EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

ADİL KONUKOĞLU: ‘’ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ’NİN 100. YIL DÖNÜMÜNÜ BÜYÜK BİR GURUR VE COŞKUYLA KUTLUYORUZ’’ [17.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, ’’18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. Yıl Dönümünü’’ büyük bir gurur ve coşkuyla kutladıklarını belirtti.

Konukoğlu, yayımladığı mesajında, milli mücadele ruhunun meşalesinin yakıldığı ve milletin vatanı, hürriyetini ve istiklalini korumak için cesaret dolu mücadele sergilediği Çanakkale savaşlarının tarihimizdeki kahramanlık destanlarından birisi olduğunu vurguladı.

Bu haber 1671 defa görüntülendi. >>Habere git
PLASTİK SEKTÖRÜ ÇALIŞTAYI [17.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, “Gaziantepli sanayiciler olarak, ARGE ve inovasyonu plastik ve kimya sektöründe de kullanarak 2023 hedeflerine ulaşacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASDER), Güneydoğu Plastik ve Kimya Sanayicileri Derneği (GAPLASDER) ve Gaziantep Sanayi Odası (GSO) işbirliğiyle, “Plastik Sektörünün Gelecek Tasarımı için Stratejik Açılımlar Çalıştayı” gerçekleştirildi.

Bu haber 2379 defa görüntülendi. >>Habere git
ANTEP’İN YÖRESEL LEZZETİ ‘’FISTIKLI KATMER’’ TESCİLLENİYOR [15.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep ile özdeşleşen lezzetlerinden ‘’Antep Katmeri’’ tatlısının tescilini alacak.
Şehrin geleneksel tatlılarına ve yöresel el sanatlarına sahip çıkmaya devam eden Sanayi Odası, uluslararası tescilini alma başarısı gösterdiği Antep Baklavası ve tescil sürecini başlattığı Kutnu Kumaşı’nın ardından şimdi de ‘’Antep Katmeri’’ için harekete geçti.

Bu haber 2943 defa görüntülendi. >>Habere git
DÜNYA BANKASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI [10.03.2015]

Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörü Martin Raiser, ‘’Türkiye’de son 10 yılda yoksul nüfusun azaldığını, orta gelir grubunun büyüdüğünü’’ belirtti.

Dünya Bankası tarafından hazırlanan ‘’Türkiye’nin Deneyimleri: Entegrasyon, Kapsama ve Kurumlar Raporu’’, ‘’Türkiye Ülke Ekonomik Raporu - Yüksek Gelir Statüsüne Geçişte Dış Ticaretin Rolü Raporu’’ ile ‘’Türkiye-Gümrük Birliği Değerlendirmesi Raporu’’, Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO) düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.

Bu haber 2022 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO YÖNETİMİNDEN VALİ YERLİKAYA’A ZİYARET [09.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gaziantep Valiliği görevine başlayan Ali Yerlikaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bu haber 1569 defa görüntülendi. >>Habere git
İSVİÇRE İHRACAT RİSK SİGORTASI TİCARİ PROMOSYON FORUMU [09.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, “Türkiye’nin dünyanın ilk 10 ülkesi arasına girebileceğine yürekten inanıyoruz. Bundan hiç bir şüphemiz yoktur” dedi.

GSO Sani Konukoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda, “İsviçre İhracat Risk Sigortası Ticari Promosyon Forumu” toplantısı yapıldı.

Bu haber 1611 defa görüntülendi. >>Habere git
“EKONOMİDE ÜRETİME KATILAN ELLER PROJESİ" SERGİSİ AÇILDI [08.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde yürütülen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB ) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen, “Ekonomide Üretime Katılan Eller Projesi’’ Sergisi, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in katılımıyla yapıldı.

Bu haber 1652 defa görüntülendi. >>Habere git
KONUKOĞLU, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI [06.03.2015]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, “ailenin ve güçlü toplumun temeli” olarak tanımladığı kadınların “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutladı. 

Konukoğlu, yayımladığı kutlama mesajında, “Bir toplumda kadınlar ne kadar eğitimli ve bilinçli olursa, siyasi, ekonomik, sosyal ve kültürel hayatta ne kadar daha fazla yer alırsa toplumların gelişmesi ve ilerlemesinin daha hızlı olacağını” vurguladı.

Türkiye’de nüfusunun yarısını oluşturmalarına rağmen işgücüne katılım ve istihdam oranı düşük kalan kadınların işgücüne katılma oranının en az yüzde 40-45 olması gerektiğini belirten Konukoğlu, “Kadınların ekonomik bağımsızlıklarını kazanmaları ve eğitimden yoksun kalmamaları, daha güçlü konuma gelmeleri açısından önem taşıyor” dedi. 

Bu haber 1324 defa görüntülendi. >>Habere git
IRAK BAŞKONSOLOSU AL DABBGH’TAN GSO’YA VEDA ZİYARETİ [05.03.2015]

Emekliye ayrılan Irak'ın Gaziantep Başkonsolosu Sabah Salahdin Al Dabbgh, Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) veda ziyaretinde bulundu.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu ile görüşen Başkonsolos Al Dabbgh, görev süresinin dolduğunu ve emekliye ayrıldığını söyledi.

Bu haber 1630 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP’İN ŞUBAT AYI İHRACATI [01.03.2015]

Gaziantep’ten, Şubat ayında yüzde 9,6 oranında düşüşle 477,8 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirildi.

İhracat rakamlarını değerlendiren Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep’ten bu yılın Şubat ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 9,6 oranında düşüşle toplam 477 milyon 865 bin dolar değerinde ihracat yapıldığını bildirdi.

Bu haber 1711 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)9
Bugün:2928
Toplam:24419190
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.