EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

GSO MECLİS BAŞKANI TOPÇUOĞLU, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI

GSO MECLİS BAŞKANI TOPÇUOĞLU, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI [28.10.2017]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, Cumhuriyet’in ilanının 94’üncü yıldönümünü kutlayarak, “Türkiye Cumhuriyeti, Türk milletinin namusudur. Cumhuriyet, Türk milletinin her ferdinin büyük bir iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bağımsızlık ve özgürlük zaferidir” dedi.
Topçuoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, "Aziz ve büyük milletimizin tarihteki en parlak başarılarından biri olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94’üncü yılını kutluyoruz. Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu büyük Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşlarını ve kanlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.
Cumhuriyet’in, vatan için siper edilmiş göğüslerin, kadınıyla erkeğiyle, çocuğuyla birleşmiş yüreklerin ve bağımsızlık yolunda kenetlenmiş ellerin tarihi olduğunu vurgulayan Topçuoğlu, “Cumhuriyet, milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin adıdır. Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu güne kadar ülkemizin geldiği süreç göz önüne alındığında bu gün Türkiye Cumhuriyeti Devleti bulunduğu coğrafyanın en güçlü devletlerinden birisi olup ekonomik büyüme açısından bakıldığı zaman ise dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaktadır. Sahip olduğumuz en önemli değerlerden birisinin de genç ve dinamik bir nüfus yapısı olduğunu göz ardı etmeden önümüzdeki süreçlerde ülkemizin kalkınması, ekonomimizin güçlenmesi ve 21’inci yüzyıl standartlarının yakalanması için her zamankinden daha fazla çalışmaya, üretmeye ve çaba göstermeye ihtiyacımız var” ifadelerine yer verdi.
Gaziantepli sanayiciler olarak, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yıldönümü olan 2023’te ülkemizin dünyanın en büyük ekonomilerinden birisi olması için büyük bir gayretle yatırım, üretim, istihdam ve ihracat yapmaya devam ettiklerini kaydeden Topçuoğlu mesajında şu kaydetti:
“Sahip olduğumuz vatan sevgisi ve özgürlük aşkı, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir. Türkiye Cumhuriyeti, Türk milletinin namusudur. Cumhuriyet, Türk milletinin her ferdinin büyük bir iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bağımsızlık ve özgürlük zaferidir. Milletimizin canı pahasına, büyük fedakarlıklarla kurduğu cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Bu duygularla başta cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi sonsuz şükran duygularıyla anıyor, halkımızın Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.”

 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 1043 defa görüntülendi.
   
Indirilebilir Dosyalar
GSO MECLİS BAŞKANI TOPÇUOĞLU, CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLADI867766456436.jpg
Önemli Duyurular
ISK-SODEX İSTANBUL 2019
Son Tarih: 31.03.2019
KOBİ TANIMI DEĞİŞTİ
Son Tarih: 31.12.2018
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)37
Bugün:7214
Toplam:26465220
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.