loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

TRENDYOL ile E-Ticaret'e Hoşgeldin Paketi Ön Başvuru Formu

Adsız Sayın Üyemiz,

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde; Odamız, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Trendyol işbirliği ile Gaziantep’teki bütün KOBİ’lerimizin faydalanması için Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin/ Gaziantep Pazar Yeri paketi hazırlanmıştır.

Bu paket aracılığıyla Gaziantepli esnafların ve üreticilerin bu zor dönemde desteklenmesi ve ürünlerini tüm Türkiye’ye ulaştırması hedeflenmektedir.

Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketinde / Gaziantep Pazar Yerinde Neler Var?

  1. 1 ay süreyle satıcıların satışlarından komisyon alınmayacaktır. (satıcı başına 30.000 TL brüt ciro üst limitine kadar geçerlidir.)
  2. Bu işbirliği çerçevesinde Gaziantep esnafına 2 ay süre ile toplam yaklaşık 1 Milyon TL değerinde pazarlama ve iletişim desteği Trendyol tarafından sunulacaktır. Gaziantep ürünleri özel bir butik ile Trendyol’da tanıtılacaktır. 
  3. 4 Haziran’a kadar yapılan satışlar için vade süresi 7 gün olacaktır ve 4 Haziran’a kadar satış yapmaya başlayan tüm satıcılar  Trendyol KOBİ Destek Paketi’ne dahildir. 

 Trendyol ile E-Ticaret’e Hoşgeldin Paketine Nasıl Başvurulur?

  1.  Bu kampanya 28 Nisan - 22 Mayıs 2020 döneminde başvuran ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine kayıtlı satıcılar için geçerlidir.
  2. Başvurular Satıcı Başvuru Formu üzerinden yapılacaktır.Başvuru esnasında REFERANS KODU “27-00-000” olarak girilmelidir. 
  3. Gaziantep dışında başvuru yapan, odalarımıza üye olmayan satıcılar kapsam dışında bırakılacaktır.  

 

Resme tıklayarak doğrulama kodunu değiştirebilirsiniz.