EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

ADNAN ÜNVERDİ:“NE İŞ YAPARSANIZ YAPIN İŞİNİZİ SEVEREK, GEREKEN ÖNEMİ VEREREK VE EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPIN” [05.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Özel Gaziantep OSB Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde düzenlenen kariyer günleri etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere nasihatte bulunan Ünverdi, “Ne iş yaparsanız yapın işinizi severek, gereken önemi vererek ve en güzel şekilde yapın. Eğer mesleğinizi sevmeden yaparsanız başarılı olma şansınız da olmaz” dedi.
İş yaşamıyla ilgili tecrübelerini paylaşan Adnan Ünverdi, eskiden çok kısıtlı imkanlarla iş yapmaya çalıştıklarını ancak, bugünün teknolojilerinin çok ileri seviyelere geldiğinin altını çizdi.

Bu haber 502 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP KADIN GİRİŞİMCİ DESTEK MERKEZİ’NE BAŞVURULAR 6 MAYIS’TA SONA ERECEK [16.04.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ortaklığında girişimci kadınlara yönelik kurulan ve kadın girişimcilere önemli fırsatlar sunan Gaziantep Kadın Girişimci Destek Merkezi’ne (KAGİDEM) başvurular sektörel çeşitliliği artırmak amacıyla ve gelen talepler doğrultusunda 6 Mayıs 2019 tarihine kadar uzatıldı. GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi yaptığı açıklamada Türkiye’de ilk olan KAGİDEM’e bütün girişimci kadınları beklediklerini kaydetti.

Bu haber 501 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DA YATIRIMCILARA FON DESTEKLERİ ANLATILDI [27.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Uluslararası Yatırım Fonu Yöneticilerinin katılımı ile “Girişim Sermayesi Yatırım Fonları” tanıtım toplantısı yapıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “Girişimcilik konusunda ve şirketlerimizin büyüme süreçlerinde finansman konusu en önemli unsur olarak karşımızda duruyor. Küresel ekonomik koşullar nedeniyle kaynak bulmada güçlük yaşandığı bir dönemde sunulan fonlardan faydalanmak şirketlerimizin iş geliştirme süreçlerine önemli katkılarda bulunacaktır. Ayrıca bugün burada temsil edilen mevcut fonlardan alınan hizmetlerin firmalarımıza yeni ufuklar açacağına inanıyorum. İş dünyası olarak da bu tür kaynakları tanımak, bu kültürü içselleştirerek farklı enstrümanları daha çok kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Programa katılan tüm konuklarımıza iştiraklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 499 defa görüntülendi. >>Habere git
TOBB GAZİANTEP KGK MECLİS TOPLANTISI YAPILDI [27.04.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu'nun (KGK) Meclis Toplantısı, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’nin katılımıyla yapıldı.
TOBB Gaziantep KGK’nın yaptığı çalışmaların görüşüldüğü toplantıda hedef projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Bu haber 497 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK [26.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan "2019 İstihdam Seferberliği" programını desteklediklerini belirterek, “Gaziantep’in ve Türkiye’nin üretim ve ihracatının artması noktasında, “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan yeni istihdam seferberliğinin ülkemize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 494 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:“POTANSİYEL GÜCÜ VE SUNDUĞU AVANTAJLARLA ŞİMDİ GAZİANTEP’E YATIRIM YAPMA ZAMANI” [21.02.2019]

Gaziantep Valiliği Gazişehir Öğrenci Meclisi’nin toplantısına katılan Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, ‘Şimdi Gaziantep’e gitme zamanı' sloganını anımsatarak, bugünün şartlarında pozitif bir bakış açısıyla eğitimden ekonomiye, spordan sağlığa kadar her alanda Gaziantep’e yatırım yapma zamanı olduğunu söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda tecrübelerini paylaşan Ünverdi, bilgiye dayalı eğitimden, uygulamaya dayalı eğitime geçişin önemine vurgu yaptı.

Bu haber 493 defa görüntülendi. >>Habere git
TOBB GAZİANTEP GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN GSO’YA ZİYARET [25.03.2019]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Sarıca ve kurul üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.
Ziyaretleri için TOBB Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İbrahim Sarıca ve kurul üyelerine teşekkür eden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, genç girişimcilere çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 487 defa görüntülendi. >>Habere git
İLK “MESANTEP” BULUŞMASI [29.04.2019]

SANKO Üniversitesi Tıpta İnovasyon Buluşmalarının 5’incisi, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve İpekyolu Kalkınma Ajansı (İKA) işbirliğiyle Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma Hastanesi toplantı salonunda "Medikal Sanayi Teknolojisinde Yenilikler ve Fırsatlar" temasıyla düzenlendi.

Bu haber 483 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO NİSAN AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI [17.04.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Nisan ayı meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, meclis ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, sözlerine yerel seçimlerin Gaziantep’e ve ülkemize hayırlı olması temennisi ile başladı.
Gelişen teknolojilerle birlikte dünyada yaşanan değişime dikkati çeken Konukoğlu, hızla değişen koşullar karşısında iş dünyasının teknoloji konusunda neler yapabileceğini yeniden gözden geçirmesi gerektiğini belirterek, “Yapay zeka ve robot teknolojileri ile artık üretim anlayışı değişiyor. Bu sebeple önümüzde bir yol ayrımı var. Hızlı bir şekilde hepimiz kendi alanımızda yeni teknoloji ve yeni iş yapabilme kapasitelerimizi hesap etmeliyiz. Bu süreçte yükte hafif pahada ağır üretimlere ağırlık vermeliyiz” dedi.

Bu haber 474 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:GAZİANTEP NİSAN AYINDA AYLIK BAZDA REKOR İHRACATLA ANKARA’YI GERİDE BIRAKARAK 5. SIRADA YER ALDI [03.05.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep’in Nisan ayında yüzde 22,2 oranında ihracat artışıyla aylık bazda rekor kırarak bugüne kadarki en yüksek ihracat rakamına ulaştığını ve Ankara’yı da geride bırakarak 5. sırada yer aldığını söyledi. Ünverdi, “Bize bu gururu yaşatan tüm sanayicilerimize, ihracatçılarımıza, iş dünyamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu mücadele takdire şayandır” dedi.

Bu haber 473 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)19
Bugün:265
Toplam:28151508
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.