EnglishItalianoFrançais中文Русский

gaziantep

sanayi

gaziantep sanayisi

sanayi odaları

gaziantep kültür

gaziantep turizm

gaziantep iş imkanları

sanayi üniversite

sanayi işbirlikleri

sanayici

sanayi üretimi

organize sanayi

gaziantep'te yaşam

gaziantep coğrafyası

Gaziantep uçak seferleri

Gaziantep Teknopark

Gaziantep Serbest bölgesi

Gaziantep genç girişimciler kurulu

Gaziantep kadın girişimciler kurulu

Gaziantep istiklal madalyası

gaziantep'in konumu

gaziantepliler

gaziantep kültür turizmi

gaziantep'te iş olanakları

gaziantep'te fırsatlar

gaziantep tarihi

gaziantep evleri

gaziantep baklava

gaziantep yemekleri

gaziantep insanı

gaziantep iklimi

gaziantep hava durumu

gaziantep trafik

gaziantep ulaşım

gaziantep yaşam

sanayi ürünleri

sanayi atıkları

gso atık bülteni

sanayici vasfı

Yeni Yatırım alanları

KONUKOĞLU’NDAN “KADINLAR GÜNÜ”NDE ANLAMLI BAĞIŞ

KONUKOĞLU’NDAN “KADINLAR GÜNÜ”NDE ANLAMLI BAĞIŞ [08.03.2017]

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, “Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na anlamlı bir bağışta bulundu.

Sanayi Odası olarak ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak her zaman kadınlara destek veren Adil Sani Konukoğlu, medya mensupları ile milletvekilleri, yerel yönetim, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri adına TSK Mehmetçik Vakfı’na maddi bağış yaparak, Dünya Kadınlar Günü’nü daha anlamlı ve kalıcı kıldı.

TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürlüğü tarafından, yapılan bağışa karşılık, “…Gücünü Yüce Milletimizin üstün insanlık ve yardımlaşma duygusundan alan TSK Mehmetçik Vakfı’na yaptığınız bağışınızla önemli katkıda bulundunuz. Bu yüce davranışınız dolayısıyla Mehmetçiklerimiz adına şükranlarımızı ve saygılarımızı sunarız” ifadelerinin yer aldığı bir “Teşekkür Mektubu” ile “Gümüş Plaket” takdim edildi.

Terörle mücadele ederken hayatını kaybeden bütün şehitlerimizi rahmetle, gazilerimi şükranla anan GSO Başkanı Konukoğlu, vatan uğruna canlarını veren tüm şehitlerimizin ailesi ve çocuklarının bizlere emanet olduğunu vurguladı. Konukoğlu, şunları paylaştı:

-“ŞEHİTLERİMİZİN AİLESİ VE ÇOCUKLARI BİZLERE EMANET”-

“Türkiye’nin sürdürülebilir rekabet gücüne kavuşması ve daha hızlı büyüyebilmesi için beşeri sermayemizin yarısını oluşturan kadınların gücünü, aklını ve potansiyelini mutlaka toplumsal hayatımıza kazandırmamız gerekiyor. Kadınların yaptığı değerli çalışmalarla; ülkemizin ekonomik, sosyal, politik ve kültürel gelişmesinin hızlanmasıyla daha güzel yarınlara birlikte ulaşacağımıza inancımız tamdır.

Ancak unutmayalım ki, vatanımız varsa biz varız. 15 Temmuz hain darbe girişiminde bir kere daha anladık ki, en kıymetli hazinemiz vatandır. Ve üzerinde bağımsız olarak yaşadığımız bu kutsal toprağı aziz şehitlerimize borçluyuz. Onların yaptığı fedakarlığın değeri ise hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar yüce ve büyüktür.

Terörle mücadele eden askerlerimizin annelerine, eşlerine ve çocuklarına destek olmak amacıyla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü anısına ‘TSK Mehmetçik Vakfı’na bağış yaptık. Sizlerin vasıtasıyla, vatan uğruna canlarını veren Mehmetçiklerimiz ile gazilerimizin ailelerine yardım edebildiğimiz ve çocuklarının eğitimine destek sağlayabildiğimiz için mutlu olduğumuzu paylaşmak isterim. Başta şehit ve gazi anneleri ve saygıdeğer eşleri olmak üzere tüm kadınların bu anlamlı gününü en iyi dileklerimle kutlarım.”

Ulusalda, bölgede ve yerelde çalışan medya mensuplarının yanı sıra kadın milletvekilleri, yerel yönetim, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve sanayicilerin de bu özel günü çeşitli yöresel hediyelerle kutlandı.
 Hazirlayan: GSO BASIN YAYIN
E-Mail:basin gso.org.tr
Bu haber 1047 defa görüntülendi.
   
Indirilebilir Dosyalar
KONUKOĞLU’NDAN “KADINLAR GÜNÜ”NDE ANLAMLI BAĞIŞ756568568.jpg
Önemli Duyurular
İTHALAT DENETİM REHBERLERİ
Son Tarih: 31.03.2018
İRAN-GÜLİSTAN FUARI
Son Tarih: 26.02.2018
KÜBA YATIRIM REHBERİ
Son Tarih: 28.02.2018
SIAL 2018 FUARLARI
Son Tarih: 26.03.2018
BACA GÜVENLİĞİ HAKKINDA
Son Tarih: 25.02.2018
JEC WORLD 2018 FUARI HK.
Son Tarih: 06.03.2018
Haberler
Arşivdeki haberler
Bu ay en çok okunanlar
Bu yıl en çok okunanlar
ODAMIZ HİZMET KALİTESİNDEN MEMNUN MUSUNUZ?
Ziyaretçiler
Aktif :(son 1dk.)23
Bugün:4302
Toplam:24219450
16.02.2006'da sıfırlanmıştır.