EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

İş Teklifleri

Tarih06 Ara 2010 Pazartesi
FirmaAVIGDOR AVG LTD
ÜlkeTLV-ISRAIEL
Telefon+9723-6828242
Fax+9723-6828228
EMailavg-6@zahav.net.il
İlgiliELKANA JHIRAD
Talep 
AçıklamaYeni doğan, bebek ve çocuklar için triko ve dokuma kumaştan giysiler (gömlek, tişört, pantolon, etek, tulum,body, pijama, kolsuz gömlek, palto, manto, kaban, ceket vb) ithalatçısı ve dağıtımcısı olan firma, kaliteli çocuk giysileri üreticileri ile temas kurmak istiyor.
Kaynak 
FirmaAçıklama
Amtex Asia LimitedT.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliğinden alınan bir yazıda; iletişim bilgileri verilen Hong Konglu Firmanın ülkemizden zeytinyağı, mısır yağı ve sebze yağları ithal etmek istediği bildirilmiştir
MONATKA (RETAIL CHAIN MONATKA)Rusya Ticaret Temsilciliği’nden alınan bir yazıda, Rusya’nın önde gelen perakende zincirlerinden birisi olan ‘Monetka’ şirketinin; şekerleme (çikolata, bisküvi), ev kimyasalları (deterjanlar, kapsül, sıvı sabun, vb.), dondurulmuş meyve ve sebze tedarikçileri, kurutulmuş meyve, kuruyemiş, atıştırmalıklar vb. üreticileri ile tedarikçi işbirliği anlaşmaları yapmak istediği bildirilmiştir. Şirketin, başta Sverdlovsk, Chelyabinsk, Tyumen, Kurgan, Novosibirsk, Kemero şehir ve bölgeleri ile Perm Krai, Khanty-Mansi ve Yamal-Nenets Özerk Bölgeleri ve Başkortostan Cumhuriyeti olmak üzere 230 Rus şehir ve kasabasında 705 tanesi indirimli satış mağazası, 31 tanesi de hipermarket olmak üzere toplam 736 mağazası bulunduğu belirtilmiştir. 2013 cirosunun 60 milyar ruble (1,8 milyar dolar) olduğu belirtilen söz konusu şirket ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak isteyen tedarikçilerin / üreticilerin başvurularını, sorumlu yöneticilerini de içeren ayrıntılı iletişim bilgileriyle birlikte göndermeleri istenmektedir.
Karagandı şehrinin merkezinde Bıtovaya sok. No: 13/1, KAZAMETA inşaat malzemeleri merkezinin yanında bulunan tesis satışa sunuluyor. Aylık geliri 1.000.000 tengelik ofis ve depolardan oluşan 2 katlı binanın 400 m2’si ofis ve 1.000 m2 ‘si depodur. Depo yüksekliği 7m.
Fayz-BG2,3 ve 4 metre uzunluğunda çam ve ladin satmak isteyen firma, Türkiye teslim tekliflerini şu şekilde vermektedir: Konteyner Gebze limanı: Çam = 170-180$, Ladin =160-170$ ve TIR İstanbul: Çam - 205-215$; Ladin- 185-195$
Emilio GarbersKırım’lı bir firma, Tsıgay ırklı, işlem görmemiş, yıkanmamış, kirli koyunyünü (GTIP: 510111009000) satmak istediğini bildiriyor.
ELBRUSLiyosel filaman iplik (lyocell filament yarn) üreticisi olan ELBRUS adlı firmanın ürünlerini ülkemize de satmak istediği bildirilmiştir. Söz konusu teklif Birliğimize, Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Temsilciliği aracılığıyla iletilmiş olup, ilgilenen kuruluşların iletişim bilgileri Temsilciliğe de başvurabilecekleri belirtilmektedir.
ALFA BETA1 lojistik depo ve 5 outlet satış mağazası olan perakendeci firma, tatlı (helva, lokum, çikolata, şekerleme), konserve balık ve sebze, deterjan, kozmetik ve saç bakım ürünleri üreticisi olan ve/veya ticaretini yapan Türk firmalarla bağlantı kurmak istediklerini bildiriyor.
CELI ENERGIA SRLYenilenebilir Enerji
DAMECOMMwww.damecomm.com
INOXAMutfak mobilya aksesuarları
PENZA BÖLGESİRusya Federasyonu Penza Bölgesi Ticari heyetinin Gaziantep Sanayi Odası‘na yaptığı ziyaret sırasında , Penza bölgesinin yatırıma ve yeni iş bağlantılarına çok açık olduğu özellikle en kısa zamanda aşağıda belirtilen konularda talepleri olduğu belirtilmiştir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgiye ve ilgili bağlantı adreslerine GSO sayfamız Ülke bilgileri/Penza Bölgesi yazısından ulaşabilirsiniz. - Medikal sektörde kullanılmak üzere cam şişe üretim sanayii - Otel İnşası - Havaalanı inşası - Domates Üretimi - Ormancılığın geliştirilmesi
GAMBIA CHAMBER OF COMMERCEGambiya Cumhuriyeti Büyükelçiliği’nden alınan bir iletide, Gambiya Ticaret Odasından alınan bir yazıya atıfta bulunularak Gambiya’dan Türkiye’ye (1.Purity 99 percent Min. - 2.Oil content 50 percent Min. - 3.Moisture 6 percent Max. - 4. FFA Admixture 1 percent Max. - 5. Good quality and can compete any other) özellikleri bulunan kaliteli susam ihraç edilmek istendiği bildirilmiştir. İletide ayrıca, Gambiya Ticaret Odası Başkanı Sn. Alieu Secka’nın 4-7 Şubat 2015 tarihleri arasında beraberinde susam örnekleriyle İstanbul’da bulunacağı belirtilmiştir
LA MEDITERRANEENNE DE PECHEFirma, 80 ton kırmızı etli ton balığı (kilo fiyatı: 13 Euro) satmak istediğini bildiriyor. Söz konusu teklif birliğimize T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir.
LA MEDITERRANEENNE DE PECHEFirma, 80 ton kırmızı etli ton balığı (kilo fiyatı: 13 Euro) satmak istediğini bildiriyor. Söz konusu teklif birliğimize T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir.
Sri Lanka Ticaret ve Sanayi OdasıSri Lanka Ticaret ve Sanayi Odasından alınan bir yazının ekinde, Türkiye ile işbirliği yapmak isteyen firmaların ihracat talepleri gönderilmiştir.
NATURA CONSTRUCT SRLRomanya’nın Bükreş iline bağlı Afumat ilçesinde bulunan firma, bu bölgede kiralık işyerlerinin olduğundan bahisle, Türkiye’den tekstil imalatçıları, ayakkabı imalatçıları ve otomotiv sektöründe bulunan iş adamları ile görüşüp küçük bir sanayi bölgesi yapmak istediklerini bildiriyor.
TOUT PRODUIT PHARMACEUTIQUEFirma tek kullanımlık medikal tekstil ürünleri ( ziyaretçi elbisesi, hasta önlüğü, galoş, bone gibi) ve atık kutuları (2 , 3 ve 5 lt), almak istediğini bildiriyor. Söz konusu teklif Birliğimize T.C. Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir.
Vedad HuseinspahiçBosna Hersek'te iş yapmak isteyen şirketler ve şahıslara aracılık, tercümanlık, mihmandarlık, VIP şoförlüğü gibi hizmetler sunan firma özel ve kamu sektörüne ait şirketler ve şahıslarla irtibat kurmaya niyetli Türk girişimcilerin kendileriyle irtibata geçebileceklerini bildiriyor.
Tailoring By Izey & PinarSipariş üzerine bayan ve erkek giysileri diken firma, Amerika’ya çok iyi erkek takım elbisesi dikebilen bir terzi getirtmek istediğini bildirmiştir.
Process Active ConsultingUluslararası düzeyde şirketlerin hukuki ve mali uyuşmazlıklarından kaynaklanan davaların finansmanına çözüm ürettiği belirtilen Köln merkezli danışmanlık şirketinin, Türkiye mahreçli şirketlerin başta Almanya olmak üzere tüm AB ülkeleri, Rusya ve Avrasya ülkelerinde tahsil edilemeyen dosyalara yönelik alacaklarının tahsili konusunda hizmet vermek istediği bildirilmiştir. Şirketin, uluslararası mahkemelerde görülmesi gereken davaların finansmanını temin ettiği, bu davaları satın alma arzusunda olan yatırımcılar tespit ettiği ve söz konusu davanın haklarının devrini sağladığı ve bu arada üstlendikleri dosyaların hukuki süreçteki masraflarının da kendilerince karşılanacağı belirtilmiştir.
Gorodskoy SupermarketYaş sebze ve meyve ithalatı Rusya Federasyonu Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Mümessilliği tarafından bildirilmiştir.
Dawn Media GroupPakistan'da yayınlanan Dawn Gazetesi, 29 Ekim'de özel olarak çıkaracakları Türkiye Raporu'na Türk firmalarının reklam vermeleri konusunda yardım istemişlerdir.
JK Trading Co.Baharat ,Baharat bazlı yiyecekler ve zerdeçal ithal etmek istemektedir. Adres:38,Kongu Nagar Main St. Marudamalai Road Comibatore Tamilnadu,India
Prime Orchards LimitedT.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği tarafından Hong Konglu firmanın ülkemizden meyve ithal etmek istediği bildirilmiştir.
SPACE MED ENTERPRISETriko , jüt ürün,deri ürün ve ev tekstili gibi ürünleri ihraç etmek istediğini belirten firma, ortak projelerde beraber çalışmak isteyen yatırımcılarla ve kendi ürünlerini Bangladeş te pazarlamak isteyen Türk firmalarıyla da işbirliği yapmak istediğini bildiriyor.
Combined Group Contracting Co. (K.S.C.C)Firma, 100 adet büyük petrol deposu inşası projesi için Türkiye'deki kaynak ve inşaat firmaları ile bağlantı kurmak istediklerini bildiriyor
Tsugawa Electric Works Company LimitedBoşaltma pompası ve küçük tekneler için aküyle çalışan vinç üreten firma, ürünlerini satmak üzere Türk firmalarla bağlantı kurmak istediğini bildiriyor.
MODUS KONZEPTFirma, Almanya merkezli olarak Avrupa pazarına açılmak üzere okul ve bürolar için her türlü kırtasiye malzemesi, okul ve büro araç ve gereç ve mobilya üreten şirketler aradığını bildirmiştir
TD-IHK Türkisch-Deutsche Industrie- und Handelskammer - Unternehmerverband e.V. - Türk Alman TicarBayan üst giyimleri tasarlayıp üreten Alman tekstil firması, %30 iş payına ortak olmak isteyen şirket ve girişimciler arıyor. Detaylı bilgi edinmek ve yıllık cirosu 6 Milyon ‘ olan firma ile temasa geçmek isteyen kuruluşların 37839 referans numarasını belirterek Türk Alman Ticaret ve Sanayi Odası’nın info@td-ihk.de e-posta adresine veya +49 (0) 30 - 233 299 510 no.lu faksına şirket bilgilerini göndermeleri istenmektedir.
PAKiSTANFirma, 100% pamuk ve karışık (Poly-cot) iplik, nihai işlem yapılmamış tekstil, ham pamuk, kırpıntı pamuk ve kumaş, havlu, hac ve umre için havlu gibi ürünlerini satmak üzere Türkiye’de bu alanda faaliyet gösteren firmalarla bağlantı kurmak istediğini bildiriyor.
