loading

Sosyal medya hesaplarınızla hızlı giriş yapabilirsiniz.

Gaziantep Kimya ve Plastik Kümesi Düsseldorf Sektörel Ticaret Heyeti Başvuru Formu

Sayın Üyemiz, 

Odamız tarafından yürütülen UR-GE Kimya ve Plastik Kümesi projemiz kapsamında 19 Ekim – 22 Ekim 2022 tarihleri arasında “Düsseldorf Sektörel Ticaret Heyeti” faaliyeti düzenlenecektir. 

Söz konusu heyet programı kapsamında; 

-Düsseldorf K Plastik Fuarı ziyareti,

-İkili iş görüşmeleri organizasyonu,

-Kümemize uygun kurumlarla ortak toplantılar ve ziyaretler 

yapılması planlanmaktadır. Katılım ücretinin kişi başı 1.500 - 1.750 Euro civarında olması öngörülmektedir. Katılım ücretinin %75’i faaliyet gerçekleştikten sonra firmalarımıza Ticaret Bakanlığı tarafından geri ödenecektir. Ticaret heyetine firmanızda çalışan (SGK bildirgesi olan) ve/veya firma ortağı, sahibi 2 kişi katılabilmektedir. 

4 yıldızlı otelde tek kişilik odada konaklama ve kahvaltı, uçak biletleri, havalimanı, otel ve fuar transferleri, program boyunca rehberlik ve tercüman hizmetleri, toplantı ve organizasyon giderleri katılım ücretine dahildir. Kesinleşmiş maliyetler ve taslak program, katılımcı firma ve kişi sayısı belirlendiğinde katılımcılara ayrıca bildirilecektir. Fuar hakkında detaylı bilgiye https://www.k-online.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.  

Heyete katılmak isteyen üyelerimizin 10 Şubat 2022 tarihine kadar  aşağıda yer alan ön başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Ön başvuru yapan firmalar Ticaret Bakanlığı’na bildirileceği için kesin katılım gösterecek olan firmaların formu doldurması önemle rica olunur.

You can change verify code by clicking on the image.