EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GTO YÖNETİMİNDEN GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

GTO YÖNETİMİNDEN GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ [03.07.2018]

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Hilmi Teymur, Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Gaziantep ve ülke gündemine dair gelişmeler değerlendirilirken yapılabilecek ortak projeler üzerinde duruldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım’a, Meclis Başkanı Hilmi Teymur’a, Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı üyelerine teşekkür etti.
Gaziantep’teki mevcut ortak akla ve birlikte çalışma kültürüne dikkat çeken Ünverdi, Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Ticaret Odası’nın kardeş kuruluşlar olduğunu, bu iki güzide kurumun el ele vererek çalışmaya devam edeceğini söyledi.
Ünverdi, “Gaziantep Ticaret Odası’nın Gaziantep’in ticari hayatına, kültürel yaşamına, eğitimine, turizm ve hizmet sektörlerinin gelişimine yaptığı katkıları çok önemli buluyorum. Özellikle son dönemde hayata geçirdiğiniz ‘Lojistik Köy’ projenizi takdirle karşılıyorum. İnşallah Gaziantep’imize hayırlı olur. Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerini henüz geride bıraktık. Önümüzdeki günlerde kurulacak yeni hükümet ve yeni yönetim anlayışı ile Gaziantep’i hep beraber daha da ilerilere taşıyacağız. Ekonomik veriler de bu süreçle birlikte çok daha yukarılara çıkacak diye umut ediyorum” dedi.
GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası’nın yeni yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ortak amacın Gaziantep ve Türkiye’ye hizmet etmek olduğunu belirten Yıldırım, “İki kardeş kuruluş olarak kentimize ve ülkemize hizmet etmekten dolayı çok mutluyuz. Elbette birçok alanda, birlikte ve ortak akılla hareket edeceğiz. Çünkü amacımız Gaziantep’e ve Türkiye’ye hizmet etmek. Geliştireceğimiz projelerle şehrimizin ve ülkemizin aydınlık geleceğini birlikte inşa etmeyi hedefliyoruz. Bir şehrin ve bir ülkenin kalkınması için topyekûn mücadele etmek, toplumun bütün tüm kesimlerince katkı sağlamak esastır. Tabi bunu yaparken de sadece ekonomik anlamda değil, kültürel ve sosyal yaşama da dokunmak gerekir. Böyle bir ruhu da ancak birlikte hareket edersek yakalayabiliriz. Gaziantep Ticaret Odası olarak biz bu anlayış ve kararlılıkla şehrimizin dinamiklerini korumaya ve şehrin kılcal damarlarına ulaşmaya gayret ediyoruz” diye konuştu.
Gaziantep Sanayi Odası’nın Yeni Yönetim Kuruluna ve Meclis Başkanlık Divanına hayırlı olsun dileklerini ileten GTO Meclis Başkanı Mehmet Hilmi Teymur da, Gaziantep’in iki kardeş kuruluşunun şehrin geleceği için çalıştığına vurgu yaptı. Teymur, “Birbirimizden farkımız yok, hedefimiz aynı. Her türlü işbirliğine hazırız” dedi.
Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette; GTO heyetinden Meclis Başkan Yardımcısı Mehmet Dal, Divan Kâtibi Abdullah Çelebi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Uğur Acıoğlu ve Mehmet Tatar, Yönetim Kurulu üyeleri Yılmaz Duman, Sinan Bay, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Ömer Işık, Mehmet Kavsara ile Genel Sekreter Vekili Figen Çeliktürk; GSO heyetinden GSO Meclis Başkan Yardımcıları Ali Özpolat, Saim Akınal, Divan Kâtibi Sadık Koçak, GSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cevdet Akınal, Ferhan Sağım, Yönetim Kurulu Üyeleri Perihan Çöçelli, Hakan Aslansoy, Mustafa Özgüler, Mustafa Özmermer, Metin Erturhan ve Genel Sekreter Kürşat Göncü hazır bulundu.
 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 1083 defa görüntülendi.
Diger Haber Dökümanlari
   
Indirilebilir Dosyalar
GTO YÖNETİMİNDEN GSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ56567567567.jpg
 45436436(1).jpg
 56547547(8).jpg
Önemli Duyurular
ŞANLIURFA SEMPOZYUMU
Son Tarih: 25.04.2019
NAMİBYA İHALE DUYURUSU
Son Tarih: 27.04.2019
ÇAD ULUSLARARASI YATIRIM FORUMU
Son Tarih: 24.04.2019
SITIC AFRICA 2019
Son Tarih: 20.06.2019
26. TİRAN ULUSLARARASI FUARI
Son Tarih: 23.11.2019
GÜNEY AFRİKA'DA PROJELER HK
Son Tarih: 27.04.2019
TEBRİZ'DE DÜZENLENECEK FUARLAR
Son Tarih: 25.05.2019
İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019
Son Tarih: 31.05.2019
53. SFAX ULUSLARARASI FUARI
Son Tarih: 27.06.2019
AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 FUARI
Son Tarih: 10.05.2019
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)13
Bugün:5268
Toplam:27811100
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.