EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

ADNAN ÜNVERDİ:“POTANSİYEL GÜCÜ VE SUNDUĞU AVANTAJLARLA ŞİMDİ GAZİANTEP’E YATIRIM YAPMA ZAMANI” [21.02.2019]

Gaziantep Valiliği Gazişehir Öğrenci Meclisi’nin toplantısına katılan Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, ‘Şimdi Gaziantep’e gitme zamanı' sloganını anımsatarak, bugünün şartlarında pozitif bir bakış açısıyla eğitimden ekonomiye, spordan sağlığa kadar her alanda Gaziantep’e yatırım yapma zamanı olduğunu söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıda tecrübelerini paylaşan Ünverdi, bilgiye dayalı eğitimden, uygulamaya dayalı eğitime geçişin önemine vurgu yaptı.

Bu haber 413 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:“İŞ DÜNYASINI GAZİANTEP’İN YATIRIM AVANTAJLARI VE SUNULAN DEVLET DESTEKLERİNDEN FAYDALANMAK ÜZERE GSO’YA DAVET EDİYORUZ” [19.02.2019]

Gaziantep’te sanayi, üretim ve ihracatın gelişmesine öncülük eden Gaziantep Sanayi Odası (GSO) yerel, ulusal ve uluslararası yatırımcıları Gaziantep’in yatırım fırsatları hakkında bilgilendirerek, sunulan avantajlardan faydalanmalarını sağlıyor. GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, sanayici ve müteşebbisleri verilen destekler hakkında bilgi almak, bölgesel ve sektörel konularda yatırım imkanlarını yerinde öğrenerek, doğru yatırım için GSO’ya davet etti.

Bu haber 494 defa görüntülendi. >>Habere git
IRAK BÜYÜKELÇİSİ AL-KHATEEB VE BERABERİNDEKİ HEYET GSO’DA SANAYİCİLERLE BULUŞTU [15.02.2019]

Irak'ın Ankara Büyükelçisi Hussain Mahmood Alkhateeb, Irak Gaziantep Başkonsolosu Mohammed Salman Al-Janabi ve beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Yönetim Kurulu Üyeleri ve sanayicilerle bir araya geldi.
Toplantıda Irak'a yönelik ticari fırsatlar, yatırım imkanları ve yeni işbirlikleri ile Irak’a ihracat yapan firmaların yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “Irak bizim çok önemli bir komşumuz, yakın dostumuz ve en fazla ihracat yaptığımız ülkelerin başında geliyor. Türkiye ile Irak arasında geçmişten günümüze çok köklü bir dostluk ve ticari bağ bulunuyor. Bu kapsamda iki ülkenin ticari ilişkilerini geliştirerek daha ileri noktalara taşımak istiyoruz. GSO olarak da ikili ticaretin gelişmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz toplantı ve organizasyonları çok önemsiyoruz” dedi.

Bu haber 579 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:"İNSANIMIZA UMUT OLAN, MİNİK YAVRULARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREN LÖSEV’E MÜTEŞEKKİRİZ” [13.02.2019]

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Güneydoğu Anadolu Bölge Sorumluları Esin Kotan, Gamze Sönmez ve beraberindeki heyet, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’yi ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, LÖSEV’in çok önemli bir misyonu yerine getirdiğini belirterek, hem kurum hem de bireysel anlamda vakıf çalışmalarına destek olmaya devam edeceklerini kaydetti.
LÖSEV’in yapmış olduğu çalışmalar ve yürüttüğü projelerle önemli bir misyonu yerine getirdiğini dile getiren Ünverdi, “İnsanımıza umut olan, minik yavrularımızın yüzünü güldüren vakfınıza müteşekkiriz" dedi.

Bu haber 568 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO İLE İŞKUR ARASINDA, “MESLEKİ EĞİTİM VE BECERİ GELİŞTİRME İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ” İMZALANDI [10.02.2019]

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) arasında 14.12.2017 tarihinde imzalanan ana protokole istinaden, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) arasında, “Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme İşbirliği Protokolü” (MEGİP) imzalandı.
GSO’da düzenlenen protokol imza törenine, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, İŞKUR İl Müdürü Siraç Ekin, GSO Genel Sekreteri Kürşat Göncü ile İŞKUR Gaziantep İl Müdürlüğü temsilcileri katıldı.

