EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

ÜNVERDİ:“DARBE GİRİŞİMİ GECESİNDE BİR VE BERABER OLDUĞUMUZDA HİÇBİR GÜCÜN KARŞIMIZDA DURAMAYACAĞINI TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİK”

ÜNVERDİ:“DARBE GİRİŞİMİ GECESİNDE BİR VE BERABER OLDUĞUMUZDA HİÇBİR GÜCÜN KARŞIMIZDA DURAMAYACAĞINI TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİK” [13.07.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ikinci yıldönümünde hüzün ve gururun bir arada yaşandığını belirtti. Türk insanının o gece destan yazdığını dile getiren Ünverdi, “15 Temmuz’un kahramanı şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. O gece ülkemizi, milletimizi, demokrasimizi, cumhuriyetimizi ve aydınlık geleceğimizi yok etmek isteyen vatan hainlerine karşı tek yürek mücadele verdik” dedi.
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Gazi şehrin evlatlarının da darbe girişimine karşı büyük bir direniş sergilediğine vurgu yapan Ünverdi, “Gaziantepli hemşehrilerimiz darbe girişiminin yaşandığı o karanlık gecede gözünü kırpmadan bulunduğu noktalarda ve meydanlara inerek ülkesine ve millet iradesine sahip çıktı” ifadelerini kullandı.
Türk insanın feraseti, basireti ve cesaretiyle büyük bir uçurumun eşiğinden dönüldüğünü dile getiren Ünverdi, “Biz bin yıllık geçmişi olan köklü bir milletiz. Omuz omuza, bir ve beraber oldukça ne içeriden ne dışarıdan kimse bizi yıkamaz. Ülkemizin birliğine, demokrasimize saldıranlar da 15 Temmuz’da olduğu gibi tarihin karanlık sayfalarındaki yerini alır” diye konuştu.
“15 Temmuz 2016 gecesi ülke olarak birliğimize, dirliğimize kast edilmiş, ülkemiz sonu belli olmayan bir karanlığa sürüklenmek istenmiştir” diyen Ünverdi şu ifadeleri kullandı:
“Çok şükür ki milletimizin metaneti, kararlılığı, canını ortaya koyarak verdiği mücadele ile şer odakları hedeflerine ulaşamamış, darbe girişimi bertaraf edilmiştir. O gecede aziz Türk milleti yeni bir kahramanlık destanı yazmış, tankların ve silahların önünde durarak, kurşunlara hedef olmak pahasına, kadın erkek, genç yaşlı demeden ülkesine, demokrasisine sahip çıkmıştır. Bu Türk insanın doğasından gelen bir reflekstir. Söz konusu vatan olduğunda neler yapabileceğimize tüm dünya bir kez daha şahit olmuştur. Türkiye demokrasiyle yönetilen, millet iradesinin egemen olduğu bir ülkedir ve öyle de kalacaktır.”

 

 

 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 1599 defa görüntülendi.
   
Indirilebilir Dosyalar
ÜNVERDİ:“DARBE GİRİŞİMİ GECESİNDE BİR VE BERABER OLDUĞUMUZDA HİÇBİR GÜCÜN KARŞIMIZDA DURAMAYACAĞINI TÜM DÜNYAYA GÖSTERDİK”2212334454367.jpg
Önemli Duyurular
GÜRCİSTAN'DAKİ PROJELER
Son Tarih: 28.02.2019
DEVLET MALZEME OFİSİ İHALESİ
Son Tarih: 19.02.2019
TUNUS FUARLARI HK.
Son Tarih: 28.02.2019
BAĞDAT AGROFOOD FUARI
Son Tarih: 11.03.2019
IRAK'TA YATIRIM İMKANLARI HK
Son Tarih: 08.03.2019
TABS BEYAN SİSTEMİ
Son Tarih: 01.04.2019
AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 FUARI
Son Tarih: 10.05.2019
ISK-SODEX İSTANBUL 2019
Son Tarih: 31.03.2019
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)53
Bugün:7921
Toplam:26959465
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.