EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ÜNVERDİ, TOBB HEYETİYLE ENDONEZYA’DA [23.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında, oda ve borsa başkanlarından oluşan heyetle birlikte Endonezya’da çeşitli iş görüşmeleri ve toplantılara katıldı.
Ziyaret kapsamında İslam Odası Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Endonezya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Cakarta’da düzenlenen toplantıda Gaziantep’in sanayisi ve üretimi hakkında katılımcılarla görüş alışverişinde bulundu.

Bu haber 977 defa görüntülendi. >>Habere git
BAKAN MUSTAFA VARANK GSO MECLİS TOPLANTISINDA SANAYİCİLERİ DİNLEDİ [18.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Toplantısı’nda konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Gaziantep’in üreten ve çalışan bir şehir olduğunu söyledi.

GSO Ekim ayı Meclis Toplantısı, Bakan Mustafa Varank’ın katılımıyla GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan Bakan Varank, Gaziantep’te olmaktan ve GSO Meclis Toplantısına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gaziantep çalışan, üreten ve sanayisiyle ülkemizin öncü şehirlerinden birisi” dedi.

Varank, sanayicilerin sorunlarını dinlemek ve çözmek için sanayicilerle bir araya geldiklerini belirttiği konuşmasında, Gaziantep’i yaşanan sıkıntılara rağmen süreci iyi yönetebilen bir şehir olarak gördüğünü kaydetti.

Bu haber 1135 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO-MEM KURSİYERLERİNİ İSTİHDAM EDEN FİRMALARA TAM MAAŞ DESTEK [16.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) işbirliğinde, GSO-Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSO-MEM) devam etmekte olan kursları bitiren kursiyerleri istihdam eden firmalara yılsonuna kadar brüt asgari ücret üzerinden tam maaş desteği sağlanacak.
Gaziantep sanayisinin ihtiyacı olan kalifiye eleman yetiştirme amacıyla kurulan GSO-MEM’de, GSO-GIZ işbirliğinde 2018 yılında başlayan, Cash for Work Projesi’nde 75 meslek kolunda eğitim verilmeye devam ediliyor.

Bu haber 1086 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP FARKLILIKLARI İLE TÜM ŞEHİRLERE ÖRNEK BİR ŞEHİR [13.10.2018]

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ile meclis ve yönetim kurulu üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu. GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, ziyarette yaptığı konuşmasında tarihi, kültürü, sanayisi ve ticareti ile Gaziantep’e yurtdışındaki yayınlarda da sıkça yer verildiğini dile getirirken, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç, Gaziantep’in tüm şehirlere örnek olduğunu söyledi.

Bu haber 1062 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DAN ÜYELERİNE İNDİRİM KAMPANYASINA DESTEK ÇAĞRISI [11.10.2018]

Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından enflasyonla mücadele programı kapsamında başlatılan indirim kampanyası çerçevesinde, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) üyelerine kampanyaya destek olma çağrısında bulundu. 

İmalat sanayisine yönelik ürünlerin üretimini yapan ve indirim yaparak kampanyaya katılmak isteyen firmaların GSO web sitesindeki formu doldurarak en geç 19 Ekim 2018 Cuma gününe kadar odaya bildirmeleri istendi.

Bu haber 1093 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DAN ENFLASYONLA MÜCADELEYE TAM DESTEK [10.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekün Mücadele Programına tam destek verdiklerini söyledi. Ünverdi, “Devlet-Millet el ele vererek inşallah enflasyonla mücadelede mesafe kat edeceğimize yürekten inanıyoruz” dedi.

Bu haber 1097 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO-MEM’DE “DIŞ TİCARET BİLGİLENDİRME SEMİNERİ” DÜZENLENDİ [08.10.2018]

Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği koordinasyonunda Gaziantep Sanayi Odası ev sahipliğinde, “Dış Ticaret Bilgilendirme Semineri” gerçekleştirildi.

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi'nde (GSO-MEM) Ticaret Bakanlığı uzmanları tarafından verilen seminer kapsamında üyelere, Devlet Destekleri, Dahilde İşleme Rejimi, Pazara Giriş İşlemleri, Ticari Bilgiye Erişim, Malezya ve Hindistan pazarına giriş konularında sunumlar yapıldı.

Bu haber 1072 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ BÜYÜKELÇİLERE GAZİANTEP’İN YATIRIM FIRSATLARINI ANLATTI [06.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Valiliği’nde düzenlenen toplantıda büyükelçilere kentin sanayi, üretim ve yatırım kapasitesine ilişkin bilgiler verdi. “Neden Gaziantep’e Yatırım Yapmalı” konu başlığında bir sunum yapan Ünverdi, “Dünyanın her yerinden yabancı yatırımcıları kuracağımız Polateli-Şahinbey OSB'ye yatırım yapmaya davet ediyoruz” dedi.
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’nin (TÜRSAB) Türkiye’nin tarihi ve turistik yörelerini tanıtmak amacıyla Büyükelçilere yönelik düzenlediği program kapsamında Gaziantep’e gelen Hindistan, Çin, Makedonya, Bosna Hersek, Ukrayna Büyükelçileri ile TÜRSAB Başkanı ve yetkililerinden oluşan heyet çeşitli temaslarda bulundu.

Bu haber 1100 defa görüntülendi. >>Habere git
"GENÇLER İÇİN İŞ FIRSATLARI" PROJESİ KAPSAMINDA FİLİSTİNLİ ODA TEMSİLCİLERİ GSO’YU ZİYARET ETTİ [05.10.2018]

Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu (GIZ) tarafından, Filistin'de bulunan Ticaret, Sanayi ve Tarım Odaları ile işbirliği ile yürütülen, "Gençler için İş Fırsatları" projesi kapsamında, GIZ Proje Danışmani Maha Al-Amad, GIZ Proje Koordinatörü Rana Hanbali, GIZ Proje Koordinatörü Candost Aydın ile oda temsilcileri Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret etti.
Ziyarette, Gaziantep Sanayi Odası-GIZ Cash for Work İşbirliği kapsamında yürütülen eğitim ve istihdam programının iyi uygulama örneği olarak yerinde ziyaret edilmesi ve GSO ile Filistinli odalar arasında işbirliklerinin geliştirilmesi noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 1133 defa görüntülendi. >>Habere git
YAPI VE GAYRİMENKUL FUARLARI KAPILARINI AÇTI [04.10.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ve TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi destekleriyle AKORT Fuarcılık tarafından; Yapı, İnşaat, Dekorasyon Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı (BUILDEAST) ile eş zamanlı olarak düzenlenen Gaziantep Emlak, Konut Projeleri ve Finansman Fuarı (GAYRİMENKUL) kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarda kurulan GSO standında Iraklı işadamlarıyla alım heyeti organizasyonu kapasamında ikili iş görüşmeleri yapıldı. 

Törenin açılış konuşmasını yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep’te ilk kez düzenlenen fuarların hayırlı olmasını dileyerek, eş zamanlı düzenlenen fuarların ülkemize ve bölgemize sektörel anlamda önemli bir canlılık kazandıracağını ifade etti.

Bu haber 1058 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)10
Bugün:4316
Toplam:26689301
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.