EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

Oda Personeli Dahili Numaraları

 

Adı Soyadı

Dahili

Mail Adresi

Aslı SERİNKAYA 232-233 asli@gso.org.tr
Aziz DEMİR 153 aziz@gso.org.tr
Can DEMİRKAYA 136 can@gso.org.tr
Ceren ÖZSÖNMEZ 176 ceren@gso.org.tr
Ersan DAİ 111 ersan@gso.org.tr
Feray UĞUR 134 feray@gso.org.tr
Ferhat İÇTEN 255 ferhat@gso.org.tr
Gülben KILINÇ 112 gulben@gso.org.tr
Hanifi ÖZER 333 hanifi@gso.org.tr
İbrahim ÇALI 211-212 ibrahim@gso.org.tr
İbrahim KİRAZ 173 ibrahimk@gso.org.tr
İfraz CANÖZLER 132 ifraz@gso.org.tr
M. Bülent AROL 3591090 bulent@gso.org.tr
M. Salih BALTA 342 salih@gso.org.tr
M. Sermest ÇAPAN 171-172 sermest@gso.org.tr
Mehmet KOCAOĞLANGİL 152 mehmet@gso.org.tr
Mustafa Al DABBAGH 343 mustafa@gso.org.tr
Nazire ARSLAN 213 nazire@gso.org.tr
Pelin KANALICI 230-231 pelin@gso.org.tr
Pınar TUFAN 303-304 pinar@gso.org.tr
Rukiye TANIRGAN 251 rukiye@gso.org.tr
Serdar İNCE 133 serdar@gso.org.tr
Serkan GÜNEŞ 135 serkan@gso.org.tr
Serpil SEFA 137 serpil@gso.org.tr
Şevket GÜRBÜZ 154 sevket@gso.org.tr
Veysel ÇELEBİ 131 veysel@gso.org.tr
Yusuf İYMEN 101 yusuf@gso.org.tr


İletişim
Oda Personeli Dahili Numaraları
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)16
Bugün:5353
Toplam:21832370
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.