Bu haber 662 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DA, “MEDİKAL ÜRÜNLERDE MİLLİLEŞME” TOPLANTISI YAPILDI [08.02.2019]

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, Gaziantep Sanayi Odası ve İpekyolu Kalkınma Ajansı işbirliğinde düzenlenen “Medikal Ürünlerde Millileşme” toplantısı Vali Davut Gül başkanlığında yapıldı. Şehrin ciddi anlamda bir sanayi altyapısının bulunduğunu dile getiren Vali Gül, kentin müteşebbis ruha sahip insan sermayesi ile sağlık alanında kullanılan malzemeleri üretebilecek kapasiteye sahip olduğunu söyledi.

Gaziantep Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, Sanko Üniversitesi Rektörü Güner Dağlı, İl Sağlık Müdürü Serdar Sarıfakı ile kamu ve özel hastane yöneticileri katıldı.

Bu haber 676 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP’E GAZİLİK UNVANI VERİLİŞİNİN 98. YILDÖNÜMÜ [07.02.2019]

Gaziantep’e “Gazilik” unvanının verilişinin 98. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi,
“Hiçbir yardım ve destek almadan bağımsızlık mücadelesi ile büyük bir kahramanlık destanı yazan atalarımızı rahmet ve minnetle anıyor; dünyada “Gazi” unvanına sahip ilk ve tek şehir olmanın gurur ve coşkusunu hep birlikte bir kez daha yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.
Adnan Ünverdi, Anteplilerin verdiği kurtuluş mücadelesinin ülkemize ve tüm dünyaya örnek olduğunu belirtti.

Bu haber 741 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:“BANKACILIK SEKTÖRÜ İLE REEL SEKTÖR BİRLİKTE YÜRÜMELİ” [07.02.2019]

Türkiye Halk Bankası (Halkbank) Genel Müdürü Osman Arslan ile beraberindeki heyet Gaziantep Sanayi Odası’nı (GSO) ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile bir araya geldi.
Bankacılık sektörü ve reel sektörün beklentilerinin değerlendirildiği görüşmede, Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Gaziantep’in sanayisi ve ticaretiyle örnek bir kent olduğunu belirterek Gaziantep’e desteklerini artırarak devam edeceklerini kaydetti.

Bu haber 620 defa görüntülendi. >>Habere git
POLATELİ-ŞAHİNBEY OSB DURUM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI [07.02.2019]

Kilis Valisi Recep Soytürk başkanlığında Polateli-Şahinbey OSB durum değerlendirme toplantısı Gaziantep Sanayi Odası ev sahipliğinde yapıldı.
Vali Recep Soytürk başkanlığında, Gaziantep Vali Yardımcısı Halil Uyumaz, Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri Gözde Bosnalı, Aytunç Ayhan ve Gülşen Ünal, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliği Başkanı Fikret Kileci, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Gaziantep Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Uğur Acıoğlu, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz, UNDP Yetkilileri ve diğer katılımcılar ile Polateli-Şahinbey Organize Sanayi Bölgesi Durum Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Bu haber 701 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP 2019’A YÜZDE 12,2 İHRACAT ARTIŞIYLA BAŞLADI [04.02.2019]

Türkiye ihracatçılar Meclisi tarafından açıklanan 2019 yılı Ocak ayı verilerine göre, Gaziantep’ten geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 12,2 artışla 586 milyon 859 bin dolar ihracat gerçekleştirildi. Geçen yılın Ocak ayında ise 523 milyon 55 bin dolar ihracat yapılmıştı. Gaziantep, 2019 yılı Ocak ayında en fazla ihracat yapan 6. il oldu.
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi yaptığı değerlendirmede, 2019 yılına ihracat artışıyla başladıklarını belirterek, “Tüm sanayicilerimizi, ihracatçılarımızı ve iş dünyamızı yürekten kutluyorum. Türkiye’nin Ocak ayında ihracatı yüzde 6,3 artarken, Gaziantep ihracatını yüzde 12,2 artırarak Türkiye ortalamasının iki katı ihracat gerçekleştirdi. Bu rakamları daha da yükseğe çıkarmak için azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Bu haber 830 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)324
Bugün:710
Toplam:27401805
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.