EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

MAHİR ELLER PROJESİ ÇALIŞANLARINIZI ÜCRETSİZ BELGELENDİRİYOR [20.03.2019]

Birlikte Yaşamak ve Çalışmak: Suriyelilerin Türkiye Ekonomisine Entegrasyonu - kısa adıyla Mahir Eller Projesi, TOBB öncülüğünde ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ortaklığında Avrupa Birliği Bölgesel Güven Fonu (MADAD) kapsamında başlatılmıştır.

Proje, Suriyeli nüfusunun yüksek olduğu 12 ilde (Adana, Bursa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Kilis, Mardin, Mersin, Şanlıurfa), bu illerdeki Odalar tarafından TOBB koordinasyonunda ve TEPAV işbirliğinde uygulanmaktadır.

Bu haber 80 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO MART AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI [20.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Mart ayı Meclis Toplantısı, Türk Eximbank Genel Müdürü Adnan Yıldırım, GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, GSO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, TOBB Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu (TOBB KGK) Başkanı Ayşen Ahi, Meclis, Danışma Kurulu Üyeleri, TOBB KGK üyelerinin de katılımıyla Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu başkanlığında yapıldı.

GSO Mart Ayı Meclis Toplantısı milli mücadele şehitleri ve tüm şehitlerin ruhları için Fatiha okunması ile başladı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Çanakkale Zaferinin 104. yıl dönümünü kutlayarak, milli birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Bu haber 79 defa görüntülendi. >>Habere git
ÜNVERDİ:“GENÇ FİKİRLERE VE DAHA FAZLA GENÇ GİRİŞİMCİYE İHTİYACIMIZ VAR” [19.03.2019]

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Burak Babüroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, gençlerin yapacakları projeler ve sunacakları yeni fikirlerin ülkemizin daha da ileriye gitmesine katkıda bulunacağını kaydetti.

Bu haber 102 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:“İHRACATTA KİLOGRAM BİRİM DEĞERİNİ ARTIRMALIYIZ” [18.03.2019]

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) ile Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) iş birliğiyle "Yerli Üretim ve Tasarruf Tedbirleri" Çalıştayına panelist olarak katılan Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, katma değerli üretimin önemine dikkati çekerek “Ülkemiz ve dolayısıyla Gaziantep olarak ihracatta kilogram başına düşen değeri artırmamız gerek” dedi.

Dünyada gücü elinde bulunduran ülkelerin ekonomi anlamında da güçlü olduğunun altını çizen Ünverdi, bunun için de rekabetçi, yüksek teknolojili ve katma değerli üretimlere ihtiyaç olduğunu belirtti.

Bu haber 94 defa görüntülendi. >>Habere git
GSO BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 104. YILDÖNÜMÜNÜ KUTLADI [17.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Milletimizin birlik ve beraberlik içerisinde vatanı için tüm varlığını ortaya koyarak destan yazdığı bu kutlu mücadelenin 104. yılını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 178 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP’TE "GELECEĞİ YAZAN KADINLAR" PROJESİ BAŞLADI [16.03.2019]

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğinde başlatılan, Geleceği Yazan Kadınlar Projesi kapsamındaki eğitimler bin 601 katılımcı ile 58 sınıfta eş zamanlı olarak Gaziantep’te de başladı.
Gaziantep’te, Gaziantep Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan ‘Geleceği Yazan Kadınlar’ Projesi ile kadınlara, Android mobil yazılım konusunda eğitim verilecek.

Bu haber 183 defa görüntülendi. >>Habere git
TİCARET ELÇİLERİ PROJESİ TANITILDI [14.03.2019]

Üniversite – Sanayi İşbirliği çerçevesinde Gaziantep Üniversitesi’nde eğitim – öğretim gören yabancı uyruklu öğrencilerin Gaziantep Sanayi Odasına kayıtlı firmalarla eşleştirilmesi amacıyla GAÜN Rektörü Prof. Dr. Ali Gür ve GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi tarafından Rektörlük Senato Toplantı Salonunda “Üniversite – Sanayi İşbirliği Kapsamında” Ticaret Elçileri İşbirliği Protokolü imzalandı.

Protokol töreni sonrası GAÜN Mühendislik Fakültesi Dekanlık Binası Konferans Salonunda devam eden etkinlikte; Gaziantep Üniversitesi ile Gaziantep Sanayi Odası arasında gerçekleşecek olan Ticaret Elçileri Projesi tanıtım toplantısı yapıldı.

Bu haber 250 defa görüntülendi. >>Habere git
BAŞKAN ÜNVERDİ, BLOOMBERG HT CANLI YAYININDA EKONOMİ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ [13.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Bloomberg HT canlı yayınında ekonomi gündemine dair açıklamalarda bulundu. 2018 yılı büyüme rakamlarını değerlendiren ve Gaziantep’in ihracattaki başarısına vurgu yapan Ünverdi, ”Büyümenin önemli sacayaklarından olan ihracattaki başarımızla ülkemizin kalkınmasına destek olmaya devam edeceğiz” dedi.
Adnan Ünverdi, “Finans Merkezi” programına telefon bağlantısı ile katılarak, program sunucusu Gizem Uzuner’in sorularını yanıtladı.

Bu haber 245 defa görüntülendi. >>Habere git
GAZİANTEP SANAYİ ODASI VE ADANA SANAYİ ODASI’NDAN ORTAK KOMİTE TOPLANTISI [13.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ile Adana Sanayi Odası (ADASO) Ortak Meslek Komite Toplantısında bir araya geldi. İstihdam Seferberliği 2019 ve sektörel gelişmelerin değerlendirildiği toplantıda, Türkiye’nin ticaret hacmi ve ihracatını arttırmaya yönelik projeler üzerinde duruldu.
GSO Mesleki Eğitim Merkezi’nde (GSO-MEM) yapılan toplantıda, Orman ve Ağaç Ürünleri, Ahşap Malzeme ve Eşyalar, Kağıt, Karton ve Ürünleri, Hijyenik Ürünleri İmalatı ve Matbaa İşleri Meslek Komite üyeleri mesleki eğitimlerin önemi, ihtiyaç olan sektör alanlarda kalifiye eleman yetiştirme konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Bu haber 226 defa görüntülendi. >>Habere git
GAPTARIM VE GAPFOOD FUARLARINI 250 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ [11.03.2019]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep’in ve Türkiye’nin üretim gücünü arttırma noktasında, üretim yapan gıda sanayicileri, tarım makinaları üreticileri, çiftçi ve besicilerimizi buluşturması açısından çok önemli iki fuarımızı eş zamanlı gerçekleştimenin gururunu yaşadık” dedi.

Ünverdi, Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası, Gaziantep Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği destekleriyle, Akort Fuarcılık tarafından organize edilen 10. Gaptarım Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı ile 15. Gapfood Gıda Fuarı’nı 250 bin kişinin ziyaret ettiğini söyledi.

Bu haber 296 defa görüntülendi. >>Habere git
İlk kayıt 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  ... Son kayıt 
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)10
Bugün:5882
Toplam:27406977
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.