loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

6. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi Finansın Ötesi: Dünyanın Geleceğine Yatırım 1 Aralık 2022

Sayın Üyemiz,

Ülkemizde sermaye piyasamızın gelişmesi ve derinleşmesine yönelik en önemli etkinlik olan 6. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi 'Finansın Ötesi: Dünyanın Geleceğine Yatırım" temasıyla 1 Aralık 2022 tarihinde İstanbul’da düzenlenecektir.

Dünyadan ve Türkiye'den iş dünyasının önde gelen liderleri, akademisyen ve uzmanların konuşmacı olarak katılacağı 6. Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi kapsamında; "Sürdürülebilir Finansın Geleceği", "Dijital Finansın Geleceği" "Ekonomi ve Sermaye Piyasalarının Geleceği" olmak üzere üç temel başlık altında eş zamanlı 15 panel ve 15 eğitim gerçekleştirilecektir. Kongre Wyndham Grand Otel Levent’te düzenlenecek olup, katılımcılar hem fiziksel hem de çevrim içi olarak panellere katılım sağlayabilecektir.

2021 yılında pandemi nedeniyle sadece çevrim içi gerçeklesen Kongre 35.000 kişi tarafından takip edilmiştir ve kongre bu yıl hibrit olarak gerçekleşecektir.

Sermaye piyasasının sunduğu kaynak yaratma, fon fazlasını değerlendirme, kur, faiz, fiyat riski yönetimini yapma seçenekleri konusunda farkındalığın artması amacıyla https://online.tspkongresi.org/Account/Register linki üzerinden online kayıt yapılmaktadır.

Daha düşük maliyetlerle kaynak yaratma, risklerini yönetme, şirketlerin sürdürülebilirliklerini artırmak ve kaynak yaratma, risklerinin yönetme, şirketlerin sürdürülebilirliklerini artırma ve kaynakları daha doğru yönetmelerini sağlamak için, reel sektör ile Birliğimiz üyeleri finans sektörünün bir araya getirilerek birebir özel görüşmelerinin (B2B) yapılması planlanmaktadır.

Üyelerinizin temel finansal verilerinin (örneğin aktif toplamı, öz sermayesi, cirosu) ve kurumsal ihtiyaçlarına ilişkin bilgilerin (sermaye piyasasından finansman temin etme( pay, borçlanma aracı, kira sertifikası ihraçları, strateji ortak bulunması vb. sermaye piyasası araçlarına yatırım yapma, yatırım danışmalığı alma, portföy yönetiminden yararlanma, kur, faiz, fiyat riski yönetimi, iş akış süreçlerinin iyileştirilmesi) temin edilmesi amacıyla https://sermayepiyasalarikongresi.org.tr/tr/b2b-kayit-formu linkinden giriş yapılarak erişilen B2B başvuru oluşturulmuştur. Birebir özel görüşmelere katılmak isteyen firma yetkileri için 18 Kasım 2022 tarihine kadar formun doldurulması gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunulur.