EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

ÜNVERDİ:“GENÇ FİKİRLERE VE DAHA FAZLA GENÇ GİRİŞİMCİYE İHTİYACIMIZ VAR”

ÜNVERDİ:“GENÇ FİKİRLERE VE DAHA FAZLA GENÇ GİRİŞİMCİYE İHTİYACIMIZ VAR” [19.03.2019]

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (Genç MÜSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Burak Babüroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) ziyarette bulundu. Ziyarette konuşan GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, gençlerin yapacakları projeler ve sunacakları yeni fikirlerin ülkemizin daha da ileriye gitmesine katkıda bulunacağını kaydetti.
Gençlere güvenlerinin her zaman tam olduğunu dile getiren Ünverdi, “Ülke olarak genç ve dinamik bir nüfusa sahibiz. Bu çok ciddi bir avantaj ve bunu iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Gençlerin yapacakları projeler, sunacakları yeni fikirler ülkemizin daha ileriye gitmesi noktasında çok faydalı olacak. GSO olarak sizlere her zaman destek vermeye hazırız. Her zaman yanınızdayız” diye konuştu.
Gençlerle her zaman buluşmaya ve onların projelerini dinlemeye önem verdiklerini aktaran Ünverdi, “Siz gençler ülkemiz için çok büyük bir değersiniz. Biz bu değerin kıymetini bilerek gençlerimizle sık sık bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Onların çalışmalarını, fikirlerini dinliyoruz. Yaptığınız veya yapacağınız çalışmalarda üzerimize ne görev düşüyorsa yapmaya hazırız. Yeter ki gelin fikirlerinizi, projelerinizi çalışmalarınızı anlatın” dedi.
Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Burak Babüroğlu da yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgiler vererek, “GSO kentimizin üretim ve ihracat gücünü arttırma konusunda çok güzel projeler yapıyor. Sizlerin tecrübelerinden her zaman faydalanmak istiyoruz. Geçtiğimiz yılın altıncı ayından itibaren ülkemize karşı oluşan bir ekonomik savaşın içindeydik. Biz gençlerin üstüne çok iş düştüğünü biliyoruz. Bu bilinç ve inançla var gücümüzle birlik ve beraberlik ile çalışıyoruz ve biz millet olarak da yine bileğimizin bükülemeyeceğini dünyaya bir kez daha bu savaştan galip çıkarak gösterdik. Biz kendi neslimize ve bizden sonra gelecek nesle tasarrufu aşılamaya çalışıyoruz ve devrin tasarruf devri olduğu kanaatindeyiz. Yine söylüyorum çok çalışmak boynumuzun borcu. Çünkü bizim omuzlarımızda sadece çalıştırdığımız işletmelerin yükü yok. Her genç bireyin yüklerinin omuzlarımızda olduğunun farkındayız ve ilkelerimiz olan; helal kazanç, birlik beraberlik ve tasarrufu kendimizden başlayarak her bireye bir bir işleyeceğiz. Misafirperverliğinizden dolayı çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.
Ziyaret sonunda Zimem Defteri hediyesinde bulunan Başkan Babüroğlu, “Zimem defteri Osmanlı’dan bize kalan en büyük miraslardan bir tanesidir ve biz bu güzel adetin mirasçıları olarak mirasımızı yaşatacağız. Zimem Defteri, Osmanlı döneminde özellikle Ramazan aylarında maddi durumu iyi olan insanların, maddi durumu sıkıntılı olan mahallelerde bakkal, fırın gibi yerlerdeki borç defterlerini satın alarak o insanlara destek olmak istemesidir ve öyle güzeldir ki; hayır yapan kime hayır yaptığını görmüyor ve nefis işin içine girmiyor.” ifadelerini kullandı.
GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal, Yönetim Kurulu Üyeleri, Melike Yüksel, Perihan Çöçelli, Hakan Aslansoy, Metin Erturhan, Mustafa Özmermer, Mustafa Özgüler ve Genel Sekreter Kürşat Göncü’nün de hazır bulunduğu ziyaret sonunda Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Burak Babüroğlu GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi’ye plaket takdiminde bulundu.


 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 488 defa görüntülendi.
Diger Haber Dökümanlari
   
Indirilebilir Dosyalar
ÜNVERDİ:“GENÇ FİKİRLERE VE DAHA FAZLA GENÇ GİRİŞİMCİYE İHTİYACIMIZ VAR”35435435.jpg
 56546567567.jpg
 67756654654654.jpg
Önemli Duyurular
ŞANLIURFA SEMPOZYUMU
Son Tarih: 25.04.2019
NAMİBYA İHALE DUYURUSU
Son Tarih: 27.04.2019
ÇAD ULUSLARARASI YATIRIM FORUMU
Son Tarih: 24.04.2019
SITIC AFRICA 2019
Son Tarih: 20.06.2019
26. TİRAN ULUSLARARASI FUARI
Son Tarih: 23.11.2019
GÜNEY AFRİKA'DA PROJELER HK
Son Tarih: 27.04.2019
TEBRİZ'DE DÜZENLENECEK FUARLAR
Son Tarih: 25.05.2019
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019
Son Tarih: 31.05.2019
53. SFAX ULUSLARARASI FUARI
Son Tarih: 27.06.2019
AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 FUARI
Son Tarih: 10.05.2019
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)15
Bugün:2154
Toplam:27815134
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.