EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GSO’NUN ‘E-TİCARET ATAĞI PROJESİ’ BAŞLADI

GSO’NUN ‘E-TİCARET ATAĞI PROJESİ’ BAŞLADI [01.01.2018]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), oda üyelerinin ve ürünlerinin tanıtımının yapılması, ihracat kapasitelerinin artırılması ve E- ticaret kapasitelerinin geliştirilmesi amacıyla, ‘GSO E-ticaret Atağı Projesi’ni başlattı.
GSO üyeleri, proje ile 1 yıl boyunca uluslararası piyasalarda daha fazla müşteriye ulaşmak amacıyla düzenlenen faaliyetler aracılığıyla E- ticaret konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri alacak ve GSOTRADE portalına üyelik hakkı kazanacak.

FİRMALAR 46 ÜLKEDEN MİLYONLARCA İTHALATÇI BİLGİSİNE ULAŞACAK

GSOTRADE portalına üye olan firmalara özel hazırlanacak sayfalarda; 800 ürünü sergileme ve satış hakkı, İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça, Çince dillerinde hizmet, müşterilerine özel şifreli girişle online showroom oluşturma imkanı, 8 farklı kullanıcıyla erişim hakkı, özel dijital katalog oluşturma imkanı, E- ticaret sipariş takip ve raporlama modülü gibi birçok seçenek yer alacak.
Ayrıca portala üye olan firmalar, üretmiş oldukları ürünlere yönelik 46 ülkedeki 4 milyondan fazla ithalatçı arasından doğrulanmış, güvenilir alıcı bilgilerine erişebilecek. İthalatçı firmaların bilgilerine ve ticaret detaylarına ulaşabilecek.

FİRMALAR PROJEYE NASIL KATILACAK?

Projede yer almak isteyen firmaların www.gsotrade.com sitesine kayıt yaptırması ve katılım bedelini web sitesinde belirtilen banka hesabına yatırması yeterli olacak. Proje ile ilgili detaylı bilgi, GSO Ticaret Departmanı’ndan öğrenilebilecek. Proje katılım bedeli olarak ödenen bedelin yüzde 70’i firmalara proje başladıktan sonra iade edilecek.
Teknolojinin sürekli olarak geliştiğini ve değiştiğini, ticaret ve pazarlama sektörünün de bu değişimden etkilendiğini kaydeden GSO Genel Sekreteri Kürşat Göncü, “E-ticaret ile birlikte dijitalleşmenin sağladığı hız, kolaylık ve geniş müşteri portföyü imkanı firmalarımıza yeni fırsatlar sağlıyor. Biz de GSO olarak E-ticaret ağlarında firmalarımızın daha etkin olmasına ve dijital pazarlama çağına uyum sağlamasına destek olmak için bu projeyi başlattık” dedi.
Proje kapsamında firmaların geniş ziyaretçi ağına sahip E-ticaret sitelerine üye yapılacağını dile getiren Göncü, “Firmalarımızın E-ticaret dönüşümü için eğitim ve danışmanlık hizmetleri vereceğiz. Ayrıca ürettikleri ürüne yönelik 40’tan fazla ülkedeki güvenilir ithalatçı bilgilerine ulaşmalarını sağlayacağız. Yürütülecek bu faaliyetlerin tamamının maliyeti yüzde 70 oranında Ekonomi Bakanlığı tarafından desteklenecek. Üyelerimizi bu önemli projede yer almaya çağırıyoruz” diye konuştu.
 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 1526 defa görüntülendi.
   
Indirilebilir Dosyalar
GSO’NUN ‘E-TİCARET ATAĞI PROJESİ’ BAŞLADI989898000088.jpg
Önemli Duyurular
AUTOMECHANIKA DUBAI 2019 FUARI
Son Tarih: 10.05.2019
ISK-SODEX İSTANBUL 2019
Son Tarih: 31.03.2019
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)26
Bugün:490
Toplam:26678027
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.