EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GSO-MEM İSTANBUL İPLİK FUARI’NDA STANT AÇTI [02.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi (GSO-MEM), 28 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 16. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı’na katıldı.
Yaklaşık 300 firmanın katılım sağladığı fuarda Gaziantep’ten 53 firma yer aldı. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı, dünyanın en büyük pazarlama ve küresel satış platformlarından biri özelliğini taşırken, GSO-MEM’in standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
GSO-MEM’in standında gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri ile Gaziantep Mesleki Yeterlilik Sınav ve Belgelendirme Merkezi (GASBEM) tanıtıldı.

Bu haber 418 defa görüntülendi. >>Habere git
GAPTARIM-GAPFOOD FUARLARI 5 MART’TA AÇILIYOR [02.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 10. Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarlarının açılış töreninin Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımı ile gerçekleştirileceğini belirterek, sektörde faaliyet gösteren firma temsilcilerini ve ilgi duyan herkesi fuara davet etti.

Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Tarım İl Müdürlüğü, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, 10. Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarları 5 - 9 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu haber 471 defa görüntülendi. >>Habere git
GASİMEP’E İŞ DÜNYASINDAN YOĞUN TALEP [28.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GSO ile Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) arasında gerçekleştirilen protokol ile hayata geçirilen, Gaziantep Sanayici İşbirliğinde Mesleki Eğitim Projesi’nin (GASİMEP) ilk yılında iş dünyasından yoğun ilgi gördüğünü belirterek, 140 firmanın başvuruda bulunduğu proje kapsamında, mesleki beceri testini geçen 22 öğrencinin 13 firmada personel öğrenci olarak iş hayatıyla buluştuğunu ve önümüzdeki eğitim öğretim sezonunda tüm talepleri karşılamak üzere çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti.

Bu haber 466 defa görüntülendi. >>Habere git
TOBB GAZİANTEP KADIN GİRİŞİMCİLER İCRA KURULU SEÇİMİ YAPILDI [28.02.2019]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu seçimleri yapıldı.
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler İcra Kurulu seçimleri sonucunda ise asil ve yedek üyeler belli oldu.

Bu haber 489 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DA YATIRIMCILARA FON DESTEKLERİ ANLATILDI [27.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Uluslararası Yatırım Fonu Yöneticilerinin katılımı ile “Girişim Sermayesi Yatırım Fonları” tanıtım toplantısı yapıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, “Girişimcilik konusunda ve şirketlerimizin büyüme süreçlerinde finansman konusu en önemli unsur olarak karşımızda duruyor. Küresel ekonomik koşullar nedeniyle kaynak bulmada güçlük yaşandığı bir dönemde sunulan fonlardan faydalanmak şirketlerimizin iş geliştirme süreçlerine önemli katkılarda bulunacaktır. Ayrıca bugün burada temsil edilen mevcut fonlardan alınan hizmetlerin firmalarımıza yeni ufuklar açacağına inanıyorum. İş dünyası olarak da bu tür kaynakları tanımak, bu kültürü içselleştirerek farklı enstrümanları daha çok kullanmamız gerektiğini düşünüyorum. Programa katılan tüm konuklarımıza iştiraklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber 412 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI [27.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Şubat ayı meclis toplantısı, Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep milletvekilleri Sermet Atay, Muhittin Taşdoğan, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, meclis ve danışma kurulu üyelerinin katılımıyla Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Türkiye geneline bakıldığında Gaziantep’in ihracat yönünün güçlü olması ve hemen her sektörde ihracat yapıyor olmasının şehrimizi diğer illere göre daha güçlü kıldığını kaydetti.

Konukoğlu, “Bu süreçte ihracata biraz daha yüklendiğimiz takdirde inşallah bugünün zorluklarını da el birliği ile aşarız. Tabii iç piyasanın da biraz daha hareketlenmesini bekliyoruz. Allah hepimize güç ve kuvvet versin” dedi.

Bu haber 439 defa görüntülendi. >>Habere git
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI HALİL TEKİN’DEN GSO’YA ZİYARET [27.02.2019]

Gaziantep Vergi Dairesi Başkanı Halil Tekin, 30. Vergi Haftası dolayısıyla Gaziantep Sanayi Odası'nı (GSO) ziyaret etti.

GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Halil Tekin, “30. Vergi Haftası kapsamında kurumlarımıza ziyaretlerde bulunuyoruz. Vergi bilincinin oluşturulması ve tüm kesimlere benimsetilmesi amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası 'Vergi Haftası' olarak kutlanıyor. Devlet bütçesinin temelini vergi gelirleri oluşturuyor. Sanayi kenti Gaziantep de vergi gelirinde önemli bir yere sahip bulunuyor” dedi.

Bu haber 375 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO’DAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNE DESTEK [26.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısının ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan "2019 İstihdam Seferberliği" programını desteklediklerini belirterek, “Gaziantep’in ve Türkiye’nin üretim ve ihracatının artması noktasında, “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan yeni istihdam seferberliğinin ülkemize ve iş dünyamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 388 defa görüntülendi. >>Habere git
TOBB GAZİANTEP KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN PERKÜSYON GÖSTERİSİ [23.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, 'Birlikte Üretim, Birlikte Ritim' sloganıyla perküsyon gösterisi gerçekleştirildi.
Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen programın açılış konuşmasını yapan TOBB Güneydoğu ve Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı G. Hülya Akkaya, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu’nun, kadın girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme desteği ve girişimci fikirlerini hayata geçirmelerinde destek sağlamak üzere 2007 yılında 81 ilde kurulduğunu söyledi.

Bu haber 481 defa görüntülendi. >>Habere git
ÜNVERDİ, GAZİANTEP’İN ÜRETİM GÜCÜNÜ BLOOMBERG HT CANLI YAYININDA ANLATTI [22.02.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Bloomberg HT'de canlı olarak yayınlanan, “İş Dünyası” Programında yaptığı konuşmada, ülke ekonomisinde yaşanan kırılganlıkların aşılabilmesi için üretimde katma değerin artırılması gerektiğine vurgu yaparak, “Artık geleneksel üretim modellerinden yenilikçi üretim modellerine geçmek zorundayız. Gaziantep olarak ileri teknoloji anlamında eksik olduğumuz savunma sanayi, otomotiv sanayi gibi sektörlerde adımlar atmak istiyoruz” dedi.
Adnan Ünverdi, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş ve İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Tepe ile birlikte Bloomberg HT'de canlı olarak yayınlanan Hande Berktan'ın sunduğu İş Dünyası Programı'na konuk oldu.

Bu haber 448 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)324
Bugün:658
Toplam:27401753
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.