TicomFirma, Antep fıstığı ihraç etmek istediğini bildiriyor.
PIONEER EXPORTS LIMITEDFirma Türkiye’den meyve suyu, haşere spreyi ve oda parfümü ithal etmek istemektedir. Söz konusu ithal talebi Birliğe, T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği aracılığıyla iletilmiştir.
MB COMPANYUSA California Los Angeles’te faaliyet gösteren firmanın kabuksuz ceviz ve badem ihracatı yapmak istediği bildirilmiştir.
Bosna Hersek'te Fabrika SatışıBosna Hersek’in Vişegrad şehrinde terpentin fabrikasının ve Vlasenica şehrinde mobilya fabrikasının satılacağı bildirilmektedir. Saraybosna Ticaret Müşavirliği Adres: Turkish Embassy Office of the Commercial Counsellor Ul. Skenderija 4,71000 SARAJEVO / BOSNA-HERZEGOVINA
MaadstarFirma, özel ambalajları içerisinde olan hurma çeşitleri ihraç etmek istediğini bildiriyor.
STEVJU & ZKaradağ’da yerleşik olan firma, yıllık bazda 250 ton fasulye, 250 ton ceviz, 100 ton fındık, 100 ton badem,200 ton mısır (patlamış mısır için kullanılan mısır) ve 200 ton fıstık satın almak istemektedir
Vegas UARafine edilmiş ve edilmemiş ayçiçek yağı ihracatçısı olan firma, pazarını genişletmek amacıyla Türk firmalarla bağlantı kurmak istediğini bildiriyor.
FRANSA GÜNEŞ ENERJİ SİSTEMLERİGüneş enerji sistemlerinde kullanılan güneş ışığı takip cihazı için mekanik parçalar ve montajlama
EL-Gebaly Fruit CompanyTurunçgil üreticisi ve ihracatçısı olan firma, Türkiye’deki turunçgil karton kutuları üreticileri ile bağlantı kurmak istediğini bildiriyor
MEHDİ GHANAEIFirma, Türkiye'den çimento satın almak istediğini bildiriyor.
Mission Point South AfricaFirma, öğütme ve sondaj makineleri, eğme makinası, kaynak yapımında kullanılan makineler ve lazerli kesim gibi makineler almak istediğini bildiriyor. Söz konusu talep, Birliğimize Güney Afrika Büyükelçiliği vasıtasıyla iletilmiştir
ALSAMAR MERMER FABRİKASIBatı Trakya’daki ilk ve tek soydaş sanayici ve aynı zamanda Batı Trakya Türk Azınlığı’nın sorunlarının dünya kamuoyuna duyurulmasında önemli bir rol oynamış olan merhum Dr. Sadık Ahmet’in eşi Işık Sadık Ahmet’in kardeşi olan Ali Müminoğlu, Yunanistan’ın İskeçe şehrinde 1993 yılında ALSAMAR Mermer Fabrikası’nı kurmuş olduğu bildirilmiştir. Adı geçen, piyasanın canlı olduğu dönemlerde Batı Trakya’daki cami ve okulların mermer ihtiyacını ücretsiz olarak karşılamış ve soydaşlarımızın takdirini kazanmış olduğu belirtilmiştir. ALSAMAR Mermer Fabrikası, 24 dönüm üzerine kurulmuş, 20 işçi istihdam etmekte olan ve 250.000 m2 mermer üretme kapasitesi bulunan bir fabrikadır. Ancak Fabrikanın, Yunanistan’ın içinde bulunduğu ekonomik kriz koşullarında alacaklarını tahsil edememekten ötürü sıkıntı yaşamakta olduğu bildirilmiştir. Yazının devamında, fabrikanın stoklarında değişik kalite ve ebatlarda toplam 60.000 m2 mermer bulunmakta olduğu ve stoklardaki mermerlerin piyasa değerinin altında satılmasının öngörüldüğü bildirilmiştir. Stoklardaki mermerlerin yanı sıra, Fabrika’nın da satılması veya bir kısım hisselerinin devredilmesi hususunun gündemde olduğu belirtilmiştir.
ASTANA-AGROKazakistan'da tarım sektöründe faaliyet gösteren Astana-Agro Servis ve Satın Alma Merkezi Ltd. Şti.'nin Türk şirketleri ile işbirliği talepleri bulunmaktadır.
EL - KAZINAKazakistan'da tarım sektöründe faaliyet gösteren El-Kazına Kazak Uluslararası Mal ve Hammadde Özel Borsası A.Ş.’nin Türk şirketleri ile işbirliği talepleri bulunmaktadır.
AZERBAYCAN ANKARA BÜYÜKELÇİLİĞİAzerbaycan’da 2012 yılı içerisinde AZPROMO tarafından yatırım projesi gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.
ZAGREB TİCARET MÜŞAVİRLİĞİSayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, Hırvatistan'ın orta bölgelerindeki endüstri sahasında yer alan ve halen kapalı olan 25 dönümlük bir arazi üzerine oturan 10 bin metrekare üzerinde bina/yapı alanı mevcut olan yaklaşık 1,9 milyon Avro değerindeki kereste fırınlama tesisinin satılık olduğu belirtilmektedir. Konu ile ilgilenen firmaların, aşağıda iletişim bilgileri verilen Zagreb Ticaret Müşavirliğimiz ile iletişime geçmelerinde fayda görülmektedir.
EKOPRODUCTO PREKYBASayın Üyemiz, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan yazıda, JSC “EKOPRODUCTO prekyba” fabrikasının Litvanya Cumhuriyeti’nde 2000 yılından beri kuru bira mayası, gıda ürünleri ve gıda takviyeleri alanında başarılı bir şekilde üretim gerçekleştirdiği belirtilmektedir. Türkiye’de bu alanda kendilerine ortak olabilecek güvenilir firmalar ve alıcılarla irtibata geçmek ve işleme ve ambalajlama şirketleri ile bağlantı kurmak istedikleri ifade edilmektedir.
NİJERYA BÜYÜKELÇİSİNijer'in Zinder kentinden Nijerya'nın kuzeyindeki Kano kentine kadar bir petrol boru hattı ve aynı hat kapsamında bir depolama tesisi inşa edileceği belirtilmiş ve söz konusu proje için Türk firmalarla işbirliği yapmak isteniliyor.
Mısırlı Firma "The Arab Dairy Products Co."“The Arab Dairy Products Co.” firması Mısır’ın önde gelen peynir üreticisi firmalarındandır, 1985 yılında kurulmuştur ve ilk üretimine 1990 yılında başlamıştır. Peynir çeşitleri arasında “krem, üçgen, cheddar, italyan, parmesan, mozzarella” yer almaktadir. The Arab Dairy Products.Co. ürünlerini Orta Doğu ülkelerine ihraç etmektedir. Firmanın talebi ithalat yapan firmalarla çalışmak istemektedir.
Rutsog Ltd.Halı Almak istiyorlar
Mısırlı Firma "Quality Services Group"“Quality Services Group” firması 1997 yılında Anonim Şirket olarak kurulmuş özel bir firmadır, firma müşterilerine Denetim Hizmetleri, Ekspertiz & Yatırım Değerlendirme, Eğitim & Danışmanlık (Teknik ve İdari) konularında hizmet vermektedir. Firma ISO 9001/2008 sertifikasına sahiptir. Firmanın üye olduğu bazı kuruluşlar arasında Mısır Merkez Bankası, Amerikan Test ve Malzemeler Derneği, Mısır Yetkili Sigorta Danışmanlığı Derneği bulunmaktadır. Firmanın İskenderiye ve Almanya da şubeleri vardır. Daha detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "El Nasr for Gelatin Co."“El Nasr for Gelatin Co.” 1985 yılında kurulmuştur ve gıda sektöründedir. Firma “Helal Yenilebilir Jelatin” üretimi yapmaktadır. Mısır ve Ortadoğu’da Jelatin üretiminde önde gelen firmalardan birisidir. Firmanın ISO-22000 ve ISO18001 sertifikaları vardır.Ürünlerini Türkiye, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan ve Ürdün’e ihraç etmektedir. “El-Nasr for Gelatin Co.” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Al-Mostaabal"“Al-Mostaabal” firması tarım ürünleri sektöründe ihracat yapan bir firmadır. Ürünleri arasında taze, kurutulmuş sebze ve meyveler, narenciye, bakliyat,şifalı bitkiler ve kömür bulunmaktadır. “Al-Mostaabal” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
PIVOT ConstructionFirma, Türkiye’den mermer, seramik, demir - çelik, villalar için güneş enerjisi sistemleri ve her çeşit inşaat malzemeleri almak istemektedir. Söz konusu istek Birliğimize, T.C. Abu Dhabi Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir. Zahid Al Baloushi ile 00971 56 753 39 96 numaralı cep telefonuyla da görüşülebilir.
CROATIAN CHAMBER OF ECONOMYPerakende ve tüketiciye yönelik ürünler alanında çalışan bir firma, Türkiye’den bisküvi ithal etmek istemektedir. Firma, Türk üreticiler ve tedarikçiler ile bağlantı kurma isteğini, Hırvatistan Ekonomi Odası aracılığıyla Birliğimize iletmiştir.
Mısırlı Firma "Pepluos"“Pepluos” firması gıda sektöründe ihracat ve ithalat yapan bir firma olup 2002 yılında kurulmuştur. Firmanın ürünleri arasında helva, tahin, peynir, zeytin, turşu, dondurulmuş sebze ve meyve suları bulunmaktadır. Firma ürünlerini Afrika, Orta Doğu ve Kuzey Amerika ülkelerine ihraç etmektedir.
Mısırlı Firma "Edu-Tech 6"Orta Doğu da düzenlenen en önemli eğitim fuarlarından olan “Edu-Tech 6”, 10-12 Nisan 2012 tarihlerinde “Kahire Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi” nde düzenlenecektir. Daha fazla bilgi için www.edutechexpo.com adresini ziyaret edebilir veya aşağıda iletişim detayları verilen firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Mohamed Fadel for Trading & Export Leather Co."“Mohamed Fadel for Trading & Export Leather Co.” firması deri sektöründe bulunan bir firmadır. Firma keçi, koyun, inek, bizon derileri tedarik edip Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır. “Mohamed Fadel for Trading & Export Leather Co.” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Detaylı bilgi için Sameh Yosry ile iletişime geçebilirsiniz. Mohamed Fadel for Trading & Export Leather Co. Yetkili : Mr.Sameh Yosry Adres : 6 El Maasarany St. Misr El Kadema Tanneries, Cairo – Egypt Telefon : 00202 0160 566 990 – 00202 0124 066 081 E-mail : hazemwetblue@yahoo.com
Mısırlı Firma "PACHIN"1958 tarihinde kurulan “PACHIN” firması inşaat, endüstriyel boyalar, matbaa mürekkebi üretimi yapan, Mısır ın sektöründe lider firmalarından biridir.
