EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

BAKAN ABDÜLHAMİT GÜL GAPTARIM VE GAPFOOD FUARLARINI ZİYARET ETTİ [09.03.2019]

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 10. Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarlarını ziyaret etti. 

Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Tarım İl Müdürlüğü, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, 10. Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarlarındaki stantları ziyaret eden Bakan Gül vatandaşlarla sohbet etti.

Bu haber 319 defa görüntülendi. >>Habere git
EKONOMİDE ÜRETİME KATILAN ELLER SERGİSİ SANKOPARK'TA AÇILDI [09.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu tarafından’ “Ekonomide Üretime Katılan Eller Projesi” kapsamında Gaziantepli kadınlar tarafından yapılan ürünlerin yer aldığı sergi açıldı.
Sankopark Alışveriş Merkezi’nde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 7'ncisi düzenlenen serginin açılış törenine, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Ayşen Ahi, Kutnu Tanıtım Grubu Başkanı Jülide Konukoğlu, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Bu haber 326 defa görüntülendi. >>Habere git
“TOPLUMUN EN ÖNEMLİ YAPI TAŞI OLAN KADINLARIMIZIN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN” [07.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Sevgi, şefkat ve fedakarlığın sembolü, toplumun en önemli yapı taşı olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Adnan Ünverdi, ülkemizin nüfusunun yarısının kadınlardan oluştuğunu belirterek, kadınların iş dünyasında, bilimde, sanatta, sporda, kısacası her alanda çok daha fazla yer alması gerektiğine vurgu yaptı.

Ünverdi, kadınların üretim ve toplumsal yaşamdaki önemine işaret ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Daha emin ve daha doğru olarak yürüyeceğimiz bir yol vardır: Büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak kılmaktır” sözlerini hatırlattı.

Bu haber 329 defa görüntülendi. >>Habere git
TÜRKİYE EKONOMİSİ GÜNCEL DURUM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GSO-MEM’DE YAPILDI [07.03.2019]

 Türkiye Ekonomisi Güncel Durum Değerlendirme Toplantısı, AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin katılımı ile Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSO-MEM) gerçekleştirildi.

Toplantıya Nurettin Canikli’nin yanı sıra Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Ahmet Uzer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mustafa Topçuoğlu ile sanayici ve işadamları katıldı. Gündeme dair ekonomik gelişmelerin istişare edildiği toplantıda, iş dünyasının yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri değerlendirildi.

AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla şehirleri gezerek sanayici ve imalat sektörü temsilcileri ile bir araya geldiklerini kaydetti.

Bu haber 378 defa görüntülendi. >>Habere git
TOBB GAZİANTEP KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANLIĞINA AYŞEN AHİ SEÇİLDİ [06.03.2019]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi görev dağılımı yapıldı. TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Ayşen Ahi seçildi.
27 Şubat 2019 tarihinde Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinatörlüğünde faaliyetlerini yürüten, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler İcra Kurulu tarafından gerçekleştirilen seçimlerin ardından ilk toplantısını yaptı.
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri görev dağılımını yaparak oy birliği ile Ayşen Ahi’yi TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına seçti. Başkan Yardımcılığına Duygu Salıcı, Burcu Bilici seçilirken, Genel Sekreterlik görevine Arzu Güceylioğlu getirildi.

Bu haber 423 defa görüntülendi. >>Habere git
“BURASI GAZİANTEP BURADA İŞ VAR” [06.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, İstihdam Seferberliği Bilgilendirme Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, “Buradan tüm iş dünyamıza ve işverenlere çağrıda bulunuyorum. Türkiye’nin gücüne ve geleceğine güvenin, İstihdam Seferberliği 2019’a katılın, bu tarihi istihdam teşviklerinden faydalanın” dedi.
“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan Yeni İstihdam Seferberliği’nin içeriğiyle ilgili Gaziantep Sanayi Odası tarafından GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nde, “Burası Gaziantep Burada İş Var” başlığı altında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Programa Gaziantepli sanayici ve iş çevreleri yoğun ilgi gösterdi.

Bu haber 381 defa görüntülendi. >>Habere git
GAPTARIM VE GAPFOOD FUARLARI TÖRENLE AÇILDI [05.03.2019]

Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile Gapfood Gıda Fuarlarının açılış töreni, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin katılımıyla gerçekleştirildi.
Ortadoğu Fuar Merkezi’nde yapılan törene, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Milletvekilleri Ahmet Uzer, Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan, Derya Bakbak, Müslüm Yüksel, M. Sait Kirazoğlu, Muhittin Taşdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi kurum müdürleri ve protokol üyeleri katıldı.

Bu haber 415 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:“NE İŞ YAPARSANIZ YAPIN İŞİNİZİ SEVEREK, GEREKEN ÖNEMİ VEREREK VE EN GÜZEL ŞEKİLDE YAPIN” [05.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Özel Gaziantep OSB Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi'nde düzenlenen kariyer günleri etkinliğinde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere nasihatte bulunan Ünverdi, “Ne iş yaparsanız yapın işinizi severek, gereken önemi vererek ve en güzel şekilde yapın. Eğer mesleğinizi sevmeden yaparsanız başarılı olma şansınız da olmaz” dedi.
İş yaşamıyla ilgili tecrübelerini paylaşan Adnan Ünverdi, eskiden çok kısıtlı imkanlarla iş yapmaya çalıştıklarını ancak, bugünün teknolojilerinin çok ileri seviyelere geldiğinin altını çizdi.

Bu haber 366 defa görüntülendi. >>Habere git
IRAK GÜMRÜĞÜNDE UYGULANAN GÜMRÜK VERGİ ORANLARI GSO’NUN WEB ADRESİNDEN ÖĞRENİLEBİLECEK [04.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası girişimleri neticesinde, Erbil Gümrük Ataşeliğince IKBY yetkilileri ile yapılan görüşmelerden elde edilen yeni gümrük tarife cetveli fasıllarında yer alan GTİP'ler itibarıyla tespit edilen 'gümrük vergisi oranları', 'hesaplamaya esas referans birim kıymeti' ve 'birim miktar cinsi' bilgilerinden oluşturulan tabloya www.gso.org.tr web adresinden ulaşılabilecek.

Bu haber 439 defa görüntülendi. >>Habere git
ADNAN ÜNVERDİ:“GAZİANTEP OLARAK ŞUBAT AYINDA TÜRKİYE ORTALAMASININ İKİ KATINDAN FAZLA İHRACAT GERÇEKLEŞTİRDİK” [04.03.2019]

Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2019 yılı Şubat ayı verilerine göre, Gaziantep’in ihracatı geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 9,1 oranında artışla 593 milyon 617 bin dolar olarak gerçekleşti. Gaziantep’ten geçtiğimiz yıl Şubat ayında 544 milyon 18 bin dolar ihracat yapılmıştı. Gaziantep, 2019 yılı Şubat ayında en fazla ihracat yapan iller arasında 6. sırada yer aldı.
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep’in Şubat ayında Türkiye ortalamasının iki katından fazla ihracat yapma başarısı gösterdiğini belirterek, “Türkiye’nin Şubat ayı ihracatı yüzde 3,7 artarken, Gaziantep’in ihracatı yüzde 9,1 artış gösterdi" dedi.

Bu haber 416 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)324
Bugün:584
Toplam:27401679
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.