EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

Oda Personeli Dahili Numaraları

 

Adı Soyadı

Dahili

Mail Adresi

Barış CANSIZ 134 baris@gso.org.tr
Can DEMİRKAYA 136 can@gso.org.tr
Ferhat İÇTEN 255 ferhat@gso.org.tr
Figen BİLAL 411-412 figen@gso.org.tr
Gülben KILINÇ 112 gulben@gso.org.tr
Hanifi ÖZER 333 hanifi@gso.org.tr
İbrahim ÇALI 211-212 ibrahim@gso.org.tr
İfraz CANÖZLER 132 ifraz@gso.org.tr
M. Bülent AROL 113 bulentarol@gso.org.tr
M. Salih BALTA 173 salih@gso.org.tr
M. Sermest ÇAPAN 171-172 sermest@gso.org.tr
Mehmet KOCAOĞLANGİL 152 mehmet@gso.org.tr
Mustafa Al DABBAGH 250 mdabbagh@gso.org.tr
Pelin KANALICI 230-231 pelin@gso.org.tr
Rukiye TAŞDEMİR 251 rukiye@gso.org.tr
Serdar İNCE 133 serdar@gso.org.tr
Serkan GÜNEŞ 135 serkan@gso.org.tr
Serpil SEFA 174 serpil@gso.org.tr
Şevket GÜRBÜZ 154 sevket@gso.org.tr
Veysel ÇELEBİ 131 veysel@gso.org.tr
Yusuf İYMEN 101 yusuf@gso.org.tr

 



İletişim
Oda Personeli Dahili Numaraları
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)324
Bugün:532
Toplam:27401627
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.