Mısırlı Firma "Arab Pharmaceutical Glass"“Arab Pharmaceutical Glass” firması ilaç, meyve suyu ve gıda maddeleri için şişe üretimi yapmaktadır. Firma 1980 yılından beri sektörde yer almaktadır. “Arab Pharmaceutical Glass” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Firmanın ürünlerini incelemek ve daha detaylı bilgi için Mohamed Mustafa ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Tent Center"“Tent Center” firması tente ve çadır imalatı yapmaktadır. Ekte firmanın ürünleri yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Globe Soft"“Globe Soft” firması müşterilerine ve partnerlerine teknoloji sağlamak, yenilikçi çözümler ve yazılım programları sunmak üzere 2003 yılında kurulmuştur. Globe Soft firmasının sunduğu hizmetler arasında fiziksel sistem tasarımı, yazılım geliştirme, uygulama desteği, sistem sürekliliği yönetimi, altyapı optimizasyonu yer almaktadır. Firma ayrıca portallar, iş süreçleri yönetimi ve iş akışı, döküman arşivleme ,kurumsal içerik yönetimi, dışkaynak uygulama geliştirme, ve hareketlilik alanlarında da hizmet vermektedir. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "El Amana for Halva & Tahini Co."Mısırlı “El Amana for Halva & Tahini Co.” firması 1968 yılından beri gıda sektöründedir. Firma Helva ve Tahin üretimi yapmaktadır. “El Amana for Halva & Tahini Co” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma South Egypt for Agriculture Development "SEAD"Mısırlı “SEAD” South Egypt for Agriculture Development firması 1995 yılında Beni-Suef, Mısır’da kurulmuştur. Üretimini ve ihracatını yaptığı ürünler arasında “şifalı otlar, baharatlar, kurutulmuş sebzeler ayrıca reçel, bal, makarna ve tavuk bulyon bulunmaktadır. “SEAD” firması ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.
PANKOBİRLİK PANCAR EKİCİLERİ KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ2012 YILI İLKBAHAR İKİNCİ DÖNEM MALZEME ALIMLARI; Yağmurlama, damla sulama boru ve aksesuarları, filtre sistemlerine ve pvc temiz su ile sondaj boruları, motorlu testere, santrifüj ve pompalara ve ödeme opsiyonlu teklif verirken excel tablosu ile hazırlayıp, CD ile göndermeleri gerekmektedir. Bu yıl firmalar ile görüşme yapılmayacak olup, vermiş oldukları tekliflerin dikkate alınacağı belirtilmektedir.
Mısırlı Firma El-Nasr Electric and Electronic Apparatus "NEEASAE"Mısırlı “El-Nasr Electric and Electronic Apparatus “NEEASAE” firması aydınlatma sektörünün önde gelen firmalarındandır. Firmanın akkor ampul, floresan ampul, kompakt floresan ampul üreten fabrikaları vardır. Firmanın yıllık kompakt floresan ampul (GLS Lamp) üretimi 78 milyon civarındadır. Firma ISO 9001:2008, 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerine sahiptir. “NEEASAE” firmasının talepleri Türk firmalar ile işbirliği, ortaklık, ithalat, ihracat, ve firmaların isteği doğrultusunda üretim yapabilir. Daha detaylı bilgi için Eng.Magdi Gariep ile iletişime geçebilirsiniz.
ULUSLARARASI AHŞAP VE AHŞAP MAKİNALARI FUARI18-21 Ekim 2012 tarihleri arasında “Kahire Uluslararası Sergi Merkezinde” Uluslararası Ahşap ve Ahşap Makinaları fuarı düzenlenecektir. Fuar ismi : Wood Show Cairo International Wood & Wood Machinery Show Fuar alanı : Cairo International Convention Centre Hall 4 Fuara katılmak isteyen üyeleriniz aşağıda belirtmiş oldugumuz yetkili ile iletişime geçebilirler.
CEVITAL SPAFirma, Türkiye’ye sıvı yağlar, margarin, acide sıvı yağ, şeker pekmezi rafinerisi, meyve suyu, maden suyu ve şeker ihraç etmek istiyor. Söz konusu teklif Birliğimize, Cezayir Demok-ratik Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği aracılığıyla iletilmiştir.
ASSOUAD TRICOTFirma, Türkiye’ye pamuk dokuma, gri kumaş, poplin & kaba-rık ve çapraz dokunmuş kumaş ile likra kumaşlar ihraç etmek istiyor. Söz konusu teklif Birliğimize, Mısır Arap Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu aracılığıyla iletilmiştir. Tony Gawish ile 0020 109 5495924 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabileceği bildirilmiştir.
Jose Fortes MoraisFirma, Türkiye’den çorap, tayt ve iç giyim eşyaları ithal et-mek istemektedir. Söz konusu talep Birliğimize, T.C. Lizbon Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir.
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)İsveç firması, kış sezonu tasarımları için ayakkabı üretimi gerçekleştirebilecek taşeronlar aramaktadır. Ayakkabıların su geçirmez özellikte olması ve poliüretan ya da benzeri bir maddeden üretilmesi beklenmektedir. Firma ile bağlantı kurmak isteyen kuruluşların 20111103060 referans numara-sını belirterek Ege İş ve Yenilik Merkezi’ne başvurmaları gerekmektedir.
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)200’den fazla ürün çeşidi ile gıda, kimyasallar ve kalıp ayırı-cılar üzerine hizmet veren Katalan firma, bu ürünlerinin dağıtımcılığını yapabilecek sektör tecrübeli bir ticari aracıyla, komisyon üzerinden işbirliği yapmak istemektedir. Firma Adres: Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği – Dış Ekonomik İlişkiler Dairesi Başkanlığı – Dış Ticaret Müdürlüğü Tel: +90 (312) 218 22 29 - Faks: +90 (312) 218 22 09 - e-mail: senol.keskin@tobb.org.tr Sayfa 9 ayrıca karşılıklı üretim ve ortak yatırım gibi konularda, kapa-sitesi yüksek ilgili firmalarla işbirliğine de açıktır. Firma ile bağlantı kurmak isteyen kuruluşların 20111013011 referans numarasını belirterek Ege İş ve Yenilik Merkezi’ne başvur-maları gerekmektedir.
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)Elektro-mekanik röle ve konektör test donanımları üzerine uzman olan firma, pazarını genişletebilmek için ticari aracılar aramaktadır. Firma ayrıca benzer tarzda elektro-mekanik ürün üretimi üzerine uzmanlaşmış ve uluslararası ağı kuvvet-li bir ortak ile ortak yatırıma açıktır. Firma ile bağlantı kurmak isteyen kuruluşların 20111011025 referans numarasını belirterek Ege İş ve Yenilik Merkezi’ne başvurmaları gerek-mektedir.
SAWAGEN ConstructionAbu Dhabi’de (Birleşik Arap Emirlikleri) yerleşik bir inşaat firması olan SAWAGEN Construction; Suudi Arabistan'da kurmayı planladığı "beton parke, briket, straforlu briket ve beton ürünleri üretecek" fabrika için gerekli makineleri ve inşaat demiri-inşaat çeliği ürünlerini Türkiye’den ithal etmek istemektedir. Söz konusu talep Birliğimize, T.C. Abu Dhabi Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiştir. Oqlah Dekhil ile +971 50 411 40 33 (Abu Dhabi) ve +966 559 44 43 83 (Suudi Arabistan) numaralı cep telefonlarından da bağ-lantı kurulabilir.
Mısırlı firma "Egyptian Railways Maintenance Service Co. (ERMAS)The General Consulate of Egypt (Commercial Office) in Istanbul presents its best compliments to your esteemed association and has to honor to inform a tender advertisement of “Egyptian Railways Maintenance & Services Co. (ERMAS)” Subsidiary of Egyptian National Railways Announces advertises for general international tender No.20/foreign/2011 to supply 2000 Semi Finished Mono Block Wheels for Locomotives Due Date : 25/12/2011 Address : Al Sabtia Street, Roud Al Farag, Cairo - Egypt Phone : + 202 257 68 035 Fax : + 202 257 61 318
Mısırlı firma "Arab Republic of Egypt, Ministry of Transport Egyptian National Railways Purchases"Related Authorities The General Consulate Egypt, Commercial office, in Istanbul presents its best compliments to your esteemed association. I have the pleasure to inform that “Arab Republic of Egypt, Ministry of Transport Egyptian National Railways Purchases and Stores Dept” Announces Advertisement for a Public External Tender, reference no: 321G8/2/1968 and the technical envelope will be opened on 26/12/2011 at 12:00 p.m. (noon) 1000 Mono Block Heat Treated Forged Steel Wheels for General Electric Locomotives Model ES 40 ACI The bids will be accepted at the Purchases and Stores Dept. at the Railways Building, 5th floor, above Shubra tunnel, Cairo for a public external tender. The bids received after this date shall not be accepted. The bids should be submitted in duplicate on the authority’s specimen form, enclosed with the tender document, according to Law no. 89/1998 in two closed envelopes as follows at enclosed letter. Attached the letter for ADVERTISEMENT FOR A PUBLIC EXTERNAL TENDER
Mısırlı firma "ASSOUAD TRICOT"“Assouad Tricot” firması kumaş üretimi ve ihracatı yapan bir firmadır. Firmanın ürünleri arasında pamuk dokuma, gri kumaş, poplin & kabarık ve çapraz dokunmuş kumaş, likra kumaşlar bulunmaktadır. “Assouad Tricot” firması ürünlerini ihraç etmek istemektedir, daha detaylı bilgi için Pazarlama Müdürü Tony Gawish ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı firma "Ghabbour Farms"“Ghabbour Farms”, firması yaş sebze & meyve üreticisidir. Firmanın ürünleri arasında tropikal meyvalar, karpuz, bakla, fasülye, mısır, domates ve diğer ürünler yer almaktadır. “Ghabbour Farms” firması ürünlerini ihraç etmek istemektedir, daha detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Ghabbour Farms Address : Cairo – Alex Desert Road, Industrial Zone Abu Rawash Giza, Egypt Phone : 00202 3539 1636 Gsm : 0020 186 3333 07 E-mail : esraa.assaf@ghabbour.com Web : www.ghabbourfarms.com Contact : Ms.Esraa Assaf / Lojistik Uzmanı
Mısırlı firma "ACMA"“ACMA” Arab Company for Medical Appliances, firması tıbbi malzemeler alanında üretim yapan bir firmadır, merkez ofisi Kahire’de, fabrikası 10th of Ramadan Şehrindedir. Firma Tıbbi Röntgen Filmleri (Medical X-Ray Films), Grafik Sanatı Filmleri (Graphic Arts Films), tıbbi, grafik sanat filmleri ve çeşitli malzemeler için İşlem Kimyasalları (Processing Chemicals) üretmektedir. Firma ayrıca film malzemeleri ithalatıda yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Arab Company for Medical Appliances “ACMA” Başkan Dr.M.El Sawy Merkez Ofis : Cairo – Nasr City – Salah Salem St. Obour Buildings No.7 & 8 Telefon : 00202 240 28 222 – 240 290 81 – 240 228 28 Fax : 00202 226 34 445 – 226 375 36 E-mail : acma@link.net Web : www.acma-eg.com
Mısırlı firma "El Asfour Textile"İç ve dış giyim üretimi yapacak olan “El Asfour Textile” firması ortak aramaktadır. • 2884 m2 üzerinde inşaatı devam eden fabrikası vardır. • Ortaklık bedeli : Proje maliyetinin %50 si. 5 Million L.E.(1,5 million TL) • Tahmini aylık kazanç : 2,5 million L.E. (830.000 TL) • Geri ödeme süresi 6 ay dır. Firmanın başkanı Asfour Bey den daha fazla bilgi almak isteyenler için iletişim detayları aşağıdadır. Firma ismi : El Asfour Textile İlgili kişi : Mr.Samir Asfour, Başkan Email : samirasfour63@yahoo.com Phone : 00 2 03 550 69 94 Mobile : 00 2 01 223 179 969 00 2 01 004 831 300
MOBLESA IMPORT & EXPORT“Moblesa Import & Export” firması kaplama MDF sektöründe çalışan bir firmadır. Mısır’lı firma “Red Oak & Sapele” kaplama urunu ile ilgili bilgi almak istemektedir. Urunun ozellikleri ; Çap (thickness) 0.6 mm Ebatlar : uzunluk 250 cm + yukarı , genişlik 12 cm + yukarı (Panel uzunluk) Daha fazla bilgi için firmayla iletişime geçebilirsiniz.
