EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİ HAFFNER GSO'YU ZİYARET ETTİ [29.01.2014]

İsviçre’nin Ankara Büyükelçisi Walter Haffner, Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.

Büyükelçi Walter Haffner, eşi Tamar Almagor ve İsviçre Fahri Konsolosu Hasan Ersoy ile birlikte GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’nu ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Bu haber 2408 defa görüntülendi. >>Habere git
GENÇ MÜSİAD ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN GSO'YA ZİYARET [28.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, genç işadamlarına birlik beraberliği korumalarını tavsiye ederek, ‘’Bu ülkeyi geleceğe taşıyacak olan sizlersiniz. Birbirinize kenetlenmelisiniz’’ dedi.

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) Gaziantep Şubesi Başkanı Cihan Çelenk ve beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’nu ziyaret etti.

Bu haber 2129 defa görüntülendi. >>Habere git
YAŞLILARI KORUMA DERNEĞİNDEN SANAYİCİLERE TEŞEKKÜR [26.01.2014]

Gaziantep Yaşlıları Koruma Derneği Onursal Başkanı Meral Dai, derneklerine her zaman destek veren Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ve sanayicilere teşekkür etti.

Meral Dai, Dernek Başkanı Fatma Rezzak Güzelbey ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu’nu ziyaret ederek, bir süre görüştüler.

Bu haber 2095 defa görüntülendi. >>Habere git
ZONGULDAK TİCARET VE SANAYİ ODASI HEYETİ, GSO'YU ZİYARET ETTİ [25.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’in özel sektör eliyle büyüdüğüne vurgu yaparak, ‘’Oda olarak hem sanayicimizin önünü açmaya çalışıyoruz hem de sanayiciler olarak var gücümüzle şehrimizi daha ileriye taşımak için mücadele veriyoruz’’ dedi.

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Salih Demir, Meclis Başkanı Zafer Sağlam, Meclis Başkan Yardımcıları Levent Sürmen ve Ömer Faruk Yıldız’ın da bulunduğu 20 kişilik bir heyet, GSO’yu ziyaret etti. Ziyarette heyete, Gaziantep Vali Yardımcısı Cemalettin Özdemir de eşlik etti.

Bu haber 1857 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO YILIN İLK MECLİS TOPLANTISINI YAPTI [22.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep sanayisinin artık katma değeri yüksek yatırımlara ve teknolojik ürünlere yönelmesi gerektiğini belirterek, ‘’Aksi takdirde ne şehir olarak 30 milyar dolarlık ne de ülke olarak 500 milyar dolarlık ihracat hedefini gerçekleştirebiliriz’’ dedi.

GSO Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu başkanlığında ve Onursal Başkan Abdulkadir Konukoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilen Ocak ayı Meclis Toplantısı’nda, ekonomik gündem değerlendirildi.

Bu haber 1762 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO YÖNETİMİNDEN EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ GEZER’E ZİYARET [21.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetimi, İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Ali Gezer’i makamında ziyaret etti.

GSO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri ile birlikte, Gaziantep Emniyet Müdürü Ali Gezer’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Bu haber 2126 defa görüntülendi. >>Habere git
SANİ KONUKOĞLU VEFATININ 20. YILDÖNÜMÜNDE ANILDI [16.01.2014]

SANKO Holding kurucusu Sani Konukoğlu, vefatının 20. yılında Gaziantep Asri Mezarlık’taki kabri başında anıldı.

Anma programına Sani Konukoğlu’nun kardeşi Mahmut Konukoğlu, SANKO Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Zeki Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Adil, Fatih, Sami, Hakan, Cengiz ve Turgut Konukoğlu ile Gaziantep Ytong Yönetim Kurulu Başkanı Tansu Tuğlu, Konukoğlu ailesi, Sanko Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Sınav, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, sanayiciler, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve Sanko çalışanları katıldı.

Bu haber 2953 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO ALMANYA DOMOTEX FUARI’NDA TEKSTİL KÜMESİ STANDI AÇTI [12.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Ekonomi Bakanlığı’nın desteğiyle, “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Projesi” (UR-GE) kapsamında 11-14 Ocak 2014 tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Domotex Uluslararası Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı’nda tekstil kümesi standı açtı.

Bu haber 2818 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO BAŞKANI KONUKOĞLU, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI [09.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep ve ülkemizin dört bir yanında halkın haber alma özgürlüğü için çalışan bütün basın mensuplarının ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’nü kutladı.

Bu haber 2005 defa görüntülendi. >>Habere git
‘’6331 SAYILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TOPLANTISI’’ YAPILDI [08.01.2014]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nu çok önemsediklerini belirterek, ‘’İşverenler olarak, hiçbir çalışanımıza bir zarar gelsin istemeyiz. Hedefimiz tüm işyerlerinde, iş sağlığı ve güvenliği standartlarını en yüksek seviyeye çıkarmaktır’’ dedi.

GSO ve Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen, ‘’6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun Getirdiği Yetki ve Sorumluluklar’’ konulu toplantı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşarı Fatih Acar’ın da katılımıyla Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Bu haber 2990 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)12
Bugün:4
Toplam:24226157
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.