EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

Gaziantep'te "Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği" kuruldu.

 

· Plastik sektörünün çatı kuruluşu PLASFED, Kompozit Sanayicileri Derneği'nin federasyona katılma kararından sonra Gaziantep'te Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği kurulması için kolları sıvadı.

· PLASFED Başkanı Selçuk Aksoy, "Türkiye'nin plastikte referans merkezi haline gelmesi için çalışmaya ve yeni proje üretmeye devam edeceğiz. Bu amaç çerçevesinde yıl sonuna kadar Kocaeli, Konya ve Adana'da bölgesel plastik sanayicileri derneği kurarak üye dernek sayımızı 10'a çıkarmayı amaçlıyoruz" dedi.

Hedef, yılsonunda üye sayısını 10'a çıkarmak!

Plastik ve plastikle ilgili sektörel sivil toplum örgütleri arasında iş ve güç birliği kurarak üye dernek sayılarını artıran PLASFED, plastik sanayicilerinin dernek çatısı altında bir araya gelerek daha güçlü olmaları için faaliyet gösteriyor. Kompozit Sanayicileri Derneği'nin federasyona katılma kararı almasının ardından üye sayısını 6'ya çıkaran PLASFED, Gaziantep Sanayicileri Derneği'nin kurulması için çalışmalara başladı.

17 Nisan Perşembe günü Gaziantep Grand Otel'de yapılan toplantıya PLASFED Yönetim Kurulu üyeleri ve Gaziantep'te faaliyet gösteren plastik sanayicileri temsilcileri katıldı. 8 plastik sanayicisinin Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği'nin kurucu üyesi olmasına karar verildi.

Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği'nin kurulma kararıyla üye dernek sayısını 7'ye çıkaran PLASFED, bu yıl sonuna kadar Kocaeli, Konya ve Adana'da bölgesel plastik sanayicileri derneklerinin kurulmasını ve bu sayede üye dernek sayısını 10'a çıkarmayı hedefliyor.

Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği'nin kurucu üyelerinden olan,Köksan Pet Plastik Ambalaj Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kökoğlu ise Gaziantep'in Türkiye ve dünyada önemli bir plastik üretim merkezi olduğunu ve kurulan derneğin tüm plastik firmalarını çatısı altına alarak bölgesel sorunlarını PLASFED'e ve değişik platformlara ileteceğini söyledi.DUYURULAR
Gaziantep'te "Güneydoğu Anadolu Plastik Sanayicileri Derneği" kuruldu.
URGE plastik kümesi üyelerimize yönelik ihtiyaç analizi çalışmaları başlamıştır
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)303
Bugün:1141
Toplam:27392248
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.