AGRICULTURAL COOPRATIVE-UNAOrganik keçi sütü ve peyniri üretimi için kurulmuş olan bir tarım kooperatifinin ortak girişim (joint venture) yöntemiyle işbirliği yapabileceği yatırımcılar aradığı bildirilmiştir.
GISAFirma, Türkiye’ye çeyrek gövde (karkas) biçiminde hazır kesilmiş ve dondurulmuş sığır eti ihracatı yapmak istiyor. Söz konusu teklif Birliğimize, (CzechTrade İstanbul) Çek Ticaret Geliştirme Ajansı İstanbul Ofisi aracılığıyla iletilmiştir.
Lana General Trading Co. For foodstuffFirma Türkiye’den dondurulmuş kümes hayvanları etleri, dondurulmuş et, dondurulmuş deniz ürünleri, baharat çeşitleri, kuruyemiş ve çekirdek çeşitleri almak istiyor. Hussain AL Blooshi ile 0096555083338 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabilir.
Kadoura Brothers Co.Kadın iç çamaşırları, kadın giysileri ve gelinlikler için altıgen, dörtgen tüller, dekorasyon tülleri, perdeler, ince naylon kumaşlar, kadife ve spor giysiler, mayolar, sutyenler vb. için fileli kumaşlar, dantelli kumaşlar, likralı naylon kumaşlar üreten firma; ürünlerini Türkiye'ye ihraç etmek istiyor.
IOANNOY SABaklava gibi şerbetli tatlılar üreten firmalara hammadde tedarikçisi olan firma, Türkiye’den şeker, un, fıstık, ceviz vb. ürünler almak istiyor. Söz konusu ürünlerin üreticileri veyahut ihracatçıları, firma Ticaret Müdürü Nikos Chatzopoulos ile +30-694-8202880 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabilirler.
TİADA Ltd Şti.Tacikistan Hocent İlinde yerleşik olan TİADA Ltd. Şti.nin Türkiye’ye, ayda 200 ton çırçırlanmış 1. Sınıf, 4’üncü ve 5’inci tip, iyi ve orta düzeyde temizlenmiş pamuk ihraç etmek istediği bildirilmiştir. Söz konusu ihraç teklifi Birliğimize, T.C. Duşanbe Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılığıyla iletilmiş olup, Şirket yetkililerine +992 (91) 504 40 81, +992 (98) 890 08 80 ve +992 (91) 504 40 82 numaralı telefonlardan da erişilebileceği bildirilmiştir.
Solyman Services (UK) Ltd.Mr. Sandesh Lad
Ying Yuan Co LmtFirma Türkiye’den Çin’e ihracatı olmayan bir marka şarap ithal etmek istiyor. Söz konusu talep Birliğimize, T.C. Şang-hay Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği aracılığıyla iletilmiştir. Birkan Üçlertoprağı ile 0086-186-21005082 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabilir.
CRITICAL CRISES CONTROL & HIGH-TECH SECURITY LTD.Firma, Türkiye’den bebekler için süt tozu ithal etmek istediği-ni bildirmiştir. Söz konusu talep Birliğimize, T.C. Hong Kong Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği aracılığıyla iletilmiştir.
AL-KHAYAT GROUPFirma, Erbil’in (Irak) en iyi alışveriş bölgesinde inşa ettiği, yaklaşık 15 bin metrekarelik (160500 ft² = 14910.937 m²) kapalı alanı bulunan “Royal Mall” Alışveriş Merkezinin hi-permarket bölümünü Türkiye’den bir gıda market firmasına kiralamak istediğini bildirmiştir. AVM’nde; büyük alışveriş merkezi (hypermarket), 400 araç kapasiteli otopark, mağaza-lar, bowling salonu, eğlence merkezi, 120 kişi kapasiteli sinema salonu, çeşitli amaçlar için kullanılabilecek bir ek salon, lokantalar ve hazır yemek (fast food) lokantaları, kafeteryalar vb. bulunduğu bildirilmiştir. Kameran Jalil Alkhayat ile 00964 750 44 55 701 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabilir.
KHOOZESTAN SUPPLIER CO.Firma, Türkiye’den çok miktarda kaliteli alkolsüz bira ve teneke kutularda meyve suyu ithal etmek istediğini bildirmiş-tir. “TOBB Türkçe Konuşan Girişimciler Grubu” üyesi olan Shahram Sheinypour ile 00 98 916 311 61 19 numaralı cep telefonundan da bağlantı kurulabilir.
SERBIAN CHAMBER OF COMMERCE / Board of International Economic RelationsSırbistan’ın Kragujevac ilindeki endüstri bölgesinde bulunan bir doğal maden suyu üretim tesisinin 1.500.000. - bedelle satılacağı bildirilmiştir. Tesisin; üretim, depo ve ofis alanının 1000 m2 olduğu, gerektiğinde 1000 m2 daha genişletilebile-ceği, maden suyu kaynağının üretim ünitesine 20 m uzaklık-ta olduğu ve işletme ruhsatının da 2016 yılına kadar geçerli olduğu bildirilmiştir. Sırbistan Ticaret Odası aracılığıyla Birliğimize iletilen bu teklifle ilgilenen firmaların, +381-62-8311390 numaralı telefon veyahut biljanamatejicns@gmail.com e-posta adresiyle Biljana Matejic’ten ayrıntılı bilgi alabilecekleri bildirilmiştir.
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)Zeytinyağı fabrikalarının atık sularının iyileştirilerek toprağa verilmesi için yenileşimci (innovative) bir yöntem geliştiren bir araştırma enstitüsü, zeytinyağı üreticileriyle teknik işbirliği yapmak istiyor. Söz konusu duyuru Birliğimize, Ege İş ve Yenilik Merkezi aracılığıyla iletilmiştir. Firma ile bağlantı kurmak isteyen kuruluşların 11 GR 49R2 3LIX referans numarasını belirterek Ege İş ve Yenilik Merkezi’ne başvur-maları gerekmektedir.
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)Nemlendirici, zayıflatıcı, tazeleyici gibi kozmetik & sağlık özellikleri barındıran bir kozmetotekstil losyon geliştiren yenileşimci (innovative) bir KOBİ, teknik işbirliği (mikro kapsülleme teknolojisini daha ileri düzeyde geliştirmek için tekstil üreticileri ve tekstil endüstrisinden teknik destekle beraber (piyasa dağıtımı için) ticari anlaşmalar yapabileceği firmalar arıyor. Losyon, kıyafetler veya tekstil kumaşları kullanırken vücut yüzeyinde serbest kalan mikro kapsüller-den oluşmaktadır. Söz konusu duyuru Birliğimize, Ege İş ve Yenilik Merkezi aracılığıyla iletilmiştir. Firma ile bağlantı kurmak isteyen kuruluşların 11 FR 37M3 3L2U referans numarasını belirterek Ege İş ve Yenilik Merkezi’ne başvur-maları gerekmektedir.
Mısırlı Firma "“Paste & Juice Co.”“Paste & Juice Co.” firması meyve suları, domates salçası ve ilgili ürünlerin (ketçap, soslar vb)üretimini yapan bir firmadır. Mısır’lı firma ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için Eng.Tarek Elkattan ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "SPREA MISR"Kimya ve Plastik alanında 5 fabrikada üretim yapan SPREA MISR firmasının ürünleri aşağıda görülebilir: Ürün GTİP Urea Molding Compounds 3909.10 Melamine Molding Compounds 3909.20 Phenolic Molding Compounds 3909.40 Formaldehyde 37-40 2912.11 Urea Formaldehyde Concentrates (UFC 80-85) 3909.10 Urea Formaldehyde Resin 3909.10 Melamine Formaldehyde Resin 3909.20 Phenol Formaldehyde Resin (Novolac) 3909.40 Brake Lining Phenolic Powder 3909.40 Grinding Wheel Powder 3909.40 Sahip olduğu sertifikalar; ISO (9001) since 2000; OHSAS 18001; Reach Certificate.
PAKİSTAN ULUSAL OTOYOL KURUMU (NHA)Pakistan Ulusal Otoyol Kurumu (NHA)’nun, 4 şeritli Karaçi-Haydarabat Süper- otoyolunu, Yap-İşlet-Devret Modeli ile 6 şeritli Motorway’e (M-9) çevirmeyi planladıkları bildirilmektedir. Yazıda, 136 km uzunluğundaki yolun, Karaçi Limanı ile Kasım Limanını iç bölgelere bağlayarak, günde 21.000’den fazla aracı kapsayan trafik hacmi ile yoğun trafiğin %60’ından fazlasını kaldırabileceği belirtilmekte ve projenin tahmini değerinin 150 milyon ABD Doları olduğu ifade edilmektedir.
PT KARYA INIT MITRA ABADI General &FoodPeynir altı suyu tozu, kurutulmuş sebzeler, baharatlar ithal etmek istemektedir. Yukarıda adı geçen ürünlerin ihracatçı adresleri talep edilmektedir.
PT. Global Agri SejahteraHayvan yemi ithal etmek istemektedir. Hayvan yemi ithalatçılarının adresini talep etmektedir
PT. Tenunmas AgungBuğday ithal etmek istemektedir. Buğday ihracatçılarının adresini talep etmektedir.
ANASTASIA SALIMOrganik tarım ürünlerin ithalatını yapmak istemektedir. Organik tarım ürünleri ihracatçılarının adresini talep etmektedir.
CRITICAL CRISES CONTROL & HIGH-TECHBebekler için süt tozu
Stork Poultry PROCESSINGGıda makineleri ithal etmek istemektedir.
PT Dunia Kimia JayaKimyasal ürünler ithal edilmek istenmektedir.
Mısırlı Firma "Grand Egypt"“Grand Egypt for Import & Export” Iskenderiye’de kurulu taze sebze, meyve ve odun kömürü (charcoal) ihracatı yapan bir firmadır. Mısırlı firma taze sebze, meyve ve kömür ithal ve ihraç eden firmalarla çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için Bay Mohamed Fathalla ile iletişime geçebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Multi Active Add Foods"“Multi Active Add Foods” firması gıda katkı maddeleri üreten bir firmadır, ürünleri arasında (şekerlemeler, sakızlar, bisküviler, süt ürünleri, içecekler, patates cipsleri atıştırmalıklar ve et endüstrisinde) kullanılan katkı maddeleri ve baharatlar bulunmaktadır. Mısırlı firma ürünleri ile ilgilenen firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için Bay Taha Aldelradi Taha ile iletişime geçebilirsiniz.
EtyopyaBirleşmiş Milletler IV. EAGÜ Konferansı çerçevesinde Etopya Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ato Hailerman Desalegn ile 10 Mayıs 2011 tarihinde görüşmede 500 km'lik çok önemli demiryolu projesinin bulunduğu belirtilmektedir. Türk firmalar bu projeyi olumlu değerlendirip, hızlı tren vagonu satılabilir. Detaylı bilgi, Addis Ababa Ticaret Müşavirliğinden edinilebilir.
