loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

7. Uluslararası Su ve Sanitasyon Teknolojileri Fuarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan yazıda, Rabat Büyükelçiliği'nin yazısına atfen, 7-9 Haziran 2022 tarihleri arasında Kazablanka şehrinde "7e Edition du Salon International des Technologies de l'Eau et de l'Assainissement (SITeau 7) - 7. Uluslararası Su ve Sanitasyon Teknolojileri Fuarı"nın düzenleneceği belirtilmektedir.

Yazıda ayrıca, Fuar kapsamında; su, sanitasyon ve enerji mesleklerine ilişkin sergi alanının olduğu, (burada Start-up'lara ayrılmış özel bir alan da olacağı), Fas Su Koalisyonu "COALMA" ile ortaklaşa "Su, Topraklar ve Sürdürülebilirlik" temalı üst düzey bir uluslararası konferans yapılacağı, deneyim alışverişi ve aktarımı için "gençler" ve "yaşlılar"ı bir araya getirerek "kuşaklar arası" bir diyalog oluşturulacağı, SITeau ile birlikte düzenlenen suyun yasal ve kurumsal boyutlarına yönelik eğitimler yapılacağı, B2B toplantıları (istek üzerine) etkinliklerinin düzenleneceği bildirilmektedir.

Söz konusu Fuara katılmak isteyen üyelerimizin "https://fieldattitude.com/siteau7/inscription/" adresinden başvuru yapabileceği belirtilmiştir.

 

Bilgilerinize sunulur.

Detaylı Bilgi İçin

İhracat ve Pazar Geliştirme Birimi