loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

28
Kasım

Gaziantep Ayakkabı İhtisas Yeşil OSB Eylem Planı Lansman Toplantısı

Sayın Üyemiz,

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) küresel iklim değişikliği ve Avrupa Yeşil Mutabakatı gibi sürdürülebilirlik çerçevesinde uluslararası ticarette ortaya çıkması beklenen yeni sistemleri göz önünde bulundurarak belirlediği sürdürülebilirlik vizyonu kapsamında, firmalarımızın küresel pazarda yüksek katma değerli ürünler üretmelerinin etkin hale gelmesini amaçlamaktadır.

Odamız, firmaların çevreye duyarlı emisyonsuz, verimli, sürdürülebilir ve en az emisyonla üretim yapması, Avrupa Yeşil Mutabakatla gelen sorumluluklarını yerine getirmesi ve kurulmakta olan Gaziantep Ayakkabı İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin Yeşil OSB olması için, Odamızca Gaziantep Sanayisinin Yeşil Gelecek Stratejileri projesi kapsamında "“Gaziantep Ayakkabı Terlik ve Yan Sanayi OSB İçin Yeşil OSB Fizibilite Raporu” " hazırlanmıştır.

28 Kasım 2022 Pazartesi günü saat 14:00 ‘te firmalarımızı, kamuoyunu ve paydaşlarımızı bilgilendirmek amacıyla hazırlanan “Gaziantep Ayakkabı Terlik ve Yan Sanayi OSB İçin Yeşil OSB Fizibilite Raporu” nun lansman toplantısı yapılacaktır.

Ayakkabı Sanayisinin ve diğer sanayimizin sürdürülebilirliği açısından, ihracatçılarımızın AB pazarında avantajlı konuma gelmesi için, enerji ihtiyacını yenilenebilir kaynaklardan karşılaması, geri dönüştürülmüş ham maddelerin    ve geri dönüşüme olanak sağlayacak tedarik zincirlerini oluşturması, vb. iyi uygulamaların anlatılacağı “Gaziantep Ayakkabı Terlik Ve Yan Sanayi OSB İçin Yeşil OSB Fizibilite Raporu” lansman toplantısına katılımlarınız oldukça önem arz etmektedir.

 

Katılım için kayıt yapılması gerekmektedir.

Katılım kaydı oluşturmak için TIKLAYINIZ.

 

GAZİANTEP SANAYİSİNİN YEŞİL GELECEK STRATEJİLERİ

Konu  :  “Gaziantep Ayakkabı Terlik ve Yan Sanayi OSB İçin Yeşil OSB Fizibilite Raporu” Lansmanı

Tarih  :  28 Kasım 2022 Pazartesi

Saat    :  14.00

Yer      :  Gaziantep Sanayi Odası (GSO)

              (İstasyon Caddesi No:43 Şehitkamil/Gaziantep)

 

LCW : Mehmet Özkurt(0.342 221 09 00-dahili:239)

 

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ekli Dosyalar