Mısırlı Firma "Giza Seed & Herbs"Giza Seed & Herbs firması Kato Aromatic firmasının yan kuruluşudur, firma bitkisel ürünler (medical herbs) ve tohumlar (seeds) sektöründe faaliyet göstermektedir, ayrıca ürünlerin temizlenmesi, işlenmesi ve paketlenmesi konularında da hizmet vermektedir. Mısır’lı firma ürünleri ithal edecek firmalarla çalışmak istemektedir. İlgilenen firmalar Bayan Aya Adel ile iletişime geçebilirler.
Mısırlı Firma "El Radvan for Trade & Supply"“El Radwan for Trade & Supply” firması maden sektöründe faaliyette olan bir firmadır, ürünleri arasında hurda demir plakaları (scrap iron sheets), hafif metaller (light metal), parçalanmış hurdalar (shredded scrap) ağır metaller (heavy metal) bulunmaktadır. Mısırlı firma ürünleri ile ilgilenen firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için Bay Aly Radwan ile görüşülebilir.
Mısırlı Firma "Nature Gate for Tourism & Ecological Projects""Nature Gate for Tourism & Ecological Projects" firmasi Turizm sektorunde calismaktadir. Misir'li firma beach resort (tatil koylerinin insaatini ve yonetimi) yapmaktadir. KizilDeniz sahilinde devam eden projesi ile ilgili olarak ortak "joint venture" aramaktadir. Daha detayli bilgi icin Bay Magdy Kirolos ile iletisime gecebilirsiniz.
Mısırlı Firma "Sina Cosmetics"Mısır’lı “Sina Cosmetics” firması 25 yıldan beri kozmetik ürünleri sektöründe bulunan ve ürünlerini ihraç eden bir firmadır. Ürünleri arasında, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri, kişisel bakım ürünleri şampuanlar, parfümler vb. bulunmaktadır. Firmanın talebi ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. İlgilenen firmalar Bay Wagdy Amin Kamil ile iletişime geçebilirler.
Mısırlı Firma "Arabic Factory of Smoking"“Arabic Factory of Smoking” Mısır da kurulu, tütün ve nargile tütünü üreticisi firmadır.
Mısırlı Firma "Sınai International"“Sinai International” South Sinai bölgesinde 1997 yılında kurulmuştur, firma cam ve seramik endüstrisi için gerekli olan hammadde üretimini gerçekleştirmektedir. Mısır’lı firma Silis Kumu (Silica Sand) ve Kaolin ithal etmek isteyen firmalarla çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "Tawfikia Plastics"“Tawfikia Plastics” firması meyve suları için pipet üretimi yapan bir firmadır. Mısır’lı firmanın talebi meyve suyu üreticileri ile iletişime geçmektir.
Siblezard Ltd ve Moslezard LtdRusya'nin Moskova ve Novosibirsk şehirlerinde toptan elektrik malzemesi satışı ile iştigal eden ve sahibi Türk olan Siblezard ve Moslezard isimli Rus firma, elekrik kablosu ithali/üretimi ve uygun olması halinde diğer elektrik malzemesi üretimi/ithali ile igili ithal/isbirliği yapmak istemektedir.
M. Houcine GATRITunus'ta briket üretimi için ortaklık
Razvitie Teplosistem LtdIsıtma-Soğutma sistemlerinde kullanılan her türlü cihaz ve ekipmanı ithal etmek istiyor.
Skays Grup ŞirketleriDondurulmuş meyve-sebze-mantar ithal etmek istiyor.
Karaçi Ticaret AtaşeliğiFırın/ocak tüpleri Tüplerin özellikleri: 1,4 inch nominal diameter , outer diameter 4.5 inches, material S.S 347, S.S 310 or Inconnel 800,type of tubes FINNED,length per tube 41 feet.
STE GREEN DE COMMERCE INTERNATIONALPaketleme makinaları Pasta, bisküvi, gofret üretim hattı
SOCIETE COMMERCIALE DE DISTRIBUTION (SOCODI)Parfüm Kozmetik ürünler Cam ve plastik şişe Parfüm için esans ve kimyasallar
TUNIBRIDGETekli set üstü elektrikli ocak (10.000 adet) ? Köşe form verme makinası ? Karton geri dönüşüm makinası
SOCIETE 3ECspor giyim eşyası - spor aletleri - standyum ekipmanları
LF TRINITY (Management) LIMITEDErkek Ayakkabı ve Deri Çanta
T.C. Stockholm Ticaret Müşavirliğidondurulmuş helal tavuk
Urich Building MaterialsMuskat Ticaret Müşavirliğimize gönderdikleri yazıda, Umman'ın önemli distribütörlerinden biri olan söz konusu firma altyapı inşaatlarına konu olan inşaat ürünleri üreten firmalarımızın kendilerine bilgilerini iletmeleri halinde birlikte çalışmaktan memnuniyet duyacaklarını belirtmişlerdir.
Scientific Agricultural Services Est.tarımsal kimyasallar/ilaçlar: - pesticides products - insecticides, fungicide, -Aluminyum phosphid 56 %
KELI FROIDDondurulmuş meyve ve sebze için 500 kg?lık plastik kapları
HSR SuarlMetal artıkları işleme makinası
SOCIETE INTER MEDICAL SERVICE- Dişçilikte kullanılan alet ve cihazlar (GTİP 9018.49.90) - Ortodontik ürünler (GTİP: 9021.29.00) - Dişçiliğe mahsus cihazlar (GTİP: 9022.13, 9405.40.99) - Ağız ve diş sağlığını korumaya mahsus müstahzarlar (GTİP: 3306.90.00) - Diş dolgu maddeleri (GTİP: 3006.40)
Mısırlı Firma "Wafa Chemicals"“Wafa Chemicals” firması baskı ve ambalaj sektöründe Mısır ın önde gelen firmalarındandır. Mısır ve Arap Ülkelerinde önemli piyasa payına sahiptir. Diğer firmaları “Ecat”, mürekkeb ve renk konsantiresi ürünlerinin yanısıra mürekkeb dağıtım sistemi üretimini Orta Doğu Bölgesi nde ilk gerçekleştiren firmadır. Firma 1993 senesinden beri El Sadat Endüstriel Bölgesindeki fabrikasında faaliyetini sürdürmektedir. Fimanın ürünleri aşağıda belirtilmiştir. Ekte ürünler hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. 1) Water Based Flexographic inks 2) Color Concentrates 3) Varnish & Additives 4) Ink Dispensing System 5) Water Based over Print Varnishes, cover graphic arts applications.
EBK Sincan Et Sanayi İşletmesi ve Tavuk Kombinası Müdürlüğü312 2701932 Özellikleri Teknik Şartnamede Belirtilen Folyo: 654.000 metre. Sucuk- Sosis kılıfı: 900.000 metre AMBALAJ MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR
TCDD İşletmesi 2. Bölge Müdürlüğü2011/72378 b) Telefon ve Faks Numarası : 0312 211 14 49 - 211 12 25 MUHTELİF 10 KALEM S-49 GÖBEK TAKOZU (DÖKÜM) TEKNİK ŞARTNAMEYE GÖRE İMAL ETTİRİLEREK SATIN ALINACAKTIR
Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü2011/72655 0 312 201 20 41 Hizmet Alımı, 3.400 Mt. Emirdağ (Afyon)-Yunak-Çeltik- Ilgın-Akşehir (Konya)’da Karotlu Linyit Sondajı, 600 Mt. Emirdağ(Afyon)-Yunak-Çeltik- Ilgın-Akşehir (Konya)’da Kırıntılı Linyit Sondajı, (Metrajlar birden fazla lokasyonda gerçekleştirilecektir) olmak üzere toplam 4.000 Metre.
Mısırlı Firma “SINAI MANGANESE Co.”15000.-M/T. +/-10% (Fifteen Thousand Metric Tons +/-10% Manganese Natural Manganese Ore in dry state)
Mısırlı Firma “SINAI MANGANESE Co.”10000.-M/T. +/-10% (Ten Thousand Metric Tons +/-10%) Manganese Natural Manganese Ore in dry state.
KELI FROIDDondurulmuş meyve ve sebze için 500 kg?lık plastik kapları
HSR SUARLMetal artıkları işleme makinası
PETROLE SERVICE INDUSTRIELFosfat işlemek için kullanılacak malzemeleri
SOCIETE INTER MEDICAL SERVICE- Dişçilikte kullanılan alet ve cihazlar (GTİP 9018.49.90) - Ortodontik ürünler (GTİP: 9021.29.00) - Dişçiliğe mahsus cihazlar (GTİP: 9022.13, 9405.40.99) - Ağız ve diş sağlığını korumaya mahsus müstahzarlar (GTİP: 3306.90.00) - Diş dolgu maddeleri (GTİP: 3006.40)
INTENATIONAL COSMETICS SERVICESAlüminyum parfüm şişesi (GTİP: 7612.90.20)
KHOMSA TRADINGPamuk iplik döküntüleri (GTP: 5202.10)
STE SOBIGİnşaat demiri ( 6-16 mm)
MAR TRADINGÇelik kapı (iç mekanlar için)
LAYDEX LTD.Duvar ve çatı kaplamaları, bina dekorasyon malzemeleri, duvar ve yer kaplamaları, hırdavat-nalburiye malzemeleri, yapı kimyasalları ve yapıştırıcıları
MC PHARMAİlaç sektöründeki firmalar
Mısırlı Firma “Elhadee”“Elhadee” firması Türkiye’den çim halı ithalatı yapmak isteyen bir firmadır.
Mısırlı Firma "Cookina"“Cookina” firması 1997 yılından beri tuz üretimi, ticareti ve ihracatı yapan bir firmadır. Ürünleri arasında her çeşit deniz tuzu ”gıda ve gıda dışı endüstri tuzları, yol tuzu, sofra tuzu, medikal tuz, su arıtma ünitelerinde ve kumaş boyamada kullanılan tuzlar bulunmaktadır”. Mısır’lı firmanın talebi ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma “Bankon Co.for Import & Export”Mısır’lı “Bankon Co.for Import & Export” firmasının Akdeniz’den ham deniz tuzu (crude sea salt - Mediterranean sea) ile ilgili fiyat teklifi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Ürün Çıkış Limanı Fiyat USD / Ton (Bulk FOB) Crude Sea Salt Domiatta 27 USD / Ton Crude Sea Salt Foad 24 USD / Ton Crude Sea Salt Elarysh (*) 24 USD / Ton (*) Elarysh limanında 7000 ton üzeri malı gemi taşıyamaz. Ödeme şekli anlaşmaya istinaden belirlenir, firmanın fiyat teklifi 17/05/2011 tarihine kadar geçerlidir.
Mısırlı Firma "T3M"“T3M” firması bebek ve yetişkin bezi ithalatı yapan bir firmadır, ve Türkiye’deki ihracatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Ürün GTIP numarası 48184000 (Baby and Adult Diapers)
CONTINENTAL TRADING (HK) LTDPaslanmaz çelik rulo ve levha talep etmektedir.
AL MULLA GROUP OF COMPANIES & TRADING EST. 
