Odamıza ulaşan yazıda, KOSGEB Gaziantep Müdürlüğü tarafından 20-24 Şubat 2023 tarihleri arasında, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleştirilecek olan GULFOOD Uluslararası Gıda Fuarı’na yönelik fuar ziyareti ve iş gezisi organizasyonu düzenlenecektir.

Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood 120 ülkeden 5000’den fazla stant katılımcısıyla tüm dünyayı gıda konusunda tek merkezde toplayan fuar, üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna kadar yiyecek ve içecek endüstrisinde önemli bir yere sahiptir.

Heyete katılacak işletmelerin KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Desteğinden faydalanacağı iş gezisi taslak programı ekte bilgilerinize sunulmuştur. KOSGEB tarafından uygun bulunan işletmelerin konaklama, ulaşım ve fuara giriş ücretlerinin %60’lık kısmı KOSGEB tarafından katılımcılara geri ödenecektir.

İş gezisi programı için kontenjanımız sınırlı olup, katılım başvuru önceliğine göre belirlenecektir. Fuar ziyareti ve iş gezisi programına katılmak isteyen üyelerimizin en geç 30 Aralık 2022 Cuma gününe kadar https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScopg656v9YJUp0nI8hkM5Jnx9O_85QzmGyQ_7-5bYwaTc5-w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 linki üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir.

Katılımcının en az 6 ay geçerli pasaportu olması gerekmekte olup, taslak program ekte yer almaktadır.

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İHRACAT VE PAZAR GELİŞTİRME BİRİMİ

Ekli Dosyalar