Pneus Bab DoukkalaLastik imalatçisi Turk firmalar
FIXATECHirdavar alaninda
MKC, Services & Commerce InternationalOtomotiv yedek parça
COLORADOBoya imalatcisi Turk firmalar
D.M.C.PKagit ve karton urunleri
SOMATIKaynak urunleri
UMARIMEXLamba uretcisi Turk firmalar
JORIMEXDeri ayakkabilari
Groupe MOUSSAWIInsaat malzemeleri
Casablanca Textiles- BlancatexIplik imalatçisi Turk firmalar
Keoma S.r.l.Telekomünikasyon şirketleri ile işbirliğine gitmek Proje adı: WATCH & MIND EVOLUTION PROJECT-301
Keoma S.r.l.Telekomünikasyon şirketleri ile işbirliğine gitmek. Proje adı: BCNP (Business Companies Network Project)
EKIPAHalı
Mısırlı Firma "Kasb For Marble and Granite"“Kasb For Marble and Granite” mermer ve granit ihracatı sektöründe Mısır’ın lider firmalarından birisidir, Kasb firmasının kendi mermer ocaklarından çıkardığı ürünleri benzersiz bir renk çeşitliliği göstermektedir. Müşterilerine en iyi kaliteyi, teslimatı, ve fiyatı sunmaktadır. Firmanın çeşitli ülkelerde distribütörleri bulunmaktadır.
IntermedicaTıbbi Malzeme Üreticisi Firmanın Ortaklık Talebi Firmanın ürettiği ürünler; bandaj, enjektör, sargı bezi, flaster, kan tüpleri, bel destek kemeri, ilk yardım malzemeleri, anestezi için kullanılan malzemeler...
DECOLTECT.C Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : 7215.10 GTP yer alan demir veya çelik çubuklar 7407.21.10 GTİP yer alan pirinç çubuklar 7604.29.10 GTİP yer alan aluminyum çubuklar
Société Tunisienne d'Eclairage AutomobileT.C Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : - 8311.10 GTP yer alan adi metallerden kaplanmış elektrotlar (elektrikli ark kaynağı yapmak için) -8515.39 GTP yer alan metallere ark kaynağı (plazma arkı dahil) yapmaya mahsus makina ve cihazlar
Société de Collecte de laitT.C Tunus Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : - Süt ürünleri tesisi kurulumu için gerekli ekipmanlar - Süt ürünleri sektöründe ortak aramaktadır.
A-Disk Ltd 
GRANITAoteller için sanayi tipi milrodalga fırın,tost makinası,meyve sıkıcısı, büyük ızgara makinaları,açık hava için ısıtıcılar
GRUPO IZT.C. Madrid Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Kent Mobilyaları (Yoldaki banklar, çöp kutuları, park bariyerleri etc.
DESCASURT.C. Madrid Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Karton plaka ve levhalar, alçı levhalar, metal profiller, melamin paneller
PORT AVENTURA ENTERTİNMENT S.AT.C. Madrid Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Pamuklu tişört
DIMETRONIC S.AT.C. Madrid Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Demiryolları alanı ile ilgili olarak, bağlantı kilitleme kontrolörü/güvenlik kilidi (interlocking),kesintisiz güç kaynağı,yol kenarı sinyalleri makas motoru,makas ısıtıcı, eksiz ray devresi, bağlantı kesme kutusu, hemzemin geçit ekipman kablosu
ARTSTYLE SLT.C. Madrid Tic aret Müşavirliği Talep Konusu : Cilt ve fotograf erçevesi için suni deri
GRANITEoteller için sanay, tipi mikrodalga fırın, tost makinası,meyve sıkıcısı,büyük ızgara makinaları açık hava için ısıtıcılar
MANGOT.C. Madrid Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Metal ve tahta askı, raf etiketleri
CITIZEN PETROLEUM (T) LTDPetrol ürünleri ithali ile Tanzanya'da ilaç üretimi konusunda işbirliği yapmak istiyor
Capp-Plast srlT.C. Roma Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği Talep Konusu : Plastik Üreticileri (büyük plastik konteynerler üretmek üzere ) Not:Üreticilerin en az 35 kg HDPE enjekte edebilecek enjeksiyon kalıp makinesine sahip olması
Zelin Enterprises 
Mısırlı Firma "Egyptian Global Coatings"Egyptian Global Coatings firması endüstriyel boya, otomotiv ve ahşap bakım ürünleri üretimi yapan, Mısır ın konusunda lider firmalarından biridir. Firma ürünleri hakkında bilgi almak isteyenler www.egco-coatings.com adresini ziyaret edebilir ve daha fazla bilgi için aşağıdaki mail adresinden firma yetkilisine ulaşabilirler.
A. Zeki AtunAlmanya'da yerleşik Zeki ATUN, Angola'ya ihracat yapmak isteyen firmalarımıza Angolada'daki bağlantılarını kullanarak danışmanlık hizmeti vermek istemektedir.
SOCIETE ZOUAOUISeramik üretim hattı
CASADEI S.R.LEkolojik iplik ithal etmek istiyor
FUKUTOMİ COMPANY LTD.Geri Dönüşüm için plastik atık ithal etmek istiyor
SOMAC7320.90 GTIP yer alan demir veya çelikten yaylar ithal etmek istiyor
TOUT POUR L'ALUMINIUMAlüminyum kapı, pencere profili ve aksesuarları ithal etmek istiyor
Adnan Akbar FashionCidde'de yerleşik Adnan Akbar Fashion firması ülkemizdeki üniforma üretimi yapan firmalarla temasa geçmek istemekte olup ilk etapta yaklaşık 80 bin adetlik üniforma talebi bulunmaktadır
Ali Hayas Al-Zahrani Trading ESTCidde II. sanayi bölgesinde yaklaşık 20 milyon SAR (5,3 milyon dolar) tutarında gıda üretim (domates salçası, konserve ürünler vs) yatırımı yapmayı planlamakta, kendilerinin ticari alanda tecrübeleri olduğunu, ancak üretim konusunda bir Türk ortağa ihtiyaç duyduklarını bildirmektedir
Adnan Akbar FashionCidde'de yerleşik Adnan Akbar Fashion firması ülkemizdeki üniforma üretimi yapan firmalarla temasa geçmek istemekte olup ilk etapta yaklaşık 80 bin adetlik üniforma talebi bulunmaktadır
UNDERWEARGROSS SCBay ve bayan çocuk iç giyim ithal etmek istiyor
Stephen KibwanaÜlkemizden LPG dolum tesisleri, LPG tüp ve tankları ve LPG tankerleri ithal etmek istemektedir.
SONAEPortekiz'in önce gelen mağaza zincirlerinden Sonae'nin parekende tekstil alanında Türkiye'de bir firmayla ortak yatırım yapmak istediği bildirilmiştir. İlgelenen firmaların DEİK Bölge Koordinatörü Aslı Özelli (Tel: +90 212 339 50 11, e-mail: aakdeniz@deik.org.tr), Türk-Portekiz İş Konseyi Başkanı Fahri Gökyayla (Tel: +90 232 483 80 31, e-mail: fahri@diplomatgold.com) veya Sonae temsilcisi Paulo Simoes (paulo.simoes@sonaesr.com) ile temasa geçmesi gerekmektedir.
Mısırlı Firma "Halwani Bros. Company"“Halwani Bros.Company” gıda üretimi yapan bir firmadır. Firma ürünlerini Amerika, Kanada, Avustralya, Avrupa, Afrika, Japonya ve Körfez Bölgerine ihraç etmektedir. Ürünleri arasında işlenmiş et ürünleri (dondurulmuş), reçel, meyve suları, tahin, şeker pekmezi, dondurulmuş çilek ve maamoul (kurabiye) bulunmaktadır. Mısır’lı firma ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir.
ÖzbekistanSayın Üyemiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Taşkent Ticaret Müşavirliği’nden alınan yazıya atfen, 2011 yılından itibaren, Özbekistan’ın, doğrudan yabancı sermaye temin etmek suretiyle, gerçekleştirmesini planladığı yatırım projeleri listesi bildirilmektedir. Söz konusu yatırım projeleri listesine, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğin web sitesindeki http://www.tobb.org.tr/DEID/Sayfalar/AaSayfa.aspx adresindeki “Ülke Duyuruları” kısmından ulaşılabilmektedir.
KTK GROUP OF COMPANIESYENILEN CESITLI GIDA MUSTAHZARLARI We have following facillities available and looking for JV partner in FOOD,FRUIT,VEGITABLE,TEXTILE OR ANY OTHER ITEM. 1-A building 5 stories having about 10000 sq.ft. each floor. 2-A piece of land about 9500 sq.mtr. 3-two pieces of land about 2500 sq.mtr each All above is situated near Lahore in best develpped Industrial Estate.
GIANTS COMPANYFirma Türkiye'ye büyükbaş ve küçükbaş (jersey, holstein, angus, hereford, simental, gebe düve ve dana) ihraç etmek istiyor.
RAMSTORE KAZAKHSTAN LTD.Kazakistan'da 1999 yılında faaliyete başlayan Ramstore Kazakhstan LTD. hormonsuz ve güvenilir ürün alımı için Türkiye'deki sebze ve meyve üreticileriyle bağlantı kurmak istiyor.
ALAGHSAN CO. for Herbs & SpicesBiber, maydanoz, kimyon, nane, dereotu, papatya, soğan tozu gibi bitkiler ile baharat üretimi ve ihracatı yapan firma, bu alandaki Türk ithalatçı firmalarla iş yapmak istediğini bildirmiştir.
VUNKO A.Ş.Karadağ'ın kuzeyinde Bijelo Polje şehrinde, Beograd-Bar anayolu ile demiryolu üzerinde bulunan eski Yugoslavya'nın en büyük tekstil şirketinin satılacağı bildirilmiştir. Şirkete ait fabrikanın yün çamaşırdan hazır giyim eşyalarına kadar bütünleşmiş üretim teknolojisinin bulunduğu, arazi ve binaların toplam alanının 100.000 m2 ve satış bedelinin 5.000.000 (beş milyon Euro) olduğu bildirilmiştir. Kosova, Sırbistan, Bosna-hersek, Hırvatistan ve Arnavutluk gibi komşu ülkelere çok yakın bir yerde bulunan söz konusu taşınmazlarda yeni bir üretim tesisi ya da dağıtım merkezi kurulabileceği de belirtilmiştir.
VUNKO A.Ş.Firma, Türkiye'den DEWILUX boya almak istediğini bildirmiştir.
DORASCO LTD.Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) üyelerinden birisi olan Şirket; çelik üreticisi güvenilir Türk firmalarından çelik çubuk (MS Bilet) almak istemektedir.
Great International Company L.L.C.Firma, trafik sinyalizasyon ve otoyol faaliyet çalışması konularında işbirliği yapmak istiyor. Firma yetkilisi ile +968 93347204 numaralı cep telefonundan da temas kurulabilir.
AIM & GAME INTERNATIONALFirma, Türkiye'ye spor gereçleri, her tür dövüş sanatları ve boks donanımları ihraç etmek istiyor.
TENON HOLDİNG OÜPrefabrik ahşap binalar üreticisi olan firma, Türkiye'de iş ortakları arıyor. Lembitu Inno ile 00372 53616820 numaralı telefondan da bağlantı kurulabilir.
DENKATEKS TEKSTİL A.Ş.FABRİKA DAHA ÖNCE KUMAŞ FABRİKASI OLARAK FAALİYET GÖSTERMİŞ OLUP, İÇİNDE ELEKTRİK TRAFOSU, GAZ, SU, VE KALORİFER BAGLANTILARI VE HATTA HAVALANDIRMA KLİMA KANALLARI DAHİ MEVCUTTUR. FABRİKA BİNASININ 7 BİN M2 BÖLÜMÜNDE FİRMA KENDİ FAALİYETİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. GERİ KALAN KISMI İLE İLGİLİ OLARAK İSE; TÜRKİYE'DEN SANAYİCİ FİRMALAR İLE ORTAK YATIRIM YAPMAYI VEYA KİRAYA VERMEYİ DÜŞÜNMEKTEDİR. işbirliği yapmak istiyor
Oryx Leather Products Co.Aşağıda iletişim detayları verilen Mısır lı firma, deri ürünleri imalatçısıdır. 2000 yılından beri faaliyet göstermektedir. Firmanın ürünleri yüksek kalite ve uygun fiyata sahiptir. Ürünler : Kemer, cüzdan, bavul, çanta, anahtarlıklar, cep telefonları için deri ürünler. İhracat yaptığı ülkelerden bazıları İsveç, Danimarka, Norveç, Güney Africa, Kenya, Senegal dir. Firma, Türk firmalardan gelecek sipariş tekliflerine hazırdır. İstenilen marka adı altında üretim yapabilir.
GREENALL'SAlkollü İçecek konusunda Türkiye'de distributor arıyor.
Petrochem Performance Chemicals Ltd. LLC.1. BACTERICIDES & SCAVENGERS 2. BIO-REMEDIATION PRODUCTS 3. COMMERCIAL CHEMEICALS (RELATED TO OIL & GAS FIELD) 4. COROSION CONTROL CHEMEICALS 5. DEFLOCCULANTS 6. DEFOAMERS 7. DETERGENTS & CLEANERS (USED IN OIL & GAS DRILLING/EXPLORATION) 8. FILTRATION CONTROL CHEMICALS 9. LOST CIRCULATION MATERIALS 10. LUBRICANTS. 11. SPECALTY CHEMICALS 12. SPOTTING FLUIDS & SURFACTANTS 13. VISOCIFIERS 14. WEIGHTING AGENTS. ithal etmek istiyor.
Al Dahra Agricultural Company1.Concentrate pellets for animal consumption 2.High fibre pellets for animal consumption 3.Alfalfa (Medicago sativa) Hay bales 4.Timothy Hay bales 5.Rye Grass Hay bales 6.Rhodes Grass Hay bales 7.Oat Hay bales 8.Blue Grass Hay bales. 9.HAY pellets for animal consumption ithal etmek istiyor
MAISON DE L'ENERGIEKurşun asitli akümülatörler ithal etmek istiyor
DAHAL TRADING CO. LTD.Bitkisel yağlar ithal etmek istiyor
TROMPETAS FARMtaze tavşan eti ihraç etmek istiyor
SHIVALIK BIMETAL CONTROLS LIMITEDEB kaynaklı şönt (welded shunt) ihraç etmek istiyor
UNI-RAM CORPORATIONKoparta tamir ve boya işlerinde kullanılan makine ve malzemeler ihraç etmek istiyor
Mısırlı Firma "Dr. Greiche Glass"“Dr.Greiche Glass” firması 1985 yılında 10th of Ramadan City şehrinde kurulmuş olup cam üretimi yapan bir firmadır. Firmanın ürünleri arasında; otomobil camları, pencereler, bina ön cephe camları, iç & dış mekan camları, duş kabini camları, mermer camları, güvenlik camları ve çeşitli alanlarda kullanılan camlar bulunmaktadır. Dr.Greiche Glass firması Otomobil üreticileri ve otomobil camı ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir, ve firmaları ziyaret için fabrikasına davet etmektedir.
Mısırlı Firma "Seabird Marine Services"“Seabird Marine Services” firması 2002 yılında kurulmuştur ve denizcilik alanında faaliyet gösteren bir firmadır. Sunduğu hizmetler arasında, gemi acenteliği, süveyş kanalı transit gemi acenteliği, catering hizmetleri, gemi gereçleri, tamirat, teknik servis, mazot servisi, Nakliye hizmetleri vb. bulunmaktadır.
Mısırlı Firma "International Co. Gor Manufactoring Air Conditioning & Electrical Equipment"Mısır lı firma “International Co.For Manufacturing Air Conditioning & Electrical Equipment”, split duvar tipli klima üreticisidir. Türkiye de çalışabileceği büyük bir distribütör aramaktadır. “Unionaire” 1995 yılından bu yana faaliyet göstermektedir, Orta-Doğu ve Africa nın en büyük klima üreticisidir. Markaları Unionaire, Americool, Airkool ve Northaire.
Mısırlı Firma "ALAGHSAN CO. for Herbs & Spices"“Alaghsan Co.” firması bitki & baharat üretimi ve ihracatı yapmaktadır, ürünleri arasında biber, maydanoz, kimyon, nane, dereotu, papatya, soğan tozu vb. bulunmaktadır. Mısırlı firmanın talebi Türkiye’deki ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "Nile Marble and Stone (NMS)"“Nile Marble and Stone (NMS)” firması Mısır’ın önde gelen mermer ve taş üreticilerinden birisidir. Kahire ve Miami’de showroom’ları vardır. İhracat yaptığı ülkeler arasında Fransa, İspanya, Türkiye, Kolombiya, Amerika, Kuveyt ve Kosta Rika bulunmaktadır. Mısırlı firma 24 – 27 Mart 2011 tarihleri arasında Türkiye’yi ziyaret edecektir, firma ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir. Daha detaylı bilgi için iletişim bilgileri aşağıda verilmiştir.
Mısırlı Firma "Kenzi Enterprises - Egypt"“Kenzi Enterprises - Egypt.” firması Kenzi markası altında yüksek kalitede polietilen malzemeden saksı üretimi yapan Mısır’ın önde gelen firmalarındandır. Avrupa, Amerika ve Körfez Ülkelerine ihracat yapmaktadır. Mısırlı firmanın talebi Türkiye’de saksı ithal eden firmalarla çalışmak istemektedir.
M. E. RIN S.R.L.sentetik kumaş (rubber coating & nylon fabrics)
Baho GmbhKereste
SODIPACK co.Karton (GTP 4811.59)
Azerbaycanlı Firma "CEIBC"Hazar-Avrupa Entegrasyon İş Kulübü'nün (CEIBC) yazısında, Azerbaycan'da çalışmak isteyen yabancı şirketlere destek olduğu vurgulanmakta, ülkede iş yapmak isteyen 10 Türk şirketinin yüzde 50 indirimli katkı payı ödemek suretyle cemiyete üye olunabileceği belirtilmektedir. Detaylı bilgi www.caspenergy.com; www.cibcgroup.com web adresinden temin edilebilir.
Mısırlı Firma "General Business Co."Mısır’lı “General Business Co.” firması Türkiye’deki gübre fabrikalarından aşağıda belirtilen ürünleri almak istemektedir, • DAP (Diamonyum Fosfat) • Prilled Urea 46%N • KCL
Mısırlı Firma "MB Group"Mısır’lı “MB Group” firması tarımsal faaliyetlerde kullanılan gölgeleme tülleri ve böcek tülleri üretimini yapan bir firmadır. Gölgeleme tülleri ağaçları, bitkileri sert güneş ışınlarından, ve sert iklim koşullarından korumaktadır. Seralarda, fidanlıklarda, bahçelerde vb. alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Böcek tülleride bitkileri kuşlardan ve böceklerden koruyarak güçlü bir şekilde büyümelerini sağlamaktadır. Mısır’lı firma Türkiye’deki ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "ENGMAR"Mısır’lı “ENGMAR ” Engineer for Trade & Marine, uluslararası hava, kara, deniz taşımacılığı yapan bir firmadır, ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda kendilerine en uygun ve kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetler ; Uluslararası Nakliye (kapıdan – kapıya teslim FCL & LCL) Gemi Kiralama, İhracat, İthalat, Gümrük İşlemleri (Hava, Kara, Deniz) Gümrük Danışmanlığı, Maliyet Çalışmaları, Sigorta İşlemleri, Kişisel Eşyalar, Mısır’daki tüm büyük kentlere nakliye taşımacılığı Uluslararası nakliye hizmeti (tüm Arap ve Ortadoğu ülkelerine)
Marbex For Marble & GraniteMısır’lı “Marbex For Marble & Granite” firması 2007 yılında kurulmuştur ve mermer & granit üreticisidir. Firma Güney – Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Arab ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firmanın talebi Türkiye’deki ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "MN Industrial Group"Mısır’lı “MN Industrial Group” şirketleri aşağıda belirtilen ürünlerin üretimini ve ihracatını yapmaktadır ve Türkiye’deki ithalatçı firmalar ile çalışmak istemektedirler. Ürünler ; Meyve Suyu, Reçel, Domates Salçası, Sıvı ve Toz deterjan.
Mısırlı Firma "Excel Marble"Mısır’lı “Excel Marble” firması mermer ve granit sektorunde olup Uzak Doğu ve Avrupaya ihracat yapmaktadır. Mısırlı firma’nın talebi ithalat yapan firmalarla çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "Polotex Co."Mısır’lı “Polotex Co.” firması akrilik iplik üreticisi olup, ithalat ve ihracat yapmaktadır. Firma aşağıda belirtilen ürünleri ilgili firmalardan ithal etmek istemektedir. İthalat miktarı aylık 3 x 40 FCL ‘dir. • Acrylic Fiber Waste • Textile Waste • Stock Lot Yarn
Mısırlı Firma Al Alamia for Rockwool Co "Rockal"Mısır’lı “Al Alamia For Rockwool Co (Rockal)” firması izolasyon malzemeleri üreticisi olup Rock Wool izolasyon malzemelerini Mısır ve Ortadoğu’ya tedarik eden bir firmadır. Firmanın talebi izolasyon sektöründe bulunan Türk firmalar ile çalışmak ve aşağıda belirtilen konularda hizmet vermek istemektedir. • Termal, Akustik ve Yangın dayanımlı izolasyon çözümleri • Yalıtım malzemelerin türleri ve uygulamaları için teknik seminerler • Yalıtım malzemeleri için tedarik ve tesisat
Mısırlı Firma "Kandil Egypt""Kandil Egypt" firması aydınlatma sektorunde (evler, oteller, camiler, konferans salonları vb.) klasik, modern, antika sitilinde avizeler ureten 500 calisanı ve 3 ana tesisi olan bir firmadır. Mısır'lı firma ithalatci firmalar ile calismak istemektedir.
Mısır'lı Firma "Noble Wax"Mısır’lı “Noble Wax” firması böcek ilaçları üreten bir firma olup, Kahire’de bulunmaktadır. Mısır’lı firmanın talebi yeni ürettikleri böcek ilacını Turk firmalara tanıtmak, ithalatçı veya distributor firmalar ile çalışmak istemektedir.
Mısırlı Firma "Perfect Solution Trading Egypt"Misir'li firma "Perfect Solution Trading Egypt" tekstil "erkek takim elbise ve pantolon" sektorundedir. Takim Elbise ve pantolanlar icin yun / polyester kumas ureticileri ve tedarikci firmalar ile calismak istemektedir.
Mısırlı Firma "Almatex"Mısır’lı “Almatez” firması pamuk ipliği üreten bir firmadır. Mısır’lı firmanın talebi Turk firmalar ile çalışmak istemektedir.
Philippou Domika Erga S.A.Philippou Domika Erga S.A. (Philippou İnşaat A.Ş.) firması, Selanik'in batısında, şehir merkezinden 3 km uzakta, anılan şirkete ait arsada alışveriş merkezi kurulmasına ilişkin, Türk işadamlarıyla işbirliği yapmak istiyor.
GIANTS COMPANYFirma Türkiye'ye kabuksuz badem, kabuksuz ceviz, pamuk ipliği, büyük ve küçükbaş hayvan ihraç etmek istiyor.
GIANTS COMPANYFirma Türkiye'den çorap, iç çamaşırı, pijama ve ayakkabı ithal etmek istiyor.
EGYGREEN LtdMısır Ticaret Ofisi'nden gelen yazıda, Mısırlı EGYGREEN ltd gıda (sebze-meyve) sektöründe firma olduğunu ve Turkiyedeki ithalatçı ve ihracatçı firmalar ile calısmak istemektedir.
SOFIPACKMısır Ticaret Ofisi'nden gelen yazıda, Mısırlı SOFIPACK firması esnek ambalaj cozumleri icin Polypropylene (PP) film ureten bir firma olduğunu ve Turkiyedeki firmalarla calısmak istemektedir. Ekte firmayla ilgili genis bilgiye ulasabilirsiniz.
Golnest & Kiesel KGTahta ve tekstilden yapılan çocuk oyuncaklarının üretimini yapan firmalarla iş birliği yapmak istiyorlar. Ağaç oymacılığı ile iştigal eden veya mobilya üreten zanaatkarların yada tekstilden elişi bebek ve oyuncak üreten atölyelerle de çalışmak istiyorlar.
AUTO STEEL INTERNATIONAL / SHARFTECHİthalat-İhracat, Yassı çelik ürünleri ithalatı (cold rolled, electro galvanised, hot rolled steel coils/sheets and alloy steel), Otomotiv aksam-parça ve aletleri mümessilliği, Tekstil atıkları. Türk firmalarına sözkonusu ürünlerde ve inşaat-mühendislik hizmetlerinde Pakistan pazarı hakkında danışmanlık, temsilcilik, pazar araştırması ve müşteri bulma vb. konularda hizmet vermek istemektedir. İşbirliği yapmak istiyor.
A. N. TRADERHavlu, Deri, Ameliyat Aletleri, Spor Ürünleri, Pirinç, Krom Madeni, Şeker, Yatak Çarşafı, Meyveler İhraç etmek istiyor.
ACESUROto yedek parça İthal etmek istiyor.
Agro RepuestosGıda işleme makinelerinin yedek parçaları İthal etmek istiyor.
SAI EXPORTSTekstil Boyası ihraç etmek istiyor
ALMANA TRADING COMPANYTeknik ürünler alanında Türk şirketleriyle Katar'da işbirliği yapmak istiyor.
LANNASVETS MEKANISKA ABHassas cihaz mühendisliği atölyeleri ile frezeleme, kaynak yapma, gaz kaynağı yapan mekanik atölyeler, hassas döküm işleriyle ilgilenen firmalar ve soğuk biçimleme, presleme, bükme-egme işiyle ilgilenen firmalar işbirliği yapmak istiyor.
GLOBAL PACIFIC VICTORY (M) SDN.BHD.Tereyağı ve margarin, reçel, bal, sert kabuklu yemişler, yağlı tohumlar ve kuruyemiş ithal etmek istiyor.
APIT FZC General Trading LLCKullanılmış kurşun piller (Better life, better enviroment) ithal etmek istiyor.
Baykan L.L.C.Özellikle inşaat sektöründe olmak üzere danışmanlık hizmeti vermek istiyor.
KS-TeamGeri dönüşüm makineleri
GG Grill HouseFast Food zincirrestoranlar için paketleme, ambalaj malzemeleri ithal etmek istiyor.
Besa-ComSeramik fayans ithal etmek istiyor
MicroKırtasiye ürünleri ithal etmek istiyor
MedipharmEcza ürünleri ithal etmek istiyor
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC-Ege)Tahta çocuk oyuncak mobilyaları tasarımı yapan vetedarik eden firma, ürünlerine özel olarak uyarlamak üzere kullanılacak pamuklu kumaştan örtüler ve aksesuarlar üretebilecek tedarikçi bir ortak aramaktadır.
AVIGDOR AVG LTDYeni doğan, bebek ve çocuklar için triko ve dokuma kumaştan giysiler (gömlek, tişört, pantolon, etek, tulum,body, pijama, kolsuz gömlek, palto, manto, kaban, ceket vb) ithalatçısı ve dağıtımcısı olan firma, kaliteli çocuk giysileri üreticileri ile temas kurmak istiyor.
DELTA TRANDING CO.Mısır’lı “Delta Trading” firması aşağıdaki bakliyat ürünlerini ithal etmek istemektedir. Bakla (Fava Beans), Kırmızı Mercimek (Red Split Lentil) Kabuklu Kırmızı Mercimek (Red Lentil with Husk) Green Beans (Taze fasülye) DELTA TRADING CO. Başkan Mr.Abdelfattah Hassan Adres : 18, El Gendy Building, 6th Of October St., Hadaek El Ahram Giza – Egypt Telefon: 0020 33 77 11 95 Fax : 0020 33 77 18 77 Cep : 0020 016 556 03 03 Mail : deltatrading@tedata.net.eg
Pax CompanyTürk firmaları ile iş birliği yapmak, ortaklık kurmak ve ülkemizde yatırım olanaklarını araştırmak
Modern Bakeries Co.Sektor : Firincilik Urunler : Cesitli ekmekler (tost, hamburger, kepek vb)
ABM GroupFirma Tren yedek arça üretimi ile ilgilenen firmalarla ortaklık kurmak istiyor.
OCM srl - Italyİtalya’da faaliyet gösteren makine üreticisi bir firma, İtalya Fahri Konsolosluğumuzla irtibata geçerek Türkiye’de ürünlerinin pazarlamasını yapacak ve satış sonrası hizmet verecek temsilcikler/acenteler aradıklarını belirtmiştir. Söz konusu İtalyan firma, paslanmaz çelik malzemeden atık su arıtma ekipmanları ürettiğini belirtmiştir. Web adresi : www.ocmsrl.com
İbrahim KAZALAvustralya adalarında görev yapan 400 BM askerine verilecek günlük üç öğün hazır kumanya tedariki için üretici Türk firmalarıyla irtibat kurmak istiyor.
Huillerie MeckaFirma, çöreotu yağı satmak istiyor. Söz konusu teklif, TOBB'a Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği vasıtasıyla iletilmiştir.
Atelier de tissage TadjnintFirma, el dokumalı halılar ve dekorasyon kumaşları satmak istiyor.
Mac SétifFirma, deri satmak istiyor.
NUMAK SRLTaşımacılık şirketlerine yakıt dağıtımı hizmeti veren firma, Türkiye’den yakıt ürünleri distribütörleri ve yakıt taşımacılığı firmaları arıyor.
Socièté industrielle Blideenne, Sarl SIBFirma, yapıştırıcı ve türevleri satmak istiyor.
KOZA ELEKTRONIK DIS TICARET MUSTAFA BERKTeklifte Bulunan Faaliyetler : Ofis ve bilgisayar makine, ekipman ve parçaları Radyo, televizyon, iletişim, telekomünikasyon ve ilgili ekipman ve düzenekler
BAYRAM AKKAN-TOROSLAR TICARETTeklifte Bulunan Faaliyetler : Tarım, bahçıvanlık, avcılık ve ilgili ürünler İnşaat işleri Tarım, ormancılık, bahçecilik ve diğer ilgili hizmetler
MEDUTEKS TEKSTIL MOBILYA OTOMOTIV NAKLIYE TURIZM ITHALAT IHRACAT SANAYI TICARET LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Tekstil ve tekstil malzemeleri Mamul ürünler, mobilya, el işleri, özel amaçlı ürünler ve bunlarla ilgili tüketim maddeleri
DALFIDAN AGAC URUNLERI SANAYI TICARETTeklifte Bulunan Faaliyetler : Ahşap, ahşap ürünler, mantar ürünleri, sepetçilik malzemeleri ve hasır işleri
MOS TEKNIK TESISAT MUHENDISLIK VE BILGISAYAR SISTEMLERI SANAYI VE TICARET LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Ham petrol, doğalgaz, yağ ve ilgili ürünler Petrol ürünleri ve yakıtlar Onarım, bakım ve montaj hizmetleri Petrol ve gaz endüstrisi ile ilgili hizmetler
ALTIN NAKIS TEKSTIL ORME SANAYI VE TICARET LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Tekstil ve tekstil malzemeleri
NAHÇIVAN BAŞKONSOLOSLUĞUNahçıvan'da deterjan fabrikası kurmaya ilgi gösterecek Türk yatırımcıları aranmaktadır. İlgilenen üyelerimiz Odamız ile irtibata geçebilirler.
E&S EUROSCIENTIFIC MUHENDISLIK TAAHHUT SANAYI LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Ana metaller ve ilgili ürünler Elektriksel makineler, düzenekler, donanımlar ve tüketim malzemeleri İnşaat işleri
ERISLER YEM SANAYI VE TICARET A.S.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Tarım, bahçıvanlık, avcılık ve ilgili ürünler Gıda maddeleri ve içecekler
ELEKTROSONIK SESLENDIRME SANAYI VE TICARET LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Mamul ürünler, mobilya, el işleri, özel amaçlı ürünler ve bunlarla ilgili tüketim maddeleri
OLMA S.R.LFirma, elektrikli ev aletlerine yönelik metal bileĢen üretimi konusunda elektrikli ev aletleri üreticileri ile iĢbirliği yapmak istiyor.
NT NETWORKS LLCFirma, DMO markalı 8 mm çaplı bakır çubuk ve 0,306-3,48 mm çaplı bakır çubuktan üretilmiĢ MT bakır ürünleri satmak istiyor.
BUONO co,.ltd IN KOREAKore piyasasına uygun özelliklerde Türk ihraç malları sağlayabilecek firmalar aramaktadır.
Egypt Commercial OfficeMısır'lı El Shehab firması pamuk ipliği (100%) üretimi ve ihracatı yapmaktadır.
ONYKRA, SPAFirma, kağıt poĢetler satmak istiyor.
MAZ DIS TICARET TEKSTIL SANAYI A.S.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Tekstil ve tekstil malzemeleri
ATELIER CARUSO 1861Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firma, döĢeme kumaĢları ve perdelik hammadde üretcileri temas kurmak istiyor.
AZURE GIDA PEYZAJ INSAAT IS VE DIS TICARET SANAYI LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Mamul ürün ve malzemeler
GEBIT ELEKTRONIK BILGI ISLEM SISTEMLERI, INSAAT, MAKINA LTD. STI.Teklifte Bulunan Faaliyetler : Mamul ürün ve malzemeler İnşaat işleri
Ege İş ve Yenilik Merkezi (EBIC - Ege)Firma dışarıdan firmalarla teknik ve ticari işbirliği yapmak istiyor.
GALFRE’ ANTIPASTI D’ITALIA S.R.L.Konserve ordövrler üreticisi olan firma, ürünlerini satmak için Türk firmaları ile temas kurmak istiyor.
ABDELKADER BEGHDED LOUZANI EXPORTFirma, hurma satmak istiyor.
TOBBtoprak ve su teknolojisinden yararlanmak, Irak’ta Türk tarım ürünlerini tanıtan bir fuar açmak gibi tarım alanında gerçekleştirilecek somut projeler üzerinde durulduğu belirtilmektedir.
Oliver Olives Sardo Foods Inc.Kanada'da yerleşik gıda işleme firması için biber ve zeytin ürünleri talep edilmektedir. Söz konusu ithal talebi Birliğimi-ze, T.C. Abu Dhabi Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği aracılı-ğıyla iletilmiştir.
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)191
Bugün:4759
Toplam:28156002
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.